MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od straki »

Ještě řekni pane svatý že ty jsi nikdy nic takovýho neudělal za celej tvůj život.
Každej udělal/udělá něco co se nesmí a mimochodem ty jsi u toho byl že víš že to byla nebezpečná situace???
Já nepsal v kolik hodin to bylo a kolik aut tam bylo takže se zklidni pokud nevíš přesný a ověřený informace.
Skok s padákem je taky nebezpečnej a lidi se k temu pořád vracej jen díky padáku se jim většinou nic nestane...já spomalil a rozhlídl se nikemu se nic nestalo,nikeho jsem neomezil ani neohrozil a to že tam stáli 2 nebo 3 auta na červenou v 5 ráno a nikde nikdo nebyl je jejich boj a navíc to byla doba kdy se zapínaly semafory takže měli všichni červenou.
Hodně idiotů jezdí v plný rychlosti na červenou když jsi myslí že to ještě stihnou a ohrožují tím daleko více lidí.
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hannibal
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 400
Registrován: 09 črc 2007, 09:39
Bydliště: Starhill

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od Hannibal »

Pokud jsem někoho ohrozil (a samozřejmě se to stalo), tak

a) to nebylo vědomě
b) se tím nechlubím na netu, jakej jsem borec
c) obhajovat to tím, jakej byl/ nebyl provoz a co dělaly semafory je prostě mimo mísu (pokud tam bylo tak málo aut, nechápu, proč jsi je musel předjíždět)

Summary: Žádnej důvod není dostatečnej pro to, abych zneužíval majáky. Když mě máti vezla s ledvinovou kolikou do špitálu a já bolestí málem chcal, taky nejela na červenou ani nezapnula stroboskopy ani majáky... takže to jsi jel pozdě do práce (nebo kamkoli jinam), je čistě tvůj problém.
Přirovnávat to ke skoku padákem je rovněž úplně mimo - když se ti neotevře padák, je to tvůj rybíz a tvoje prdel, která ti proletí hlavou. Nikoho jinýho s sebou nebereš
NOW
1996 Punto GT1
2013 Octavia 1.4 TSI
2012 Octavia Combi 2.0 TDI

EX
2003 Octavia 1.9 TDI
1995 Punto 1.1 - "Note"
djblacktiger
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2011, 20:26
Bydliště: Vamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od djblacktiger »

No tak se pánové zase uklidněte, tohle není určený na jízdu, ale jentak pro zábavu. K sanitce to bylo přirovnaný, tohle má blikat do zvku který vydává ten můj bastl.
Ono je něco jinýho v provozu pouštět stroboskopy umístěné v kabině a tím zneužívat výstražných znamení a něco jinýho mít diody ve dveřích a v kufru, co budou blikat při otevřených dveřích.

Vlastně celá tahle diskuze je o ničem. Každý svého štěstí (de)strůjce, kdo chce stroboskopy, ať je má, komu se to nelíbí, ať vyjádří svůj názor. Ale rozhodně každý z nás občas udělá klukovinu, ze které má radost. Vezmu příklad na sebe, mám babettu, a jednoho času jsem si vozil v košíčku tlakovou ozvučnici a měl jsem tam nahrané "Prodáváme čerstvá vajíčka a žampiony" a jak důchodci běhali k silnici :D :D .

Navrhuji nediskutovat nad kravinama a zaměřit se na to, na co je tohle vlákno založené.
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od straki »

[quote="Hannibal"]

Zapomínáš často???
Pokud máš problémy s myšlením pak chápu proč si tu hraješ na pana neomylnýho a vždy dospělého....Jak jsem již jednou psal stály na světlech a já spíchal do práce neboť jsem jel pozdě proto jsem to zapnul... jinak jsem nikdy nespouštěl.
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
djblacktiger
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2011, 20:26
Bydliště: Vamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od djblacktiger »

A přišly na řadu světla
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A taky výfuk :-)
Obrázek
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od ScR »

je s nima dobře vidět? šel bych do černých dělených
######
.ScOrE.
CrazyApe
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 365
Registrován: 09 čer 2011, 19:50

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od CrazyApe »

Ten vyfuk je moc venku, vypada to blbe. ..
šPunto mk2a 3dv 1,2 8V - eX
Audi A3 8p 3dv 1.6 16V
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od liborko »

ScR píše:já je používal ve služebním autě večer na dálnici :-D pěkně na stínítku a to byla šupa jak zpomalovali a uhýbali :-D
Hannibal má pravdu,nezlob se,ale tohle je fakt minimálně na vyfackání.Na to kolik ti je let máš chování šestnáctiletého smrada.Jsem řidič z povolání a denně vidim ty prasárny co někteří dělají,udělat to mě tak tě dojedu,vytáhnu z auta a vyfackám.Dementi za volantem fakt....
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
MyšákSX
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 02 zář 2012, 14:05
Bydliště: Berounsko

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od MyšákSX »

Ty světla mu sluší. Hrozně se mi líbí ta druhá fotka světla s tim dráčkem :wink:
Výfuk by se mi líbil být o trošku míň vysunutej, ale je to jen můj skromný názor :) auto je tvoje :!:
djblacktiger
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2011, 20:26
Bydliště: Vamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od djblacktiger »

možná ta fotka je blbě, ale ten výfuk je přesně tam, kde má být... Tak aby bez úprav seděl na silentbloku a nevyčníval za nárazník. ve skutečnosti z vrchu je vidět ani ne polovina co na fotce, takhle vypadá, že je tak 10 cm za nárazník :lol: .

No nic, dík za kritiku, příště se budu snažit víc... :oops:
djblacktiger
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2011, 20:26
Bydliště: Vamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od djblacktiger »

ScR píše:je s nima dobře vidět? šel bych do černých dělených
Je s nima vidět parádně, jak ve dne 8)
MyšákSX
Fiaťák
Příspěvky: 107
Registrován: 02 zář 2012, 14:05
Bydliště: Berounsko

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od MyšákSX »

djblacktiger píše:možná ta fotka je blbě, ale ten výfuk je přesně tam, kde má být... Tak aby bez úprav seděl na silentbloku a nevyčníval za nárazník. ve skutečnosti z vrchu je vidět ani ne polovina co na fotce, takhle vypadá, že je tak 10 cm za nárazník :lol: .

No nic, dík za kritiku, příště se budu snažit víc... :oops:
Tak to jo, takhle to parádně zkresluje, přesně jak píšeš, že tak o 10cm za nárazník :D
Jakej má zvuk? :wink:
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od ScR »

liborko píše:
ScR píše:já je používal ve služebním autě večer na dálnici :-D pěkně na stínítku a to byla šupa jak zpomalovali a uhýbali :-D
Hannibal má pravdu,nezlob se,ale tohle je fakt minimálně na vyfackání.Na to kolik ti je let máš chování šestnáctiletého smrada.Jsem řidič z povolání a denně vidim ty prasárny co někteří dělají,udělat to mě tak tě dojedu,vytáhnu z auta a vyfackám.Dementi za volantem fakt....
nechápu proč píšeš že mám, ale to by ti mohl vysvětlit pan morálka Hannibal jako učitel, jaký sou rozdíly mezi časem minulým a současným ;-) mimochodem, potkávám plno opravdových dementů za volantem a maj ty spací nástavby jako ty ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od ScR »

liborko píše:
ScR píše:já je používal ve služebním autě večer na dálnici :-D pěkně na stínítku a to byla šupa jak zpomalovali a uhýbali :-D
Hannibal má pravdu,nezlob se,ale tohle je fakt minimálně na vyfackání.Na to kolik ti je let máš chování šestnáctiletého smrada.Jsem řidič z povolání a denně vidim ty prasárny co někteří dělají,udělat to mě tak tě dojedu,vytáhnu z auta a vyfackám.Dementi za volantem fakt....
nechápu proč píšeš že mám, ale to by ti mohl vysvětlit pan morálka Hannibal jako učitel, jaký sou rozdíly mezi časem minulým a současným ;-) mimochodem, potkávám plno opravdových dementů za volantem a maj ty spací nástavby jako ty ;-)
######
.ScOrE.
djblacktiger
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 08 pro 2011, 20:26
Bydliště: Vamberk
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO - ukažte ta svoje ;-) djblacktiger

Příspěvek od djblacktiger »

MyšákSX píše:
djblacktiger píše:možná ta fotka je blbě, ale ten výfuk je přesně tam, kde má být... Tak aby bez úprav seděl na silentbloku a nevyčníval za nárazník. ve skutečnosti z vrchu je vidět ani ne polovina co na fotce, takhle vypadá, že je tak 10 cm za nárazník :lol: .

No nic, dík za kritiku, příště se budu snažit víc... :oops:
Tak to jo, takhle to parádně zkresluje, přesně jak píšeš, že tak o 10cm za nárazník :D
Jakej má zvuk? :wink:
Zvuk je libovka... z volnoběhu do 2000otáček to je jako když nakopneš prase při žrádle, ale jinak je to luxusní decentní zvuk. Nic, co by rvalo hlavu na delší trase, ale když se sešlápne, má takovej ostřejší zvouček, že se za tím obas někdo otočí :D .

Já jsem nadmíru spokojen, chtěl jsem decent, homologaci a dobrou cenu. Koupil jsem Ulter za 1400, dostal jsem certifikát a výfuk, který jsem očekával spíš jako "polský šmejd", ale zatím se mi zdá kvalitní... Uvidíme kdy se rozpadne :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“