Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od kovvalsky »

Matto píše:Jasné, kludne zober rodinku, podľa mňa to nikomu vadiť nebude :D
chcem vediet jednu vec dokedy bude trvat toto hlasovanie lebo ak to bude toho 3-4 to som na chate a na ten druhy datum si musim vybavit dovolenku tak preto radsej nehlasujem a cakam
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Toti »

Mne zatial vyhovuje prvý aj druhý termín čiže nech sa to rozhodne podla tých ktorím vyhovuje len jeden, aj ked skôr by som sa asi k tomu druhému priklonil, nech je nato viac času, poprípade nech si stihnu niektorí dorobiť punťášov :)
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Matto »

kovvalsky-môžme sa dohodnúť že do pondelka 22.8., treba ten dátum čím skôr uzavreť, nech sa môžme baviť o mieste, programe atd.
Naposledy upravil(a) Matto dne 20 srp 2011, 00:15, celkem upraveno 1 x.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Matto »

Toti-súhlasím, ja sa tiež priklánam k tomu druhému dátumu,aj ked mi vyhovujú oba, mám obavy či by sa to všetko do toho 4teho stihlo zorganizovať, predcalen 2 týždne ubehnú ako voda.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od Toti »

Prúser chalani, presne toho 17teho sa žení kamarát a ja idem na svadbu, ale kedže mi to bol oznámiť asi pred mesiacom tak mi to vypadlo z hlavy lebo tento týžden som bol uplne vyťažený. Napadlo ma to až dnes ked som videl svadobnú kolonu trubiacich áut :lol: Takže ak by to bolo v ten druhý termín, prišiel by som asi až večer :roll:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od HIISS »

Ahojte,bol som na chate..od piatku a teraz dosiel tak NET som nemal po ruke,k tym terminom...urcily sa dve teda ja som dal tip...aspon tak ako mne to vyhovuje...toho 3-4.septembra je za dverami da sa povedat..a s vybavovackou bolo by to tazke..sa dohodnut narychlo a spisat kolky mozu prist a objednat chatu,nevravim ze by to neslo ale je treba uznat ze aj nie kazdy sem chodi denne na forum a tak mozno do druheho terminu viacery daju hlas ci mozu dojst.Nechcem nikomu poskodit do jeho ucasti na zraze..ale zrejme to vyzera na toho 17-18.septembra kedze dovtedy je viac casu na vybavenie.
Takze ak hlavne Matto a poniektory iny nemate nic proti tomuto datumu tak by som poprosil Matta autora tejto temy nech pozmeni nazov temy na tento termin 17-18.9 aby sme sa mohli uz viacery orientovat na tentio termin,vybavit si volno a dat do kopy povinnosti.Termin uzavierky by som videl tak do max 10.9..potom by sa zratal pocet ludi a objednala chata...Co sa tyka miesta suhlasite napr. so Slovenskym Rajom? myslim si ze bude to lepsie z pohladu zeleňe,lepsieho priestoru na taketo stretnutie a aj po financnej stranke lepsie ako v Tatrach..Inac berte si aj priatelky kludne ak chcete..akurat ze neviem ako sa to bude riesit potom z pohladu rezervacie osob na chatu..kedze nebudem mat prehlad..a zas taku velku chatu najst aj asi bude velmi tazko.No zas cele rodiny s detmi a takto ako tu niekto pisal...nic v zlom ale tak je to Puntozraz..zraz majitelov aut..a nie rodinna dovolenka na ktoru si kazdy moze cas najst inokedy..takze nic v zlom..dufam ze ma chapete
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: Celoslovenský Puntosraz Ano/Nie?

Příspěvek od diablik »

cauko...takze ja som z toho troksu dost mrtne mimo...ja vsetky terminy robim....mame roboty jak na .... :evil: takze somnou urcite neratajte..milerad by som isiel aj s rodinkou na vylet,ale..je mi luto,neda sa...takze prepacte... :(
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.8.2011

Příspěvek od Matto »

Ok, takže kedže anketa dopadla aj tak nerozhodne, dohodneme sa na termíne 17-18.8.2011 , no a k miestu, či Tatry či Slovenský raj, to nechám na vás, ale je pravda že v Tatrách by to mohol byť trochu problém, väčšina parkovísk je tam platená a zohnať tam ubytovanie by mohol byť tiež trocha problém a tie ceny tam takisto niesú najnižšie, na druhu stranu v Slovenskom raji si to viem celkom predstaviť, napr. v Podlesku ak si dobre pamätám je autokemp aj s chatkami, ohniskami, bufetom, potravinami,posedením, atd. , čiže mohlo by sa to dohodnúť aj tak nejako, že kto by mal zaujem zostať na noc, mohol by si bud zaplatiť chatku, alebo prespať v stane, pretože mám trochu obavy či by bola nejaká väčšia chata v takej blízkej dobe voľná.... rozdiel v vzdialenosti medzi Tatrami a Rajom nieje nejaká extra veľká, myslím že max 20km, ale aj tak chápem, že pre ludí zo západu to bude riadna štreka.... no a ešte k tým rodinám, frajerkám atd. , podľa mňa, pokial tam niekto príde s priatelkou, tak kludne môžu dobehnúť aj chalani s rodinami, aspon nás bude viac, bude lepšia atmosféra, a decká budú mať zážitok:) , takže ja v tom nevidím problém...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.8.2011

Příspěvek od Matto »

Toti-škoda:/ , ale kludne dobehni aj večer, ak sa Ti bude chcieť :)
diablik-škoda, no ak by sa to do vtedy zmenilo, budeš(te) vítaný :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
netSensk1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 443
Registrován: 10 led 2009, 10:29
Bydliště: brat1slava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.8.2011

Příspěvek od netSensk1 »

no pani drzim vam palce nech vam to vide , aj ked to nevyzera zatial moc na vela aut ale tak kto vie ...

aj ked punto uz nemam aj som rozmyslal vas prist kuknut len 17steho poobede sa vraciam z malorky a tahat sa 4 hodiny v aute niekde do tatier , silna predstava .

tak nech sa to podari vo velkom teda :wink:
Fiat Punto 1.2 8v 44kw ELX rv. 2002
Fiat Punto 1.8 16v 96kw HGT rv. 2001
Chevrolet CRUZE LS+ rv. 2010
Skoda Octavia L&K 1.9 TDI 81kw
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.8.2011

Příspěvek od PetkoPN »

Heeej hadam 17-18.9.:) lebo 17-18.8. asi nestiham uz....puntas este nevie cestovat v case:)ci?
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Matto »

:oops: :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Maťo »

Chlapi poznáte niekto Slanicu a prístav na oravskej priehrade v Námestove? Vedel bi som to zorganizovat.Parkovacie bezplatné miesto o ktorom viem má kapacitu cca 200 aut, a hotel bi sa asi na 90 % dal dal obsadiť.Čo vi na to? Ak ste rozhodnutý pre Slovenský raj tak toto neberte do úvahy.
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od HIISS »

Tak je cas aspon predbezne vymenovat ludi ktorí z vacsej alebo istej casti potvrdily ucast 17-18.septembra
JA
RadekHGT
TV-Punto
Xeromax
Puntoracer
Matto
813
PetkoPN
kovvalsky ?
Maťo
Toti?

Este sa spytam kamosa ci dojde,Marol,Superhuman a podobne..unich by aj bola nejaka sanca,no verim hlavne ze to nebude len o ucasti vychodu,lebo taky cas..si zraz mozme mi vychodniari urobit aj doma ako doteraz

Zoznam sa este moze zmenit,malo kto dal odpoved..respekt.niektory nato kaslu..stretko si predstavujem s min 10 majitelmi Punt..inac nema zmysel nieco organizovat..potesily by ma aj o nieco viac zvucnejsie mena z fora ako ,Diablik,Phuff,Pepax,Puntun,Intous,Vesto,Sperhy ktorych by som rad videl aj auta nazivo lebo maju pekne kusky..takze dufam ze aspon cast z nich sa odhodla prist..problem je v tom ze to maju dalej ako my z Vychodu..takze chalani skuste zvazit svoje povinnosti a ak sa colen z malej casti daju odlozit,tak ich odlozte..nech sa aspon raz podari nejaky slusnejsi zrazik..lebo je tazko nieco take organizovat..a chce to aj vela trpezlivosti a sily..ako som pisal kazdy za seba velmi pomoze a tak len sa moze vytvorit super akcia-zraz.
Susedia-Češi...sami vidite ako sa vedia dohodnut aj pre viac dnovy zraz ako Rozkos a podobne..a nikdy ich neni pod 10..a nemaju s tym problem.

Maťo
Co sa tyka tvojho napadu-ponuky nemusi byt zla,taktiez prostredie tam nepoznam tak ako v Slovenskom Raji,je to sice este dalej ako Raj..o necelych 100km ale neviem ci by bol pre nas dobry hotel..a nie radsej nejaka chatka,i ked s chatkou asi tiez vela nevyriesime ak nas bude viac,taky cas pomozu bud len stany alebo ze kazdy bude mat rezervovanu izbu,neviem kto kazdy je ochotny spat aj v stane,chce to prostredie kde je aj velka plocha na rozlozenie stanu ci opekacku..jak altanok alebo ohnisko ..nejaky bufet a takto si predstavujem
Ale kazdopadne tomu tvojemu napadu sa nebranim,ak to poznas dobre to miesto a vies posudit ze by bolo vhodne pre viacerych ludi ak dojdu tam,,je kde sa rozlozit,neni problem aj nieco opiect a podobne,auta dat k sebe a podobne tak sa k tomu nebranim,ale vravim chcem zraz na 1.noc nie sa otocit za tri hodinky domov...lebo takto nema zmysel taku cestu ist na chvilu.
Inac Maťo myslel asi toto:
http://www.priestorypreakcie.sk/detail/ ... namestovo/" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) HIISS dne 23 srp 2011, 00:06, celkem upraveno 3 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Matto »

Maťo-trošku so googlil, myslel si toto? : http://www.slanica.sk/" onclick="window.open(this.href);return false; , ak hej, vyzerá to byť super miesto, aj ked škoda že tam nieje viacej fotiek, a ešte pokial by si bol ochotný to tam dohodnúť ...a takisto bolo by to aj o dosť bližšie pre chalanov zo západu, dokonca ma napadlo, že na oravu by to nemali daleko možno ani niektorý český clubisti, takže čo sa týka mňa, ja som ZA ,aspoň by sme nešli niekam do neznáma, kedže poznáš aj okolie atd. ... no ale bol by som rád keby sa vyjadrili aj ostatný, bolo by dobré čo najskôr, nech môžme miesto konania definitíve uzavrieť a riešiť účasť,program a ubytovanie, pretože čas uteká... :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“