AUDIO - přední repro v palubce mk1

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Jerry idealne by boli repraky s vysokou citlivostou. V tom rozmere je ale takych velmi malo, a ak ano, tak su drahe.

Asi by som to riesil tak, ze dopredu by som dal kompa.. ano, musel by si nejak vyrobit kapsy do dveri, aby si tam mohol dostat 16,5cm stredobasy, vyskace by sli do palubky a dozadu by si dal nejake 10cm (napriklad zo serie SAL Orange) a mohlo by to byt postacujuce. :)

Ak nechces robit kapsy.. tak neviem.. proste tie rozmery su na nejaku "hudbu" proste male.
Punto MK2 1.2 8V ELX
Reklama
 

jerry k
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 27 říj 2007, 21:33
Bydliště: Nitra, SK
Kontaktovat uživatele:

riesenie

Příspěvek od jerry k »

takze pre majitelov S a SX verzii ktori riesia podobny problem, takto som to vyriesil ja: predne repro som zatial uplne odpojil a do zadnej predpripravy som kupil 10 cm repro JVC 2x100w, a hra to dost obstojne. pri zapojeni original prednych repro spolu so zadnymi tie predne nekvalitou prerazali zvukovo tie zadne, takze aktivne su len nove. Ich cena 700sk a uz to hra podobne ako fabia ktoru som mal pred puntom a jej 13cm boli od skodovky celkom v pohode. Tie predne budu oriesok lebo su dost drahe.
Fiat Punto ´96, 55kw
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mno Jerry... neviem... fabia nema 13cm, ale 16cm repraky a su kvalitnejsie ako oem repraky v MK2... moj nazor :)

V tomto pripade vlastne ako to mas, tak pocujes hudbu iba zozadu? :? :?:

btw... nemas nahodou niekedy cestu okolo ZV alebo BB? Mozme sa stretnut a porozpravat sa o tom.. :) vypocujes si moje auto napriklad :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
jerry k
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 27 říj 2007, 21:33
Bydliště: Nitra, SK
Kontaktovat uživatele:

f

Příspěvek od jerry k »

arrow videl si tu cenu za ktoru som to kupil???? mozno fabia mala 16, mne sa marilo ze moja stara mala 13, ale zvuk mala na seriovku dost dobry a to mi potvrdili aj nasi vrabelski tuningaci:) posledny post som napisal pre tych co mali problem ako ja - iba tie papieraky v palubovke. vyhodit, kupit za par korun 10cm do predpripravy a nechat hrat len zadne. aj mne teraz idu len zadne, na predne sa chystam ale nechcem zas za ne dat vela tak zohnat lacaky 8,7cm je trosku problem lebo sa mnohe kvoli mont.hlbke nezmestia do palubky, ale viem ze v tom gyory som videl alpine a blaupunkt kde na krabici mali napisane fur Punto 1, no cena okolo litra. ja uz som v investovani do auta opatrny, moja stara fabinka sa mala lepsie ako ja dostala co zapytala a az ked som ju predal tak som si zratal ze za 4 roky som dal do nej tolko co by som teraz kupil novu. a aj tak a stale srala:)
Fiat Punto ´96, 55kw
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Jerry, ano videl som cenu za aku si ich kupil. Ved to je normalna cena skoro :) Skor mi slo o to, ze to nemoze hrat ako fabia... si myslim. :)
Punto MK2 1.2 8V ELX
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Jak máte vyřešenej předek? Nahrazený ty origo v palubce vejškama ve stejnym rozměru (něco sem teď viděl na aukru, takže o tom uvažuju) nebo vejšky v domečku? Dělat díry do tapece ani si kupovat s dírama nechci, takže tyto varinaty mi nenabízejte :)
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Originály vykuchaný a nalepený vejšky na palubce :)
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Měl bys foto? ;)
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Momentálně ne,ale prostě nalepený na těch mřížkách na palubce.
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Madgreek#1
Fiaťák
Příspěvky: 56
Registrován: 03 dub 2007, 14:40

Příspěvek od Madgreek#1 »

Vencapunto píše:Momentálně ne,ale prostě nalepený na těch mřížkách na palubce.
A můžu se zeptat proč si je nedal dovnitř, když už tam máš v palubce díry? Stejně si psal, že origo jsou vykuchané.
Punto GT (turbo rulez TSSS)
Uživatelský avatar
Vencapunto
Všeználek
Příspěvky: 3265
Registrován: 22 bře 2006, 14:02
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vencapunto »

Aby hrály přímo na mě a ne odrazem od skla
Futile Italian Attempt at Transportation
Very Weird
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Tak jsem dneska vyměnil předak za vejšky a už to konečně nechrastí :D No, ale jde mi o něco jiného. Při odpojování původních, jsem zjistil, že k pravému repru vedl ještě jeden konektor, takovej placatej. Docela by mě zajímalo k čemu tam byl. No a ten samej sem objevil ještě u levýho zadní repro a nezapojenej.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Může někdo doporučit konkrétní typové označení reproduktorů, které půjdou zasadit do palubky, případně místo, kde je sehnat? Dnes jsem při jejich shánění v radiotechnických potřebách pohořel, repro nejistého původu (asi Čína přes Polsko) sice mělo na obalu napsáno Punto, ale na hloubku nesedlo.
Punto 55S Mk I
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Buchtič »

Tak daj se sehnat např. Pioneery či Balunkpunty ve stejnym rozměry určené pro Punto, ale stojí to nehorázný prachy a hraje to úplně stejně jako ty origo papíráky co tam sou. Prostě takovejhle malej rozměr, ti nikdy nemůže hrát tak jak by sis představoval.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
corleone
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 271
Registrován: 07 led 2008, 19:41

Příspěvek od corleone »

Kdo je prodává? Odkaz na nějaký e-shop, pokud možno.
Díky.
Punto 55S Mk I
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“