MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Takze tlmice punto GT rusim a kedze tam budem mat 13" disky a gumy 165/55 tak potrebujem pruziny ktore mi to znizia vpredu o 6 cm a vzadu o 4 cm ,alebo teda lacny komplet aj s tlmicmi :roll: napr. nieco taketo : http://www.fusion.sk/katalog/product/22796/" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) henkyha dne 21 čer 2011, 22:40, celkem upraveno 1 x.
Reklama
 

Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od kovvalsky »

keby das pruziny na seriove tlmice o 6 cm dole tak tie tlmice rozbijes a skor ako rozbijes tlmice rozbijes vsetky ulozenia to jedine vyskovo nastavitelnym podvozkom taketo nieco riesit
one world, one dream, one car
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

kovvalsky píše:keby das pruziny na seriove tlmice o 6 cm dole tak tie tlmice rozbijes a skor ako rozbijes tlmice rozbijes vsetky ulozenia to jedine vyskovo nastavitelnym podvozkom taketo nieco riesit
takze vidim to asi na komplet tlmice aj pruziny :roll: predok tak -60mm a zadok -40mm
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od struter »

henkyha píše:Takze tlmice punto GT rusim a kedze tam budem mat 13" disky a gumy 165/55 tak potrebujem pruziny ktore mi to znizia vpredu o 6 cm a vzadu o 4 cm ,alebo teda lacny komplet aj s tlmicmi :roll: napr. nieco taketo : http://www.fusion.sk/katalog/product/22796/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fk-shop.de/en/Suspension-Tun ... o-176.html" onclick="window.open(this.href);return false;

das aj s postovnym max o 50e viac a mas to komplet....a este pred paru dnami boli za 100e....to je to o com som ti rozpraval, 115e by som za same pruziny nedal....
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od Hannibal »

A nebo přestaň blbnout s pružinama a kup tohle http://www.reviloshop.cz/store/goods_JO ... 93999.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Moje osobní zkušenost je víc než dobrá a za ty prachy...
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Diky moc za rady, tie pruziny sa teda neoplati vazne kupovat. Tak teda asi dosetrim a kupim tlmice aj pruziny, ak sa podari tak predok -60mm a zadok -40mm :wink:
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

struter píše:
henkyha píše:Takze tlmice punto GT rusim a kedze tam budem mat 13" disky a gumy 165/55 tak potrebujem pruziny ktore mi to znizia vpredu o 6 cm a vzadu o 4 cm ,alebo teda lacny komplet aj s tlmicmi :roll: napr. nieco taketo : http://www.fusion.sk/katalog/product/22796/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fk-shop.de/en/Suspension-Tun ... o-176.html" onclick="window.open(this.href);return false;

das aj s postovnym max o 50e viac a mas to komplet....a este pred paru dnami boli za 100e....to je to o com som ti rozpraval, 115e by som za same pruziny nedal....
Fuhaa, za 100 eur , to by sa mi paacilo :) asi to budem sledovat a pockam si na neaku akciu :P
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Kupene pouzivane gumy
IMAG0052.jpg
IMAG0052.jpg (126.96 KiB) Zobrazeno 3283 x
dezen je este ako tak pohode :
IMAG0053.jpg
IMAG0053.jpg (67.72 KiB) Zobrazeno 3283 x
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od kovvalsky »

ty my pripomynas jedneho typka ktory prisiel k mechanikom aby mu navarili kapotu tam kde som bol vcera na geometrii a zamracili ju na skodu favorit taku docela rozhasenu ju mal a jedine co tam mal tuningove boli 15 palcove kolesa a ked chalan po dvojhodinovom vysvetlovani ako co chce pocul ze robota asi 3 dni a cena 350 euro tak sa mu pretocili ciferniky to su taky tuneri co si myslia ze vsetko je zadara preto ako ty si chcel usetrit a dat len pruziny ale je to hovadina na entu tak radsej kup cely podvozok
one world, one dream, one car
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

kovvalsky píše:ty my pripomynas jedneho typka ktory prisiel k mechanikom aby mu navarili kapotu tam kde som bol vcera na geometrii a zamracili ju na skodu favorit taku docela rozhasenu ju mal a jedine co tam mal tuningove boli 15 palcove kolesa a ked chalan po dvojhodinovom vysvetlovani ako co chce pocul ze robota asi 3 dni a cena 350 euro tak sa mu pretocili ciferniky to su taky tuneri co si myslia ze vsetko je zadara preto ako ty si chcel usetrit a dat len pruziny ale je to hovadina na entu tak radsej kup cely podvozok
ja som sa nepytal koho ti pripominam a ani ma to nezaujima, ale ked si uz teda zacal tak dobre , ja nechcem za vsetko vyhadzovat neviem kolko penazi pretoze si to auto necham tak rok, rok aj pol , preto aj tie pouzivane disky, gumy a tak isto chcem asi aj pouzivany podvozok alebo ak by som teda nasiel neaky lacny novy tak aj to by pripadalo do uvahy. A este, niesom tuner :lol: iba sa snazim trochu skraslit to auto, to je vsetko :D
Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od Hannibal »

kovvalsky píše:ty my pripomynas jedneho typka ktory prisiel k mechanikom aby mu navarili kapotu tam kde som bol vcera na geometrii a zamracili ju na skodu favorit taku docela rozhasenu ju mal a jedine co tam mal tuningove boli 15 palcove kolesa a ked chalan po dvojhodinovom vysvetlovani ako co chce pocul ze robota asi 3 dni a cena 350 euro tak sa mu pretocili ciferniky to su taky tuneri co si myslia ze vsetko je zadara preto ako ty si chcel usetrit a dat len pruziny ale je to hovadina na entu tak radsej kup cely podvozok
Nezlob se, ale tohle je úplně blbej příměr... Na auto jsem taky skoro vždycky kupoval bazarový věci, je to jen o tom umět nakupovat. Ušetříš spoustu peněz, který pak můžeš vložit jinam. Samozřejmě se ti může stát, že koupíš něco rozbitýho nebo nefunkčního, lidi jsou svině, ale i tak se to vyplatí.
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Hannibal píše:
kovvalsky píše:ty my pripomynas jedneho typka ktory prisiel k mechanikom aby mu navarili kapotu tam kde som bol vcera na geometrii a zamracili ju na skodu favorit taku docela rozhasenu ju mal a jedine co tam mal tuningove boli 15 palcove kolesa a ked chalan po dvojhodinovom vysvetlovani ako co chce pocul ze robota asi 3 dni a cena 350 euro tak sa mu pretocili ciferniky to su taky tuneri co si myslia ze vsetko je zadara preto ako ty si chcel usetrit a dat len pruziny ale je to hovadina na entu tak radsej kup cely podvozok
Nezlob se, ale tohle je úplně blbej příměr... Na auto jsem taky skoro vždycky kupoval bazarový věci, je to jen o tom umět nakupovat. Ušetříš spoustu peněz, který pak můžeš vložit jinam. Samozřejmě se ti může stát, že koupíš něco rozbitýho nebo nefunkčního, lidi jsou svině, ale i tak se to vyplatí.
Presne ako hovoris, na niecom sa snazim usetrit a potom mi aspon ostanu peniaze aj na nieco dalsie, urcite tam nebudem vzdy kupovat cisto nove veci, pretoze aj ked ho budem potom predavat kupujuci to aj tak neoceni ze su tam cisto nove veci, takze tak :wink:
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Chcem sa spytat, ake skrutky potrebujem na disky ? M12 x 1,25 ??? dlzku zavitu budem potrebovat asi 40mm .
Narayen
Znalec
Příspěvky: 679
Registrován: 23 črc 2008, 13:55
Bydliště: Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od Narayen »

Já na autě měl také jen pružiny !! Auto sedlo, nebylo tak tvrdy a v zatackach tolik nesedi jako s podvozkem ! Ale komu jde jen o vizualni vysledek a s mechanickym se spokoji na 20% tak není co řešit. A seriové tlumiče fachali solidně...
2007 - 2011 Punto mk1 40kw
2011 - 2013 Punto mk2 HGT 96kw
2013 - 201x Punto Evo Abarth 125kw
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Narayen píše:Já na autě měl také jen pružiny !! Auto sedlo, nebylo tak tvrdy a v zatackach tolik nesedi jako s podvozkem ! Ale komu jde jen o vizualni vysledek a s mechanickym se spokoji na 20% tak není co řešit. A seriové tlumiče fachali solidně...
A o kolko si znizoval ? mas neaku foto ? ale aj tak stale rozmyslam viac nad tlmicmi aj pruzinami :wink:
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“