Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od feldino »

Tak ja tiez uz stastne skoro doma :) Bolo skvele urcite pojdem aj nabuduce. A ti co neboli mozu len lutovat. Foto samozrejme hodim niekam na server co najskor.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Toti »

Tak isto hlásim príchod, teda už asi pred hodinou som bol doma ale teraz som sadol za pc :mrgreen: ...inak marsox počuj teba som neťahal na lane ? :lol: stale si išiel zamnou ako osa až po výjazd na PN :D
...ale celkovo bolo fajnovo aj ked som prišiel až večer bohužial, ale určite vás pridem pozreť aj nabuduce chalani :wink:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Pepoxx »

Matto píše:Trenčania hlásia príchod :D , cesta domov bola velmi zaujímava :lol: , inak pepovia ešte som vás stihol zazrieť v nemšovej :mrgreen:
Zraz bol super, nieje čo vytknúť, kopa super ludí a pekných áut :wink: dúfam, že si to ešte niekedy zopakujeme :mrgreen: , velké dík Maťovi za zorganizovanie :wink: ...idem sa pustiť do fotiek :D
Tak tak sme doma.... paradne bolo :) ...cesta domov veru zaujimava bola :D na dialnici si neskrtol ani ten Baworak M6 ktory sme trhli lavou zadnou :D je to mozne ze si nas videl Mato, aj nemsovsky udrzbari sa k nam pridali :D
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
marsox
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 úno 2008, 19:38
Bydliště: SVK, Okres HC

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od marsox »

Toti ty si dobra osa :lol: netahal si ma, ved normal cestovna rychlost po dialnici pre punto :mrgreen: joj, aspon som poprehanal vsetkych 16 ventilov, ale inak aj chlapci z TN isli krasne, len sem potom hodte dake video, na tom som zvedavy, ale celkovo ta jazda domov bola veeeelmi svizna. Inak dostali ma poniektori, ktory len nechapavo pozerali ked sme ich predbiehali, alebo ked som ich vyblikal a museli sklopit usi a zaradit sa, lebo isla talianska strela, no a ked tam potom zbadali to moje velke Z, tak museli byt z toho soknuty riadne :lol: Skoda, ze bolo plno aut na dialnici, dostal som sa na tachometri na necelych 190 a musel som brzdit, ale aj tak spokojnost, som ani nevedel, kolko mi to ide :mrgreen:
Ale spat k zrazu, vyborna organizacia, to klobuk dolu, vdaka patri organizatorom a tym ktory dali prvotnu myslienku celoslovenskeho zrazu, taktiez bolo fajn stretnut vsetkych zucastnenych, vidiet pekne punta a talianov vseobecne, no a na tu krasnu okruznu jazdu sa bude dlho spominat, ved priznajme si, kto si moze povedat, ze mal okruznu jazdu po rozbitych lesnych cestach? Ved aj to je dokaz, co vsetko ti nasi taliani zvladnu :lol:
Tak mozno o rok zase. Ciao Orava.
Fiat Punto Sporting MK1 1.2 16V - 86HP+LPGPOWER
L'auto è in ottime condizioni di meccanica anche carrozzeria ed ha interni in pelle nera originale Momo.
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=6387
Fiat Forever.
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Matto »

tak teda pár foto odomňa, nieje tam toho veľa,ale spoliehal som sa na chalanov z BA :D a dobre som spravil, porobili super fotky :wink: , dúfam, že tú čoskoro hodia na ne nejaký odkaz, nech vidia aj tý čo neboli :mrgreen:
http://mattotn.rajce.idnes.cz/1.Celoslo ... unto_zraz/" onclick="window.open(this.href);return false;
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Toti »

jansé marsox tá tvoja cestovna rýchlosť :D len sa pekne priznaj kolko otáčok si mal pri 160ke :D ja som mal cestovných 3 tisíc
...inak ešte taká poznámka pre kovalskeho, že ti nejaka rúrka vypadla z vyfuku :D a pri tej rychlosti jak padla na zem tak začala rotovať a len som dufal že ked netrafí vrchnu časť auta tak sa pod autom nevzprieči o spodok, a chvalabohu len odkusla kusok spodneho krytu pod motorom
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od TV-Punto »

17:50 hlasim prichod na Totalny Vychod a dakujem za sqely zraz!

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od PetkoPN »

Taaak uz sme doma:) Bolo super az na to rally po horach.......pridavam par foto http://petkopn.rajce.idnes.cz/Fiat_Punt ... 7-18.9.11/" onclick="window.open(this.href);return false;
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od kovvalsky »

Toti píše:jansé marsox tá tvoja cestovna rýchlosť :D len sa pekne priznaj kolko otáčok si mal pri 160ke :D ja som mal cestovných 3 tisíc
...inak ešte taká poznámka pre kovalskeho, že ti nejaka rúrka vypadla z vyfuku :D a pri tej rychlosti jak padla na zem tak začala rotovať a len som dufal že ked netrafí vrchnu časť auta tak sa pod autom nevzprieči o spodok, a chvalabohu len odkusla kusok spodneho krytu pod motorom
chcem sa ospravedlnit ta rurka bola privarena vo vyfuku len asi slabo kedze pri tych otrasoch v tych kopcoch povolila ja som videl ako sa to gulalo a len som sa modlil aby ti to nezobralo naraznik mrzi ma to inak to co som hovoril tak dneska som bol na jame a mam chyteny pletenec a hlavne mam dost rozmlatenu tu trubku co ide z tej veci kde z pred motora inak zraz bol velmi dobry alee velka skoda ze auta neboli otvorene na nahliadnutie lebo jedine som videl ten modry kabriolet a s tymi jbl reprakmi mam aspon inspiraciu
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Maťo »

Chlapi ja sa vám chcem ešte raz ospravedlniť za tú jazdu cez hory ale ja som ju nevybral to vybral ten vodič toho auta s majákmi.Mrzí ma najmä to že ste si niektorý poškodili vaše krásne autá :( Ak sa bude ešte raz niečo takéto organizovať a vy sa zúčastníte tak vám prísahám že pôjdeme po asfaltových cestách okolo priehrady.Ešte raz sorry :(
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od feldino »

Maťo to nie je tvoja chyba nemas sa za co ospravedlnovat.

Tu su fotky odomna:

http://www.ulozto.sk/10306585/puntozraz-orava-foto-rar
becker
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 486
Registrován: 02 led 2009, 11:35
Bydliště: stred troch okresov TO-PE-BN

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od becker »

:wink: bolo super :wink: a cez tu horu ...numero uno... :mrgreen: ty turisti čumeli :mrgreen: skoda ze to videjko ma 3giga :mrgreen: nieco vymyslim :mrgreen:
Naposledy upravil(a) becker dne 18 zář 2011, 20:38, celkem upraveno 1 x.
Facebook-Robert Beker Pechac
Uživatelský avatar
dusan.dd
Fiaťák
Příspěvky: 131
Registrován: 02 pro 2008, 08:35
Bydliště: Ružiná okr.LC

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od dusan.dd »

aj ja sa pripájam s poďakovaním organizátorom a som rád že som sa zúčastnil zrazu a videl naživo pekne poupravované autíčka,máte to fakt pekné,dúfam že sa ešte podobná akcia zopakuje a stretneme sa znovu a už vo väčšom počte :)
fotky http://pokec.azet.sk/dusan.dd/fotoalbum ... 493045ca38" onclick="window.open(this.href);return false;
Naposledy upravil(a) dusan.dd dne 18 zář 2011, 21:45, celkem upraveno 3 x.
Fiat Punto 1.2 16V 3D,r.v.2004
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od pepaxx »

tak tiež doma sice pišem až teraz ale dorazili sme okolo 14 tej..

všetko ok...cesta dom bola skvelá a hlavne ten kopček čo nám stál v ceste...som rád že sa chalani nebojíte zošliapnuť plyn a nasledovať ma :-)


Organizatorom....

Jedno veľké DAKUJEM.... iné slová nenachádzam

PS:...dufam že sa nenahneváte foto dam čo najskôr ako sa bude dať
erhik
Fiaťák
Příspěvky: 96
Registrován: 30 bře 2011, 20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od erhik »

a čo pekneho darovali Fiataci v tych bielych igelitkach??? :lol: 8)

neodložil mi niekto aspon nejaku nalepku? :P :P
VW Golf IV, 1.9 TDi r.i.p
Fiat Punto 2, 1.8 HGT r.i.p
VW Passat 1,6 TD, ´87
*VW Golf IV VR6 4-motion*
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“