(SK) 1.OFICIAL PUNTO ZRAZ SLOVENSKO 17.-18.5.-za námi

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
Ligogo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 13 kvě 2008, 15:56
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ligogo »

Čo sa tu hádate jak male deti ?
Ja som rad, ze rano vstanem a mozem zit.

Zraz bol dobry!
Videli sme sa , niektori aj zoznamili.
Počítal som stym, ze ostane viacej ludi a budeme sa bavit az do rana.
Jedla aj pitia bolo dosť... aj prespať sa dalo.
No čo už.....
Som rád, že to aspon niekto zorganizoval.


Zrazová sezona este len zacala, dúfam ze sa zorganizujeme a stretneme na nejakom Tuning zraze.
Reklama
 

TTmirko
Fiaťák
Příspěvky: 191
Registrován: 07 dub 2008, 21:56
Bydliště: trnava

Příspěvek od TTmirko »

hruza jak sa nekdo dokaze navazat do druhych za to ze ma svoje problemy 5-ko ja proti nikomu nic nemam ale nabuduce troska kludu a nebyd mira tak zadny zraz neni ani nic mozte byt radi ze sa snazi aspom nekdo reci ma kazdy ale skutek utek ja mira nepoznam neako extremne dlho ale je to fajn chalan do pohody tipek tak sa nenavazaj zbitocne do nekeho ked mas svoje problemy nech ma auto ake chce porobil si topekne a nestelo to korunu chcel by som vidiet niekoho co by to dal dokopy ako on. mi sme tam zostali dvaja a nikdo vac vsetci poutekali vsetci by celi neake akcie ale to nejde vsetko naraz nabuduce to bude este lepsie.
TTmirko
Fiaťák
Příspěvky: 191
Registrován: 07 dub 2008, 21:56
Bydliště: trnava

Příspěvek od TTmirko »

moskater píše:
TTmirko píše:ten puntas som bol ja ja som z trnavy to som este nestihol prepisat 8)
nie nemam tam radio s navigaciou mal som tam ale dal som to prec lebo to neislo 8)
Anduril
Znalec
Příspěvky: 795
Registrován: 27 zář 2007, 10:19
Bydliště: OVA, F-M, OL

Příspěvek od Anduril »

5-ko: Jestli je to osobni, tak si to osobne reste - ne tu na verejnem foru. Me to napriklad vubec nezajima, ale musim se prolouskat x prispevky, abych nasel nejaky, ktery se netyka tveho problemu ;)
Ford Focus 1.6 Trend X 2009
ex. Fiat Punto MK2 1.2l 16V HLX 3dv.
5-ko
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 319
Registrován: 18 lis 2005, 09:11
Bydliště: SR

Příspěvek od 5-ko »

Anduril píše:5-ko: Jestli je to osobni, tak si to osobne reste - ne tu na verejnem foru. Me to napriklad vubec nezajima, ale musim se prolouskat x prispevky, abych nasel nejaky, ktery se netyka tveho problemu ;)
Máš pravdu.. Prepáč... Nezačal som... Čo som chcel som napísal. Howk
...já sem uši a ty si až po uši v hovnech...
TTmirko
Fiaťák
Příspěvky: 191
Registrován: 07 dub 2008, 21:56
Bydliště: trnava

Příspěvek od TTmirko »

tunelkoHGT píše:
TTmirko píše:hm ako myslis asi mas pravdu nic v zlom ale ti si na vyske pokal vim abo co a ludia vysokoskolsky vzdelany su najebnutejsi ludia vid tvoj pripad off

Teba sa tu niekto niečo pýtal? Čo sa staráš do druhých? Lebo mám pocit, že podľa seba súdiš druhých.
Netvrdím, že vysokoškoláci sú ,,nad ľudia,, , ale polož si otázku, čo si ty v živote dosiahol a potom môžeš súdiť iných a nie pchať sa niekomu do r.ti.
:arrow: no podla seba mozno ja som nieco dosiahol ja proti nikomu nic nemam len mi vadi co hovori na druhich keby nebolo jeho taak doteraz nic nie je chapes :idea:
TTmirko
Fiaťák
Příspěvky: 191
Registrován: 07 dub 2008, 21:56
Bydliště: trnava

Příspěvek od TTmirko »

tunelkoHGT píše:
TTmirko píše:hm volaky si husty chlapce ale ako myslis to je tvoj nazor u mna si chudak co ma komplexy a nevi na kemsi to vybit tak sa ventilujes tu ti mudrc nech sa ti paci 5-kokotko[/quot

Vidieť, že inteligencie ti nadelené nebolo. Inak ako nadávkami to nevieš, však?
A komplexy tu má niekto iný....
jaj chlapci normalne je mi do placu este ste moc mlady aby ste take veci pochopili mam vas viete kde a ti tunelko hgt ti sa hras na koho hm tak sa hraj dalej nech ti to vynde v zivote lebo zivot je azky a vidim ze asi pre nekeho az moc
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

pohoda
Naposledy upravil(a) mafi dne 19 kvě 2008, 18:28, celkem upraveno 1 x.
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Ligogo píše:Čo sa tu hádate jak male deti ?
Ja som rad, ze rano vstanem a mozem zit.

Zraz bol dobry!
Videli sme sa , niektori aj zoznamili.
Počítal som stym, ze ostane viacej ludi a budeme sa bavit az do rana.
Jedla aj pitia bolo dosť... aj prespať sa dalo.
No čo už.....
Som rád, že to aspon niekto zorganizoval.


Zrazová sezona este len zacala, dúfam ze sa zorganizujeme a stretneme na nejakom Tuning zraze.
diky za podporu :wink:
Uživatelský avatar
mayo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 11 dub 2008, 22:32
Bydliště: sk_nz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mayo »

chlapci, myslim si, ze uz by stacilo. boli tu popisane veci, ktore s temou ani nesuvisia a niektore fakt ostre... tieto osobne veci a urazky by ste si mali riesit cez sukromnu postu, pripadne osobne, lebo nezainteresovaneho cloveka to fakt nezaujima. ako spravne podotkol anduril - toto je verejne forum a kym tu clovek precita tieto vase "problemy", prestane ho to bavit. takze je na case uhasit tento ohen. dakujem
Naposledy upravil(a) mayo dne 19 kvě 2008, 18:07, celkem upraveno 1 x.
Obrázek
http://www.club-fiat.com///viewtopic.php?t=7307" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

TTmirko píše:hruza jak sa nekdo dokaze navazat do druhych za to ze ma svoje problemy 5-ko ja proti nikomu nic nemam ale nabuduce troska kludu a nebyd mira tak zadny zraz neni ani nic mozte byt radi ze sa snazi aspom nekdo reci ma kazdy ale skutek utek ja mira nepoznam neako extremne dlho ale je to fajn chalan do pohody tipek tak sa nenavazaj zbitocne do nekeho ked mas svoje problemy nech ma auto ake chce porobil si topekne a nestelo to korunu chcel by som vidiet niekoho co by to dal dokopy ako on. mi sme tam zostali dvaja a nikdo vac vsetci poutekali vsetci by celi neake akcie ale to nejde vsetko naraz nabuduce to bude este lepsie.
diky :wink:
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

mayo píše:chlapci, myslim si, ze uz by stacilo. boli tu popisane veci, ktore s temou ani nesuvisia a niektore fakt ostre... tieto osobne veci a urazky by ste si mali riesit cez sukromnu postu, pripadne osobne, lebo nezainteresovaneho cloveka to fakt nezaujima. ako spravne podotkol anduril - toto je verejne forum a kym tu clovek precita tieto vase "problemy", prestane ho to bavit. takze je na case uhasit tento ohen. dakujem
suhlasim ,ja som to chcel hned uhasit na zaciatku ale ako vidis normalnou cestou sa to neda,ale diky za nazor :wink:
Naposledy upravil(a) mafi dne 19 kvě 2008, 18:34, celkem upraveno 1 x.
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

:wink:
Naposledy upravil(a) mafi dne 19 kvě 2008, 18:29, celkem upraveno 1 x.
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Kua ako na pieskovisku... Asi bude fakt lepsie, co napisal Anduril.. aj ked ocenujem 5tkov vystup ;) Ale uz vazne dost chalani.. ajtak to bude premazane..
Punto MK2 1.2 8V ELX
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

dudu_84,ok prepac ,asi som zabudol dopisat ze cest vynimkam ako si aj ty :wink:inak stymi policajtmi suhlasim ,este ze som neni policajt 8)
Naposledy upravil(a) mafi dne 19 kvě 2008, 18:32, celkem upraveno 1 x.
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“