HELP - Hmlovky Mk2

Elektronika, el. výbava, diagnostika, kontrolky, přístroje

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

ygzo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 477
Registrován: 12 úno 2007, 23:29
Bydliště: Nové Mesto n/V
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ygzo »

Arrow79 píše:Mno zas az take drahe niesu tie xenony. Ja o nich uvazujem, hlavne teraz pred zimou, kvoli tomu, ze budem jazdit hlavne po tme.

Ohladom ziaroviek... mno neviem, silverstary su zevraj velmi dobre.. osobne ak by som mal dat za lepsie ziarovky cca 1300SK (Philipsy napriklad), tak si priplatim a dam tam xenony...
Ale xenony musim menit aj reflektory, ci nie? Kolko to vide?
Fiat Punto MKII 1.2 16V HLX
Reklama
 

FANDAK
Znalec
Příspěvky: 826
Registrován: 17 led 2007, 20:29
Bydliště: Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FANDAK »

Mlhovky mají být u země aby plnily co nejvýce svůj ůčel a svítily jakoby pod mlhu na silnici.
FANDAKUV FIJÁTEK--> STILO MULTIWAGON 1,9 JTD 8v <--115hp r.v.:11/2003
MANŽELKY FIJÁTEK------------->PUNTO I S 1,1 8v <-------------55hp r.v.:04/1996
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Nemusis menit svetla, sosovky mas, na paticu H7 su prestavbove HID kity bezne k dostaniu. Pocitaj s cenou od 4000 do cca 7000. Podla toho kde a od koho.
Punto MK2 1.2 8V ELX
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

taky mi to trošku hůř svítí, ale myslím, že na vině jsou zaprášený reflektory. Dá se to na MK1 nějak rozdělat? Do trouby to dávat nechci, jak tady kdosi psal... :D Zepředu u toho skla jsou takový packy, který to sklo pravděpodobně držijou... Když je oddělám, tak to rozdělám? Nemá s tím někdo zkušenosti? abych něco nerozbil... :-D diky
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Jsou tam ty příchytky a je to ještě zalepený.Hodně štěstí při rozdělávání :lol:
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

tos mě moc nepotěšil....doufam, že už to lepidlo budu mit nějaky stary a styřely a že to pujde samo :-D
každopádně bych si měl pořidit taky nějaky lepidlo, kdyby se mi to nahodou povedlo rozdělat, abych to mohl zase slepit zpátky.... a když u toho rozlepování zaberu, urvu to?
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Johny ja osobne by som to asi neskusal rozoberat.. kebyze mam nejake ine svetla, kludne... ale pokial mam len tieto jedny tak ne :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Arrow79 píše:Johny ja osobne by som to asi neskusal rozoberat.. kebyze mam nejake ine svetla, kludne... ale pokial mam len tieto jedny tak ne :)
no ja bych to taky normálně nedělal jenom tak ze srandy, ale když se do toho světla podívám, tak tam mám děsnej bordel. je tak jakasi červená kulička nebo co a toho prachu... Mi to v noci svíří jak petrolejky a běžně jezdím i se zapnutejma mlhovkama, abych aspon něco viděl, ikdyž se to nesmi...takže je to celkem nutný to nějak ošéfovat. když mi to praskne, tak to bude aspon další důvod ke koupi těch čirejch s čočkou, jak tady už má spousta lidí:)
b@fi
Fiaťák
Příspěvky: 64
Registrován: 12 kvě 2006, 20:13
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od b@fi »

Mal som podobny problem a rozoberanie hmloviek by som ti neodporucal...ja som ten bordel a prach vymyval saponatom a pod. a potom som to vysusil...zalezi od druhu znecistenia.... 8)
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

saponát mě nenapadl...ale tím asi tu zapečenou špínu dolů nedostanu... no nevidim to jinak než je rozdělat. kor teď v zime, kdy budu potřebovat každou kandelu :D
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Skus najskor taku vec, ci ti neprejde cez paticu nejaky stetec, alebo take nieco, cim by si tie necistoty aj mohol otriet. Proste na celne sklo sa musi dat dostat aj inak ako to rozobrat cele... saponat, stetec, sikovne ruky a musi byt hotovo :idea:
Punto MK2 1.2 8V ELX
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

No ja mam zasrany spiš ty paraboly, než to sklo zevnitř.... Ale než to kuchnu, tak bych moh zkusit nějaky alternativni metody....
Pun-to
Znalec
Příspěvky: 737
Registrován: 06 čer 2007, 22:25
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvek od Pun-to »

Rozdělat to jde, ale to lepidlo drží jak sviňa. Musel sem ho ohřát fénem a stejně to moc nešlo. Zpátky sem to zalepil šedivým silikonem.
Fiat Punto 1,7TD SX rv95
JohnnyBOSS

Příspěvek od JohnnyBOSS »

Pun-to píše:Rozdělat to jde, ale to lepidlo drží jak sviňa. Musel sem ho ohřát fénem a stejně to moc nešlo. Zpátky sem to zalepil šedivým silikonem.
a kdyžs to nahrál fénem, taks to potom nějak hned projel nožem, nebo tak něco? něbo jakym nástrojem jsi to od sebe odděloval?
Odpovědět

Zpět na „Punto - elektrika“