TIP na levné spoilery

Karosérie, nárazníky, úpravy, spoilery, venkovní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Sonux
Fiaťák
Příspěvky: 53
Registrován: 18 úno 2008, 17:56
Bydliště: Ružomberok

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Sonux »

Tomas-Sk8 píše:2Sonux: děláš si prdel? :lol: u nás máš normálně malej a velkej techničák...U sebe musíš vozit malej...A já mam třeba v techničáku zapsaný 15 na 45...Zapíšou ti tam si myslim všechno co odpovídá rozměru v tej přepočtovej tabulce..neřikam že 17ctky,ale takový 16 tky věřim že ti tam zapíšou na nějakej nízkej gumě..ikdyž já bych si s tim žádný zle nedělal..A myslíš si že kvůli kolům v čechách mě budou zjišťovat na nějakym ústředí?-neblázni...Když máš nějaký norm. kola a ne nějaký extrémně výstřední tak se na tebe vyprdnou..(výstřední myslim zrovna třeba ty 17ctky)...Ještě sem nikdy neměl v životě problém s kolama!A to sem téměř nikdy neměl ty co tam maj bejt...Jako věřim že když je máš sjetý tak tě zjebou,ale jinak ne-e..
no ja som Slovák, prid sem potom s tym autom a ked ta zastavia slovensky dopravací dáš mi vediet "že či sa na to vyprdli".. a 16ntky kola a vyzsie ti nezapisu..lebo fiat povoluje max 15 a to je jedno ci mas 1.2 alebo HGT aspon je to na slovensku tak.. mna naposledy zjebali len za clonitko.. chceli 2000 nakoniec som ujednal za 500, zalezi na koho natrafis.. ked je normalny policajt ma to u riti.. ale vzdy sa najdu aj kokot* co si musia riesit ich komplexy na tebe.. kolesa mi kontrolovali 2x uz a keby nemam ten rozmer v TP tak beru papiere..musim auto preobud na 14 a prist sa ukazat na dopravný inspektorat ako retardovany.. a verim tomu keby ze mam spoilere bez atestu tak to bude prve co ti skontroluju.. v skutocnosti tu ma byt policia pre obcanou ale mne sa to zda ze policia na slovensku je len odbor sluziaci na vyberanie dani od slusnych obcanov a to co riesit by mali to neriesia.. ale hlavne ze ti daju fukat bezdovodne ale este pred tym sa dement opyta ci pil ste?.. odpovies nie nepil som a aj tak ti da fukat no retardacia na entu
Fiat Punto mk2a
Reklama
 

Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

Tak to je hodně drsný :wink: To sem u nás teda ještě nikdy nezažil...musim zaklepat :!:
Snowfox
Znalec
Příspěvky: 686
Registrován: 29 zář 2007, 21:33
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Snowfox »

Nevíte někdo jak je to s poštovným z Polska k nám?:-)
*´¨ )
¸.•´¸.•´¨) ¸.•*¨)
(¸.•´ (¸.•´ (¸.•*´¯`*•->Punto

Fiat Punto MK1 1.2 8V 60SX Cult 1999 - Forsaken's ◄
Fiat Grande Punto 1,2 8V Dynamic 2007 - Forsaken's ◄
Uživatelský avatar
Buchtič
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 448
Registrován: 11 úno 2008, 19:48
Bydliště: Broumov/Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Buchtič »

Vychází to přibližně stejně jako u nás, ne-li levněji.
Fiat Punto 60 SX Cult, r.v. 1998, 5dv black -> Fiat Grande Punto 1.4 T-Jet Sport 2008 5DV black
Obrázek
grande-punto.buchtic.net - https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=18787 - osobní
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od becker »

:wink:am-tuning.sk :wink:
Facebook-Robert Beker Pechac
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Palis »

hmmm zaujmave:))
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od mafi »

http://plasttuningshop.eu/" onclick="window.open(this.href);return false;
TFD
Začátečník
Příspěvky: 21
Registrován: 17 pro 2009, 16:49

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od TFD »

pokud bys chtěl kupovat z Polska, tak ti nezbyde nic jiného než zaplatit předem na účet, protože v Polsku nemají dobírku do zahraničí. Platba do zahraničí běžně stojí 250kč pro banku a pak poštovný co mají poláci napsaný, což je asi 45PLN. Jinak ceny tam mají opravdu good.
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: TIP na levné spoilery

Příspěvek od Palis »

alebo jedine si prist preto osobne do polska:D:D:Da tak budes mat aj istotu ze tovar dostanes
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - exteriér“