Celoslovenský Fiat Punto zraz 24-25.8.2013 Nitrianske Rudno

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od PuntoRacer »

skor sa pripajam k tomu zaveru leta, taku doslovna BODKA za letom
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Katy »

HIISS píše:Z mojej strany (samozrejme kazdy ma ine plany) sa mam zaujem zucastnit urcite tohto roku tychto zrazov..mam uz aj potvrdene mailom terminy od organizatorov:
Rozkos CR 17-18 maja
Carat -Piestany 21. - 22. Jun 2013
Svidnik 9.-11. august.
Okrem toho samozrejme ak vynde pomimo tychto zrazov ci vacsiej dovolenky k moru aj celoslovenskeho zrazu..cize ak budem moct urcite pridem.
Termin je dobre planovat bud niekedy na ten maj niekedy zaciatkom az k polke alebo na zaver leta,cez silne mesiace ako jun jul kazdy bude asi zrejme na tej dovolenke
Co som videl nejaky ten kalendar zrazov po Slovensku ci v zahranici..tak skutocne je bohaty..tyzde za tyzdnom..ciye je fakt velky vyber kam ist..len tie peniaze..dufam ze sa terminy s nicim nepopletu...a kazdemu budu co najviac vyhovovat ako aj ja by som si to prial,mozno je to uz moj posledny rok po boku puntasa,mozno o rok este sa to predlzi..cize este nieco pobehat urcite potesi.
Jen bych chtěla upozornit, že ani pro rok 2013 se oficialni Punto sraz nebude konat na Rozkoši, ale na sraze Relaxmeeting v Pardubicích
ve dnech 14-16.6.2013.
Jedná se o jeden z nejlepších srazu v CR současnosti (http://www.relaxmeeting.cz" onclick="window.open(this.href);return false;) , jen to není s chatičkama ale spaní ve stanech nebo autech, jinak soc.zar. i jidlo tam je vseho dost. A hlavne krasne auta a prostredi.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

Tak teraz ako to je? na Rozkosi zvykne byt viac punt alebo na Relax Meeting?? co sa tyka znaciek ..ak som dobre pocul na Rozkosi..budu aj ine znacky aut,ako to je u Relax Meeteng ??tiez aj ine znacky ci len Punta?
NO my co sme sa dohadovali ze dojdeme aspon zatial tri auta tak dohadujeme sa o Rozkosi..s nou pocitame ze najviac puntikov tam bude..ine zrazy nepozname..pocul som ako mim.valky ci Lipensky zraz ale neviem ako to tam vyzera si predstavit..cize keby si nas troska viac otom oboznamila potesi.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od PuntoRacer »

no...nie velmi dobry termin Relax Meetingu...tyzden pred Caratom...hmm...tiez som bol v tom ze to bude na Rozkosi..takmer som si uz aj dovolenku zabookoval na termin 17-18.5....
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

ved aj minuly rok to bolo na relaxe
a co ten slovensky ako?
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Matto »

tak neviem, ked vidím kolko ludí sa tu zapojilo do diskusie, tak mám obavy či má vôbec zmysel niečo riešiť :|
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

Temu zrazov Čr by som uzavrel mojim komentom,nech nemiesame a nerobime gulas s celoslovenskym tuna,dodam tolko ze uz ako sa rozhodneme s Petom tak rozhodneme,rozhodne mozu byt Pardubice kvalitnejsie ,mozno nie,respek.obe zrazy byt fajn,(no nemam ziadne skusenosti s nima)ale na carat ideme na 100%,a ist do Pardubic a o 4 dni ci kolko sa otocit do Piestan znova..asi sa mi nebude chciet,to by chcelo vziat viac volna a ist rovno z Pardubic do Piestan,a to zas tiez nie,cize bud Rozkos alebo nic,Cize je to na rozvahe zvazenia kazdeho majitela Punta ci z Ciech alebo Slovenska kto ma zaujem tam dorazit,hlavne sa jedna o ČR..ak sa chceme vidiet navzajom aj zo Slovenska.Kazdopadne mali by tam byt podla vsetkeho aj ine znacky aut..tak nemalo by to byt suche,este nejaky ten mesiac aj nieco pred otom porozpravame medzi sebou zistime info a dame vediet ci tam palime.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od pepaxx »

každopádne sa ťu zisťuje či je záujem o celoslovenský punto zraz?....
takže zatial nie je žiadny dátum mohli by sa ohlásiť aj iný ludia že či vôbec robiť celoslovak na úrovni...alebo to zostane len pri regionálnych zrazíkoch...ako minule...TN, BA, PN, a iné. každopádne aj keby to bol len nejaký regionálny...tak keby sa nazbierala partia ludí resú áut...5-6 a sú títo ludia ochotný zotrvať niekde dva dni resp jednu noc tak by to bolo super...
Punto
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 17 led 2013, 18:04
Bydliště: Bobot

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od Punto »

ja to tak tiež vidím na taký krajský zraz :|
Punto 2012 1,4 multiair racing 77kw/105 k
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

Ja to vidim nasledovne ked sa do konca marca neozve niekto kto by mal zaujem nam pomoct z organizaciu niekde v strede slovenska spravime celoslovensky niekde v trencianskom kraji a kto bude chciet prist pride aj sem snaha ale bola vist v ustrety a spravit to v strede slovenska
one world, one dream, one car
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od pepaxx »

no neuzavrel by som to definitívne nechal by som čas do apríla...ale ako napísal kovalsky ak sa nikto neozve kto by vedel poradiť resp nejako zorganizovať veci zrejme to bude poblíž TN ...nemám problém pomôcť s organizáciou aj ked som troška zanepriazdnený
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od HIISS »

K Veci..nikdy urcitym ludom nikdy nic nebude vyhovovat..lebo? kazdy sme nejaky..a tu to blizsie vysvetlim to preco:..Prvy zraz bol vydareny bol na Orave,vydareny poctom ludi,vydareny aj tym ze dokazali velaji prijat noc..ale ano aj lacny..ubytko atd..organizovany Maťom-jednou osobou+ja som mu napomahal ale netovo.on vybavoval osobne vybavovacky(ale venovali sme dostatok casu tomu..nehovoriac onom kde je to X krat viac+investici pri volani)..druhy zraz na Liptove..myslienka bola skusit nieco nove, nove prostredie preco nie..zmena je zivot..pre niektorych mozno o 50-60km menej pre niekoho viac,,drahsie ubytko..ale alternativa bola stan-par eur..no kazdy sa zlakol,akoby stan bol prenho truhlou..coz je normalna vec,,nebodaj vymyslal ze spat v aute aby nedal ani korunu..to sme mi typicky Slovaci,dalej? aky bude program? aj take padli otazky.ci narazky..proste mnohy cakali teple rozky,peciva,cukriky do vrecka,ci medaily na krk..pozor nesedite pred telkou !.a nestacilo uz ani to ze je vybavene prostredie..rezervovane a majitel vie ze nas moze cakat ako bolo na Orave ci Liptove,a presne to chcem zdoraznit ze prostredie bolo vybavene jak na Orave aj Liptove-zorganizovane !.,aj tak nebolo dobre,tak preco riesit dilemu kto pomoze zorganizovat nieco ak stale niekto bude cakat viac a najde si nieco zle,a vtedy bolo vybavene a aj to sa malilo nebodaj vymyslalo.,a ked povedal jeden ze nejde,tak sused dalsi o par domi dalej s dalsim puntom ze ani on nejde a tak to aj dopadlo..ak by som mal vymenovat ludi ktory boli z prveho zrazu aj na Liptove,tak dopadne to tak ze 85% ludi bolo novych..prvykrat,nehovoriac otom ze sme boli na Orave 25 !,cize prepadli sa,urcite niektory nemohli dojst,niektory si nasli vyhovorku na posledny cas,niektorych uz to nezaujalo,ale nasli sa aj taky ktory nepohli prstom..to by ma nehnevalo ale ide oto ze pozreli na suseda ktory nemoze ci nepaci sa mu hlavne nieco natom a nesli ani oni, a tak sa potom tvori ucast,kvalita zrazu,kazde meno je dolezite a tak sa rodi aj 25-ka.s Petom Puntoracerom..navstivime nejeden zraz za celi rok..a chodime aj colen dve auta bez rozdielu nato aby sme poukazovali nato ze dalsie dve tri auta ci jeden nejde,ideme lebo robime to pre seba ,nas to bavi,a nesme typci ktori vedia fungovat ist niekde,a biju velku partiu s ktorou sa lepsie poznaju a len s nou vedia existovat niekde.
A k vydavkom:
Nevidim do nikoho penazenky,ani nechcem,ani ma do toho niet,Ale Celoslovensky zraz bol doposial raz do roka,jak minuly aj predminuly rok..usekom-dialkou takmer narovnako,nebudeme riesit 50-60km rozdiel..Raz za rok a ak aj mate dat colen o 40E viac na tzv zraz na inom mieste..tak je problem-peniaze,a o par dni ci mesiac dva vymenite auto za novsie,ci nebodaj tunite auto dalej a hadzete nemale peniaze..tam sa uz najdu.
Takto si mnohy idete proti sebe,a napokon este ten kto snazi sa nieco vybavit zorganizovat a da do toho nemale usilie ci pretelefonuje prejazdi aj vybavovanim kludne 30E a este nikde nebol..zostane este tym najvacsim zbabelcom.
Netreba sa potom cudovat ak nema zaujem nik s nicim pomoct,aj ked tu nikdy nejaky tvorcovia neboli,na oboch podujatiach som sa cinil aj ja,no chut cloveka uz prejde ked pri dannej reakcii urcitych ludi..si to kludne rad vymeni,sadne na pohovku..a da sa pohostit.
Zraz na Liptove nemal taku Štáávu ako na Orave,hlavne kvoli tomu ze nemohol takmer nik nocovat,ale aj napriek tomu bol to dobry vyletik,ako doma hrdo sediet,a som vdacny vsetkym ktori dosli,urobily sme spolocne video aut,aj vyjazdu,spolocne fotky,boli aj klubove nalepky ktore som dal spravit,zahrali sme aj futbal na travniku,samozrejmostou spanilka a predtym aj spolocny obed..novy ludia ktorych som rad spoznal.Kto chce pride,a nie tak ze tuni auto,hlasi sa a potom povie ze nema nato a nepride,kto nechce samozrejme najde si dovod preco nechce.

Ocenujem ludi ktory prisli prvy aj druhy krat,a ak sa dozvedia ze zraz? spytaju sa kedy kde,naklady? a to je vsetko..uz len ich cakam na mieste,tak to bolo s Beckerom,Laci77 s priatelkou,ci dalsi alebo novy clen dospely velmi mily rozumny sympaticky muz zenaty s GT-ckom..uz prisiel v Piatok vecer sam,postavil si na travniku stan vedla auta a nocoval,a bol tam sam okrem Beckera s rodinkou..nenamietal...a mal z toho radost..toto su charaktery..a s takyma ludmi sa da jednat a jedna uzasne ako s ludmi ktory niekam by chceli ist,vybavuj ty,vybavis nepaci sa im,a napokon akoze nemaju peniaze...a nech nezabudnem este si otvoria papulu na Teba !
Cize taka je realita,a opat moj dlhy roman,velmi dlho som zvazoval ci reagovat na prispevky vyssie ale uz mi to nedalo,nedalo sa to citat..a nevyjadrit nazor,opat som sputal vojnu kritiku na seba ale to je najlachsie urobit u toho cloveka ktory nepohne prstom,nebodaj povie nieco a potom ide voci svojmu nazoru.

PS: ak sa nic nezmeni,mozem kontaktovat Maťa z Oravy..sme v kontakte stale..ci je mozne rezervovat chatky,ak bude ochotny ist do toho opat,pocet sa cca nahodi opat tych 25 aut,myslim ze len z vychodu kludne 5-ti prideme,od TN a podobne dalsi 5-ti...a to sme este nezacali,cize 20-ka by nemala byt problem.len nejaky vhodny termin...je to na Vas.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od kovvalsky »

ako vravim okrem nas co sme navrhli este blihsie nespicikovany zraz v trencianskom kraji tak nikto tu ziadne navrhy nedal samozrejme ked niekto navrhne miesto cas a povie ja to osobne obeham a vybavim my mu tu radi s tym pomozeme ale musi pocitat s tym ze cez pol slovenka sa nebudem trepat pomahat vybavovat ubytovanie takze pomozeme z inymi vecami ked tu nepadne niaky GOOOD navrh a popis kdo co ako preco do konca marca tak sa to zrejme pokusime spravit niekde v okoli TN
one world, one dream, one car
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od becker »

8) ja som za oravu,bolo tam dobre,lacno a dobre zorganizovane,ale uz bez toho WRC :lol: ale policajny doprovod moze byt :lol:
Facebook-Robert Beker Pechac
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: ---- CELOSLOVENSKY ZRAZ 2013 ----

Příspěvek od pepaxx »

....napíšem len toľko...nechcem nikoho uraziť....hiss...prosím zhrn to do dvoch viet nechce sa mi čítať to celé litánie lebo pri 2 vete som sa stratil...

ja som tiež za zaraz na úrovni...nevadí m aj orava a iné miesta...ale ako povedal kovalsky nemôžem pomôcť z org. ked miesto, resp čo ponúka okolie nepoznám...
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“