MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od peta.smolik »

Člověče a proč kupuješ takový dreky jako je stará honda? To mi hlava nebere že se funkčního Punta zbavuješ a ještě s prodělkem a kupuješ vrak o kterým nic nevíš... Jestli on to není osud že se nemůžeš Punta zbavit? Třeba je ti naznačováno aby sis ho nechal... a zbavil se hondy
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od ScR »

má pravdu ten chlapec od Smolíků;-)
######
.ScOrE.
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od dubi »

CrazyManer píše:hondu jsem koupil přes sbazar asi dva měsíce zpátky až z neratovic ale taky nic moc kauf, až zaplatim přepis a eko ... 26000 jen to hvízdne, na konci léta udělám novou technickou a půjde asi do světa, ještě uvidim jak se s ní sblížím, ale punto bylo první, to přirostlo k srdci nejvíc :wink:

tak poláci mě ať ani nepíšou :lol: sem na ty dřeváky alergickej :oops:
Tak je to asi ona, na fotkách vypadala pěkně, ale přišla mi docela levná... Někdy se holt nezadaří no
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od CrazyManer »

peta.smolik - mozna protože je mi 24, mám dítě, můj plat je špatnej vtip, moje vydaje jsou astronomicky, leasing ani pujcku na auto si brát nechci, a když kupuju auto do 20000, tak kupuju auto do 20000, a proto mam auto do 20000 ... a nebo mozna protoze jsem Hondu vzdycky chtel, akorat ze accord, ale nemam na to zivit dvoulitra v benzinu a civica v hatchbacku fakt nechci, tak proto jsem vzal tohle, zabral jsem na inzerat jak ryba na navnadu, navic je ta honda celkem unikat, protoze po cechach jich moc nejezdi kord tech vyrobenejch v anglii

punto je proste srdcovka protoze to bylo moje prvni auto a stravil jsem na nem za tech par mesicu desitky hodin

kdybych nemusel zaplatit to eko tak si puntaka necham na litani do prace a hondu na machrování :) ale nemam na to no, tim spíš když punto potřebuje vyvařit aby bylo ťip ťop ... nekupovat tu hondu tak uz to je, ale kdyz jde do sveta tak by to byli utopeny prachy
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od peta.smolik »

Logicky bych radši vrazil do Punta 5 litrů za prahy a mám auto o kterým vim co mu je a v mezičase šetřim na nový nebo jiný novější ale nekupuju auto který je unikát, je starší než stávající Punto, je podezřele levný nebo je jen na parádu tečka
Ale je to na tobě...
Až budeš mít příště podobnej skvělej nápad stačí sem napsat a určo ti rozumně poradíme
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
phaeton_esc
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 27 črc 2008, 17:57
Bydliště: Lovosice

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od phaeton_esc »

peta.smolik píše:Logicky bych radši vrazil do Punta 5 litrů za prahy a mám auto o kterým vim co mu je a v mezičase šetřim na nový nebo jiný novější
Má pravdu ten chlapec ;)
bylo
Fiat Punto Mk1 1.7D 1996
je
Fiat Stilo MW 1.6 16v 2004 LPG BRC
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od CrazyManer »

No to je přeci nad slunce jasný že až se mi příště bude líbit nějaký auto tak ti napíšu jestli si ho smím koupit a jestli ti můj výběr bude připadat dost logickej :wink:

Zaplať pánbůh že znáš podrobnosti o obouch mejch autech, a o okolnostech koupě :wink:
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od peta.smolik »

Tak možná je to tím že je potřeba si dobře rozmyslet co víš, co chceš a co potřebuješ a k čemu a pak je to jednoduchý ale klidně se zeptej až nebudeš vědět...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od ScR »

taky v případě potřeby rád poradím ;-)
######
.ScOrE.
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od Jezdec »

Napsal jsi to pěkně, ale nemáš na dvoulitra a žere ti to víc jak 2.5l? Já jsem začínal na 1000mb, pak přišly další a dlouho jsme měli uno se dvěma dětma a stačilo. Na machrování jsou jiná auta, prahy ti udělá slušný zámečník do 1000kč oba, nějaký plech na vyvaření spodku a máš hotovo. Takhle máš řekněme auto na machrování, jezdíš se strachem co se tam vysere a jak budeš mít jen hondu tak potom chodit pěšky? Je to samozdřejmě jen tvoje věc ale hooodně bych uvažoval. Nehledě že za to punto chceš celkem dost. Vyvařit, nevím jestli je zaplacená eko jinak je to další investice a dostaneš se z cenou zhruba na 20-ku a to nevím jestli. No hlavně ať se dobře rozhodneš a přeji ti brzký prodej.
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od CrazyManer »

Po bitvě je každej generál, v inzerátu uváděl že to žere 7 na 100 kdyby tam uváděl pravý hodnoty že to žere 10 až 11 tak si to nekoupim, ale už to mám, tak s tim něco dělám, punto sem mohl mít vyvařený za 2000 od známýho ale honda je bez koroze, jede, a hondy jsou spolehlivý auta, punto má eko zaplacený a technickou do dubna 2014, kdyz davas inzerat tak taky udavas cenu vic nez chces protoze te kazdej bude zkouset usmlouvat, nemam problem ho pustit za 13000 ale dal jsem do inzeratu 15000 ... se strachem co se tam vysere fakt nejezdim, ma to novy napravy a pulku dilu v motoru, novy podbehy, jedinej problem je ta spotreba kterou dela ucpanej map senzor kterej jsem dneska vycistil ... a nemoralizujte furt, auta me bavej, a jeste mi jich rukama projde spousta a na kazdym se naucim neco jinyho, v honde se povozim a po lete ji prodam ... na machrovani jsou jiny auta? do 20000? jaky?
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od Jezdec »

Když budu chtít machrovat tak si nekoupím vrak za 20-ku. A jak píšeš půlku nových dílů v motoru, to o něčem svědčí.Nové podběhy no nevím. Vyvaření od známého za dvojku bych to nechal udělat a těch 15 dostaneš hravě, pokud je to pravda. Protože to dělám a vím co je s tím práce. Navíc pokud to děláš poctivě. Nechci se s tebou přít, říkám jen svůj názor, tak se neurážej. Jasně stalo se tak budeš příště chytřejší. Já jsem taky koupil sonatu, měla najeto 180000, dal jsem nové svíčky, rozvody a vyvařil jsem kus prahu v zadu a zadního lemu a na to že mám dnes nalítáno 220000, nežere mi to olej, doliju max. 0.5l za 10000 a po té pravidelně měním, jsem druhý majitel tak jsem nad míru spokojený. Navíc vím, že bych to neprodal za víc jak 10000 tak to dojezdím a potom zřejmě vrakáč. Ale věřím, že ještě nějaký rok bude sloužit. Tak to přeju i tobě. Jo a máš pravdu, každý nadsadí. Jí jsem prodával uno, dal jsem k tomu nové letní gumy, zimní jeté 1 sezonu, bylo vyvařené a chtěl jsem 7000. Cena byla pevná plus musel si to majitel přihlásit a zaplatit eko a bylo to prodané do třech týdnů. Takže cena jako u tvojeho a ty to máš novější. Každé auto si najde svého kupce :wink:
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od CrazyManer »

Hledal jsem auto za dvacet, měl jsem dvacet, a rady tipu nekoupil bych si auto za dvacet nejsou na miste ... kazdej kupuje v ramci svejch moznosti, udelal jsem si tou hondou proste radost ... punto jsem musel vsude obhajovat, kazdej si ho bral do huby a zkousel me kvuli autu schazovat ... tak jsem chtel neco vetsiho, silnejsiho, na co nikdo nemuze nic rict, a chtel jsem to pokud mozno v bily ... kdyz jsem videl inzerat na tu hondu tak jsem pro ni druhej den jel, proste impuls, ucarovala mi a tak ji mam, bejt punto v poradku a silnejsi tak si ho necham, ale motor je dobrej ale ma nalitano, lak je s kazdou zimou horsi, a je to s nim jeste beh na dlouhou trat se spoustou vydaju ... punto jsem koupil za 18000 a narval jsem do nej nejaky prachy ... mam ho ani ne rok a nedari se mi ho prodat za 13000 ... hondu mam taky za 18000 kdyz nepocitam eko a prepis ... to je tezky ... punto jsem koupil kdyz jsem chtel hned auto ... projel jsem vsechny bazary a nejrozumnejsi volba do zacatku bylo punto, ted uz jsem vyjezdenej, kdyz vsechno pujde jak ma tak budu pristi rok uz jezdit v necem jinym, nejspis v nejakym turbodieselu ... ucim se na autech delat veci, bavi me to ... a nechtel jsem punto dojezdit az do vrakoviste ... beru auto jako nevyhodnou investici ale furt je lepsi kdyz das dohromady 25000 za auto a pak ti za nej nekdo da 12000 a mas aspon neco na novy auto ... dojezdit ho do mrtě tak na novy auto musim setrit a jezdit hromadnou mastnou tyčí už nechci, dík že mi přeješ ať se prodá, doufám že si ho koupí někdo kdo ho nedojezdí ale kdo ho podpoří v další existenci :wink:
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od peta.smolik »

No nevim no taky si psal o tom že máš dítě a mizernej plat a že se nechceš zadlužit a teď píšeš zas trošku jinak.
Každopádně auto si člověk kupuje takový jaký chce, potřebuje a na co má a hondy sice nehnijou ale je drahá údržba všeho ostatního a asi je to i tím že seš mladej kluk a dáš na lidi co jen pomlouvaj a možná sami maj hovno... Já mám tady souseda co taky takhle remcal jak je ital na hovno a mně to šlo jedním uchem tam a druhým ven a prostě je mi jedno co je cool a co zrovna letí já prostě neměním tým (Fiat) co vítězí.
A ten soused že jedině BMW a posléze VW až najednou zdědil Fiat Marea 2,0 20v, V5 a bylo po BMW i po VW a za pár let najednou jeho manželka začla jedit do práce v Lancii Y a on si pořídil Fiat Croma...
Všichni na to jednou příjdou že je Fiat nejlepší a mrzí mně že tobě to bude ještě chvíli trvat
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
ScR
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 229
Registrován: 25 pro 2012, 17:57
Bydliště: Dingolfing/Olomouc

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - Crazy

Příspěvek od ScR »

no von Fiat třeba není nejlepší ale v mých momentálních možnostech moc na výběr nebylo a tak prošel tím hodně jemným sítem právě Punťa ;-) mít na to a nebát se že nebudu mět co žrát další dva roky, tak du zpátky do svý první značky kterou byla Audi ;-) ale to jednou zase přijde, svět se sice v prdel obrací ale zatím je cítit jenom ten smrad a snad to ještě chvilu vydrží :-D takže Punťa bude dřít jak auslendr (já) dokud se nerozpadne,protože prodávat to za dvacku je blbost a svou práci ještě udělá ;-)
######
.ScOrE.
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“