Zbytečná oprava...

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Semo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 253
Registrován: 30 dub 2007, 21:17
Bydliště: Košice - Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Semo »

U mk1 sa dá meniť len celí rameno. S ramenom teda meníš ja guľový čap aj uloženia ramena. A ak vravíš, že ti menili guľový čap za 750, tak sa mi to zdá dosť divné, lebo toľko nestojí ani rameno a kde je ešte práca k tomu...
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

Caute, dnes jsem vymenil ten tlumic...cucel jsem jak puk kdyz jsem ho vyndal, netlumil ani trosku, celej totalne vyteklej, proste lital jak blazen nahoru a dolu :lol: byl i rosku podseklej...ted tam mam ten uz sice pouzitý ale je fakt v poradku..krasne tlumí a do leta nez nasetrim penize na nejake uz lepsi tlumice, tak ty co tam mam krasne vydrzi:)..jinak jsem se chtel zeptat, vím že je to prasarna ale tak jestli tu nekdo mate zarizle pruziny??..myslim ze kdyz se to rizne o pul zavitu tak to nicemu neuskodi, co myslite???...
Graun
Znalec
Příspěvky: 683
Registrován: 03 zář 2008, 20:26
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Graun »

Semo píše:U mk1 sa dá meniť len celí rameno. S ramenom teda meníš ja guľový čap aj uloženia ramena. A ak vravíš, že ti menili guľový čap za 750, tak sa mi to zdá dosť divné, lebo toľko nestojí ani rameno a kde je ešte práca k tomu...
Treba mel na mysli cep rizeni, ktery stoji okolo 250kacek, s geometrii a vymenou by to tech sedm stovek mohlo byt :wink:
F/I/A/T MAREA WEEKEND 1.6 16V ELX 7/1998 76kW
F/I/A/T PUNTO 1.2 8V ELX 11/1999 44kW (MK2)
dj-jr
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 15 lis 2008, 12:51
Bydliště: Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zbytečná oprava...

Příspěvek od dj-jr »

JardaK69 píše:Caute, mlatí me leve predni kolo kdyz vjedu do nejake nerovnosti na silnici a citim to ve volantu...dela to pouze to levé, tak jsem si myslel ze to bude kulovým cepem ktery jsem nechal v servise vymenit...vymena i skuláčem me vysla na 750kč coz me prislo zaprve hodne a zadruhe to po výmene dela porad dál...tak si nevím uz rady, asi to bude jedine uz spatnej tlumic?? :cry:
homokyneticky klb... to je dalsia z moznosti...

mimochodom, doporucujem ti, aby si najprv dal auto pozriet niekomu, kto sa v tom vyzna a potom robil blbosti typu: vymente mi toto a toto... okrem toho, davat auto do servisu ked tam nikoho nepoznas mi pride dost odvazny cin...
Fiat Punto ll 1,9JTD 59KW / 80HP
http://www.italycarsclub.sk
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

Měnil jsem kulový čep řízení...na jedné straně byl měněný a na druhé už byl špatnej..tak sem ho nechal vyměnit...za vyměnu si vzal 500kč a čep stal 250kč.Udělal mi geometrii a nechal mi nakrivo volant když jedu rovno.
:roll:
Uživatelský avatar
JardaK69
Fiaťák
Příspěvky: 130
Registrován: 21 říj 2008, 16:31
Bydliště: Kroužek(Rousínov)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JardaK69 »

jak jsem tu dnes psal tak už mám vše v pořádku, chyba byla ve špatném tlumiči že mě mlátilo přední kolo...
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“