DISKUSE - geometrie náprav

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

ja vim, žes to řikala :D ale nevim co jinyho by to mohlo dělat. nemáš třeba v kufru cihly? že by to dělalo ten rachot :D a pokud je ten zvuk spiš takovej cinkavej, tak máš někde pod sedadlem asi zapadlý lahváče :D
Reklama
 

marty3d
Znalec
Příspěvky: 647
Registrován: 30 dub 2007, 10:44
Bydliště: Tři Dvory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od marty3d »

JohnnyBOSS píše:ja vim, žes to řikala :D ale nevim co jinyho by to mohlo dělat. nemáš třeba v kufru cihly? že by to dělalo ten rachot :D a pokud je ten zvuk spiš takovej cinkavej, tak máš někde pod sedadlem asi zapadlý lahváče :D
:lol: :lol:
jsem nejvic pratelskej clovek na svete a hafo mocinky mega moc se seznamim s nakejma coool lidickama, tak mi klidne pisnete papky
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

:lol: :lol: :lol:
se kouknu, treba fakt.

ale ten zvuk jde zepredu,ne zezadu... ;)
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

tak to muže byt taky takovy to uložení tlumičů, nebo takovyho cosi, když to nejsou čepy. jinak fakt nevim, to by chtělo, aby ti to projel nějakej automechanik z fiatu a pak to nějak podle svyho nazoru pošteloval. Mě třeba bouchá vzadu to rameno, tak si zesilim mňuzik a kašlu na to :D
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

JohnnyBOSS píše:tak to muže byt taky takovy to uložení tlumičů, nebo takovyho cosi, když to nejsou čepy. jinak fakt nevim, to by chtělo, aby ti to projel nějakej automechanik z fiatu a pak to nějak podle svyho nazoru pošteloval. Mě třeba bouchá vzadu to rameno, tak si zesilim mňuzik a kašlu na to :D
me vzadu bouchal vymlacenej silentblok ;)

No,ted si to v sobotu snad projede Brahos, Lacina uz otravovat nebudu :lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Neznám ani jednoho, takže vpoho :D Kdybys s tím jela do Prostějova, tak to taky klidně projedu :D :D V tak hezkým Punťíkovi jsem ješte nejel :D
peter petrus
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 14 úno 2008, 17:03
Bydliště: košice

Příspěvek od peter petrus »

Ja som pri prezuti zbadal ojazdenie vnutra pred. pneu.Nasadil som zimne,objednal sa v servise.Pr prichode mi hned povedali že napravy budu rozbité.Mam 50000 km,po premerani a prehliadnuti nebolo nič voľne,zbiehavosť bola O.K.vraj mám naklonene p.predne koleso.To aby žralo gumy?Nechal som im 700 sk(nie znač.servis),môže to byť tak?čo podniknuť?
Punťo II.1,2 44kw r.v.03 LPG
Sonux
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2008, 17:56
Bydliště: Ružomberok

Příspěvek od Sonux »

Ahojte,
ja som zacal mat problém ako som vymenil pneumatiky 185/60 R14 za 195/45 R15, pred tým bolo všetko ok ale teraz sa mi zdá že auto kúsok ťáha do prava, može to byť geometria alebo niečo iné ,keď pred tým to bolo na tých R14 v pohode?dik za odpoveď
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

kolesa mas vyvazene? Ak mas rovnake pneu vsade, tak skus prehodit kolesa na tej strane, na ktoru ti taha, cize prave predne, za prave zadne :) mne to pomohlo..
Punto MK2 1.2 8V ELX
Sonux
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2008, 17:56
Bydliště: Ružomberok

Příspěvek od Sonux »

kolesa sú vyvážene všetky a pneu mam všade rovnaké , tak to skúsim cez víkend prehodiť možno to pomôže..prinajhoršom pojdem na tu geometriu..
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od SpiritWolker »

kam v BA na dobru geometriu? vo Fiate ju maju pokazenu :-(

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

Mne se zda, ze ve fiate maji vsechno pokazene :lol: kdyz jsem chtel zkontrolovat tlumice, tak meli tu testovaci stolici taky pokazenou :lol:
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

SpiritWolker skus Pneubox. Ja som s nimi vo ZV velmi spokojny.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Semo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 253
Registrován: 30 dub 2007, 21:17
Bydliště: Košice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semo »

Dobrú geometriu? Veď na to majú digitálne prístroje a všetko čo sa na Puntách dá nastavovať je zbiehavosť rpedných kolies... Všade to spravia rovnako. Dobrá geometria = lacná geometria
Obrázek
stonepet
Fiaťák
Příspěvky: 151
Registrován: 27 čer 2006, 09:11
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od stonepet »

Semo píše:Dobrú geometriu? Veď na to majú digitálne prístroje a všetko čo sa na Puntách dá nastavovať je zbiehavosť rpedných kolies... Všade to spravia rovnako. Dobrá geometria = lacná geometria
Taky jsem teď řešil geometrii ( letní pneu vnitřkem více sjeté, zajímavé je, že jsem po tom nasadil zimní a ty jsou v pořádku), byl jsem v servise PNEUBOX, mají tam teď akci geometrii za 1Kč do 30.6.2008 a na seřízení 20% slevu, asi to mají dobře spočítané, ale jsem spokojený (cena dohromady 430Kč) a vyjeli mi ten protokol o seřízení a mám tam výsledky přední i zadní nápravy.
FIAT PUNTO 1.8 HGT 96kW/130 prodán po 10letech skvělé služby
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“