SRAZY - ITALIAN CARS SRAZ

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

takze s nama pocitejte, zitra na benzince...akorat...stany vlastni ssebou? nebo jak tam nejlepe prespat? nejak se mi nepodarilo najit pouzitelny stranky s kontaktem na ten kemp...a 50kc za noc se mi zda taky nejak podezdrele malo, to je tak za parkovny :) berete nekdo nejakou chalku? pul prasete a gril, nebo tak neco? :)
Diky
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Reklama
 

Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

italian

Příspěvek od Paja »

Takze nejakej malej gril beru sebou pitovo se koupi cestou.Zitra cau.
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

co s tim prespanim? v aute se kroutit nebudu :)
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Paja
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 293
Registrován: 27 čer 2006, 14:17
Kontaktovat uživatele:

italian

Příspěvek od Paja »

Je to Kemp takze prespani je ve stanech nebo v chatkach co jsou v arealu.Taky se mi nepodarilo sehnat nejaky stranky na Kemp a tu cenu za noc psal ReproBoy "organizator" na svych strankach.No uvidime kolik to bude stat ale radeji bych si sebou vzal vic penez.Takze mezi 17:00 az 17:30 na benzine u shoping parku.*Paja*
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Ceny sou fakt takovy, chatky uz volny nejsou, bylo volnych asi pet, ale ty uz sou zabrany... :-D Takze ja chrapu v aute, ac se mi taky moc nechce. A budete tam az do nedele? Ja dorazim v sobotu... Apropo kdo jede v sobotu? Ja este dneska makam do vecera...
Hustokrutost
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

Tak to vypada, ze vcera to byl spis Puntosraz, uvidime kolik jeste lidi prijede dneska.

Puntiku jsme tam napocitali 6 ostatni tak po 1-2kusech :)

Nejak nevysel ten sraz v brne se spolecnym odjezdem ale naprosto nahodou jsme se potkali v Jihlave pred Hypernovou :)

Ja teda musel pracovne odjet vcera vecer, ale za chvili vyrazime zase zpatky do Pavova. Posilam jedninou fotku co mam ze vcerejska :)


Obrázek
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

skoda ze jsem se nemohla zucastnit :(

MOC SE VSEM OMLOUVAM ZE JSEM NAKONEC ZRUSILA SVOJI UCAST NA SRAZE Italinacars na Pavove.

Opravdu bych to financne nezvladla a doma to taky nebylo ted zrovna moc "ruzove". OPRAVDU BUDU RADA KDYZ SE NA ME NEBUDETE ZLOBIT a urcite se potkame na dalsim sraz. s Italincars jsem pocitala ale az v patek jsem sve rozhodnuti zmenila.OMLOUVAM SE !!!!

PS:klidne me vymazte z moji funkce
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Slavisimo
Fiaťák
Příspěvky: 68
Registrován: 28 srp 2005, 17:11
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavisimo »

Katy píše:skoda ze jsem se nemohla zucastnit :(

MOC SE VSEM OMLOUVAM ZE JSEM NAKONEC ZRUSILA SVOJI UCAST NA SRAZE Italinacars na Pavove.

Opravdu bych to financne nezvladla a doma to taky nebylo ted zrovna moc "ruzove". OPRAVDU BUDU RADA KDYZ SE NA ME NEBUDETE ZLOBIT a urcite se potkame na dalsim sraz. s Italincars jsem pocitala ale az v patek jsem sve rozhodnuti zmenila.OMLOUVAM SE !!!!

PS:klidne me vymazte z moji funkce
ja se na tebe nezlobim :wink:
BMW Power - Forever
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

Katy: chapeme, nikdo se na tebe nezlobi, jen nas mrzelo, ze jsi neprijela...bylo by nas tam presila....nakonec se tam seslo co jsem pocital 7puntiku, cca stejny pocet Uno, jedna Alfa, dve Bravy(moc pekna vymazlena zelena :) ), a pak tak po jednom kusu par typu.

Pajovi pri ceste z letiste vypovedela kousek pred kempem civka, takze po konzultaci s Lacinem doskakal do kempu a jeli shanet do jihlavy nejakou funkcni, no nakonec se zadarilo a popise vam to urcite Paja sam :)

Obrázek
Naposledy upravil(a) BooT dne 30 črc 2006, 08:52, celkem upraveno 1 x.
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

krasna fotecka.

vypada to ze Paja ma to auto ze vsech nejnize.jen ty kola by to chtelo ;)
no jo, skoda no.

ale Paja se na me urcite zlobi a me to moc mrzi :( :(:( :(
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Co Paja??? JA SE ZLOBÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍÍM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :evil: Ale chapu to. :-)
Hustokrutost
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :


http://itc.reproboy.com/
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
wercecko
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 18 čer 2006, 17:28
Bydliště: Jihlava..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wercecko »

Zdravim, jako "Jihlavak" samozrejme sem nechtel si utect tento scuk ale... praconvi vytíženost veliká, tak že se jen mrknu na letišti jak to vypadá ale.. sobota 15:10 nikde nikdo, a o jiným letišti vhodným pro srazy v našem blízkém okolí nevím.. že by ten silný déš't vás přinutil zůstat v kempu :?:
Calypso Punto aka Pomeranč
Obrázek
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

sme tam byli inkonginto :) uz pred polednem, precijen na letiste neni volny pristup a urcite jsme tam nejezdili ani 50, ani 90 :) , takze kdyby nahodou jeli jsme tam jindy, nez byo nahlaseno...znas to :)
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

BooT píše:fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :


http://itc.reproboy.com/
No ty vole, ja su na kazde fotce jak po triceti pivech... A to sem jich mel jenom par... :-D
Hustokrutost
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“