6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
Pablo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2010, 21:05

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Pablo »

No já bych Punto vlastnil i kdyby jsem v Punto klubu nebyl.Je to srdcová záležitost. :) Druhá věc je že mám takovou malou rodinku v práci s Bobem.(jsme do toho oba zapálení)Ale je fakt že na vás se vždy strašně těším.Rozkoš je č.1.Minulí rok jsem na podzim nedorazil proto,že se mi ve Španělsku vysralo auto a i přesto jsem se snažil v sobotu za každou cenu dojet.Bohužel se to nepodařilo. :cry: Takže tenhle sraz by mě mrzelo kdyby nevyšel. :? Pokud bude vše O.K. tak samozřejmě jedu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od ultraknyst »

Katy ty si ale káča, chapu ze ma kazdy nekdy svoje dny na hovno ale tohle bych vazne necakal "(jdete se vycpat)". Mel jsem pocit ze jsem ti rikal ze na rozkosi budem ve stanu protoze uz kdy davno se avizovalo ze chatky jsou rozebrany. Jestli ne tak se omlouvam. To ze se paja ozval me mile prekvapilo. Mel jsem za to ze kdyz ted jezdite tak pospolu po ruznych srazech tak mate prehled kdo kde z vas bude ubytovanej. Ja jeste porad auto nemam hotove tudis jsem si ubytovani v chatce nezarizoval. Beru stan tak i tak protoze s nama pojede i jedna kamoska. Klidne prenecham luzko. Stanuju rad, takze me to vubec nevadi, navic mam novej stan takze, zuzo labuzo.

Kazdopadne bych nechtel aby se tu nekdo nejak urazel,napadal,hadal nebo podobne, myslim si ze jsme dobra parta hlavne nas skalnaku a tohle je zbytecne.

Nejvic nasranej mam pravo byt ja pac auto jezdi z lakovny do lakovny a jeste neni porad doma.
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
ludeco
Fiaťák
Příspěvky: 193
Registrován: 27 bře 2008, 12:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od ludeco »

To chce klid :) vždyť loni na jaře nás v těch chatkách taky spalo snad dvacet :) A fakt by mě mrzelo, kdyby byl tímhle sraz zkaženej. Mám Punťu teprve rok, na Rozkoši jsem byl dvakrát a upřímně se na ni těším celou zimu. Pořád počítám dny a nemůžu se dočkat, i když tam zase přijedu totálním šrotem.

A Katy - Když jsem se rozhodoval co si koupím za auto, a váhal jsem nakonec jestli Bravo/Punto, šel jsem do Punta hlavně kvůli tobě, ale také kvůli PTF...a já osobně bych s tebou na tu Rozkoš jel, i kdyby jsme byli jen dva. Takže doufám že podzim bude, ať nás bude 5, 10 nebo 20. Tak nech těch řečí, protože takhle to nezkazíš jen nám, ale i sobě a pak ti to třeba bude líto.

Punto forever :)
/F/I/A/T/ Punto mk1 # 60SX 6speed # Novitec look #
Pablo
Začátečník
Příspěvky: 3
Registrován: 18 kvě 2010, 21:05

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Pablo »

S Ludecem souhlasím.Já jsem si taky auto začal upravovat,protože jste prýma parta.A Katy beru jako super holku a kámošku.Takže pokud tam Katy nejede,tak zvažuju že tam nepojedu taky. Mrzí mě takováhle atmosféra.Tohle bych nechtěl. :cry:
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Katy »

2paja: ano, chatu jsem vzdycky mela, protoze nebyl problem v komunikaci jako se vyskytl ted.
navic kdyz jsem resila chatu, tak nebudu v chate pro 6 lidi sama a vzdycky jsem se ptala kdo tam chce se mnou byt (kd ojeste ubytko nemel) ,.. resp.rovnou tem lidem volala kdo jsem vedela ze do toho pujde jako vzdy. tak jednou nemuze byt tezky to udelat NAOPAK a zvednout ten telefon a zeptat se,..ano, o to jde :!: :evil: .. ne o blbou chatu.
a kor kdyz ted nestiham net, jak jsem psala,..takze dopredu tady napsane muze byt dostatecne co chce,... a stejne bylo pozde.
ps: a zeptat jsem se te nemohla, pac jsem o tom nevedela, kdyz jsme spolu mluvili a ty muzes taky beknout, jak se radeji zeptam 5x ale aspon vim !
navic posledni info jak jsem sem psala, jsem mela ze jsou chaty plne.kdyby se situace zmenila, napsala bych to sem.
jinak o rezervaci chatek na klub jsem nic nepsala.

2pablo: ve stanu nespim jen krajni nouze, radeji auto. ... a o chatu nejde, jak jsem psala uz nekolikrat ;)
2venca: sance, kterou nestihli jini vyuzit,... kdybych o tom nepsala Jendovi, ze se domluvime,tak by me to tak nezralo.proste jsi to vyfouk.
2ultra: ano vedela jsem to prave od Petky, ze nejsou chaty,...ale jak pisu znovu, jde o princip, ze mne se nikdo ted neozval (situace se zmenila). a ze to mel na starosti Paja o to me to mrzi vic.... a do toho dalsi chata fuc,. vsechno proste dohromady.
jinak hodne stesti at auto do Rozkose je hotovy.

btw: rodina jsme nejakym zpusobem porad,.. jen to už není jako dřív :(
potom nema uz ani clovek chut neco vymyslet a organizovat.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Paja »

Katy ja to asi nechapu, ja jsem si rezervoval chatu 3/4 roku dopredu s NADRCEM. Kdyz NADRC sem psal ze nemuze jet ze mu neda zamestnavatel volno tak jsem musel snad resit abych v te chatce nebyl sam a tak jsem zakonite zhanel nekoho kdo tam prespí "a to nejlepe par". I kdyz jak rikam i tady to bylo na foru napsano ze nekoho shanim. To jestli jsem se ozval nebo neozval tobe je snad jedno co by to na situaci zmenilo. Taky porad nemusis vedet vsechno a volat ti kvuli chatce to uz je vrchol.Ja jsem ji rezervoval ja si ji platim a ja si ji taky naplnim. Jestli se chces tady hadat o malickostech tak je to ubohy a jestli ti jde jeste o neco vic tak si v te chatce prespy ty ja nikam jet nemusim. Nicmene jestli mas nejakou depku a problemy tak si je nevybijej na ostatnich a uz vubec ne na klubu...
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Snowfox »

:D :D
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
pekape
Začátečník
Příspěvky: 25
Registrován: 11 říj 2007, 19:33
Bydliště: Velké Pavlovice
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od pekape »

čaute lidi, to je děsný co tady se řeší..... a smutný :( já se na tu Rozkoš už přes rok těším a nic mě to nezkazí, takže klidně budu spát ve stanu i s kámoškou a Ultrou a jsou dvě místa v chatě volný....buďte rozumní a dospělí, snad se domluvíme ne... a nebudeme tu na někoho štěkat a řešit kdo za to může.
Pája má pravdu "mám chatu, platím chatu a jestli- že se uvolní místa hledám lidi"...
Jestli Katy máš někoho, kdo s tebou vezme dvě místa v té chatce, je tvoje ... a nebo necháme Ultru spát ve stanu a ty můžeš se mnou a s Ilčou (to je ta kámoška) být v jednom pokoji. :wink: :mrgreen:
Ultraknyst´s girl
Ok-9
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 241
Registrován: 17 srp 2007, 23:16
Bydliště: Hradec Králové

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Ok-9 »

Ty voe,lidi zamyslete se nad sebou a nehádejte se kvůli kravinám.Pak vás to bude akorát mrzet a je to zbytečný.Já taky nemám chatu a co...... budu ve stanu aspoň ušetřim nějaký peníze a spát stejnak moc nebudu(jako vždycky) :)
Obrázek
http://www.puntotuning.eu/fotky/thumbna ... ?album=105" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Vencapunto »

Bude píč noci? :mrgreen:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od ultraknyst »

budeme i zazet? ja mam jasneho favorita. :lol:
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Katy »

2pavel: nemusim taky vedet vsechno... ok, nemusim taky ten sraz vubec delat :roll: .
Jen jsem si myslela ze za ty roky organizace mam nejakou "odezvu" zajistenou aspon v podobě komunikace.
Ale bud si tam treba sam,.. ja aspon usetrim a vyspim se v aute,.. a v sobotu vecer tradá domů protoze spat dve noci v aute odmitam.
Diky Ultrovi i Petce a Martinezovi a vsem ostatnim kdo mi napsal nejakou podporu, je dobre videt, ze jsou zde stale stejne dobri pratele.
Ale paja ma nakonec pravdu,.. jeho chata, tak at si rozhodne,..to jsem nevedela ze to bere takhle.drive jsem ti Pajo nemohla takhle vyjit vstric ja protoze jsi mel chatu vzdy zajistenou a ver, ze bych vyšla (jako tatka a mamka mame jit vzorem :roll: ).
Koncim tuhle debatu, kteoru jsem zacala a zadne svoje depky si tim nelecim, bohuzel to bylo cílené z problemu zde.

Nicmene bysme se asi meli zacit domlouvat na ceste ??? resp. zacnete,.. ja pojedu jako vzdy sama a asi ani na me radeji na benzince necekejte, nebudu stihat jako vzdy. SEE YA v kempu!
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
ludeco
Fiaťák
Příspěvky: 193
Registrován: 27 bře 2008, 12:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od ludeco »

2 Katy: myslím že můžeme tradičně počkat, stejně se budeme sjíždět hodinu :wink: :lol:
/F/I/A/T/ Punto mk1 # 60SX 6speed # Novitec look #
Uživatelský avatar
ultraknyst
Znalec
Příspěvky: 613
Registrován: 15 srp 2007, 08:49
Bydliště:
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od ultraknyst »

taky nemuzu rict kdy presne pojedu nevim vubec jak budu stihat.
Los PUNTOs GeTos
Uživatelský avatar
Kačík*
Fiaťák
Příspěvky: 128
Registrován: 16 dub 2007, 13:41
Bydliště: Trnovany u Litoměřic
Kontaktovat uživatele:

Re: 6. PUNTO TUNING FANS sraz - Rozkoš 18.-20.6.2010

Příspěvek od Kačík* »

Nepojedete třeba někdo od Prahy? :)
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“