(SK) 1.OFICIAL PUNTO ZRAZ SLOVENSKO 17.-18.5.-za námi

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Zamčeno
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Arrow79 píše:Kua ako na pieskovisku... Asi bude fakt lepsie, co napisal Anduril.. aj ked ocenujem 5tkov vystup ;) Ale uz vazne dost chalani.. ajtak to bude premazane..
to by som bol rad keby sa to premazalo ,bola to cela debata onicom ,od veci a nie kveci ,piseme tu predsa o zraze ,nie o problemoch
Reklama
 

mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

:wink:
Naposledy upravil(a) mafi dne 19 kvě 2008, 19:47, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

no, ja mela vcera moznost dlouho pokecat se zucatnenym Siffem (stribrna mk s cernym pruhem a vzadu Sexi tuning) a DUDU neni sam, komu se zdalo ze chybi seznamovani a komunikace.
na ten sraz jste jeli snad proto , abyste se seznamili, podelili se o zkusenosti a rady ohledne aut apod. !
je logicke ze jen Mafi vsechny postupne obehl jako organizator., ale jste snad TATARI nebo co ze se mezi sebou vsichni neumite seznamit ???
Asi prijedu priste taky a udelame grupen party ... :lol:
Jasny, byl to prvni sraz, ... neda se vychytat vsechno.... proto pro priste navrhuji Mafi hlavne toto: sraz v urcitou hodinu na urcitem miste, seznamit se (treba kazdy predstoupi, kratce se predstavi, ukaze na auto a nazdar)btw:jsme to delali v patek vecer na ROzkosi a prdel byla uplne mazecovni :lol:
No a jinak : podarilo se nejake nove cleny "sehnat" ? Ohledne tech poharu - na co vybirat vstupny... mame klubove prispevky ne;) a na tri pohary za rok to vyjde.
Covece a jak to s tema sraz.samolepkama delas? nas je dycky hafo a hafo mi jich zbyde... ted jsem mela i malo a zase mi zbyly :lol:

TAKZE CHALANI, PRISTI PUNTO SRAZEK NAVRHUJI ODHLASOVAT A TO NA CARAT TUNING PARTY PIEŠTANY - jestli v cervnu nebo v srpnu.¨
Samozrejme to zase odridi nase prava ruka Mafi ;) coz jsem zahlidla ze tema uz existuje.

Jinak fotky samozrejme dame na web a poprosim Mafiho napsat ke sraze nejake povidani.

PS-. ty vase hadky uz jdu promazat. ale mam posrany notas a jedu ve stredu na tri dny pryc, takze se zklidnete, a jinak priste pokud je problem - pisnete mi SZ !
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Katy ,no jediny kto tu mal nejaky problem bol 5-tko ,sice som donho trosku ripol ja kedze nebol na zraze ,takze je to aj moja vina ,ale az hentak sa nehat vytocit ?to teda kukam jak puk ,to asi tie zaverecne skusky na vyske na 5-tka robia psychicky natlak ,tak asi stacilo malo..........mozno za tyzden ked sa schladi a bude mat po skuskach tak bude inak pisat, mozno 8) ale debata je ukoncena spor nevyrovnany ,ja si to budem riesit v sukromi ,nechcem sem uz vnasat zlu atmosferu na forum ,je to tu predsa o autach ,zrazoch ,kamaratoch a nie o agresii ,nepriatelskych a zavistlivych prispevkoch

Co sa tyka Carat-u tak uz som hodil temu na plac ,len zrejme ty by si chcela prist len nevies ktory Carat by sa hodil,tak dajme teda hlasovat a uvidime ake budu ohlasi co komu bude viac vyhovovat,ja kazdopadne idem na ten prvy Carat co bude 27.6.08 lebo cez ten druhy budem na dovolenke pri mori.

Co sa tyka popisu z terajsieho zrazu,hm ved staci pozriet fotky a staci ,stym zoznamovanim mas pravdu ,nemozem skazdym komunikovat dlho ked chcem vsetko naraz postihat ako usporiadatel ,aj tak som mal toho vyse hlavy aby bolo vsetko nachystane a aby neboli z nicim problemy a nakoniec som aj vecer citil na unave ,sand natom Carate sa lepsie spozname vsetci ,ked uz budem len sediet pri piwku a lenosit 8)
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

jo a stim ubytovani., priste se na to vyprdni nebo to jen zarid pro ty, kdo se nahlasi ;) ja ti to ale rikala.... pak vypada clovek jak idiot.

hm, tak bych prave chtela abbysme byli na Carate oba... ale obavam se ze zvladnu az ten srpnovy, no nic ,dame hlasovani ;)

Ja vim, ze ty jsi lital jak papir, to tak mam taky....ale hromadne setkani priste urcite udelej ;) aj ty to budes mit jednodussi. a nejlepe to jeste nekam vylepit (program). me to letos dost pomohlo.
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

Mafi osobne si myslim, ze by sa mali riesit aj problemy... Ved forum je o com? O problemoch s autom, povacsine ;)

Neviem, nebol som na stretku, hodnotit nemozem uplne objektivne.. mozno nabuduce... ;)
Punto MK2 1.2 8V ELX
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Arrow79 píše:Mafi osobne si myslim, ze by sa mali riesit aj problemy... Ved forum je o com? O problemoch s autom, povacsine ;)

Neviem, nebol som na stretku, hodnotit nemozem uplne objektivne.. mozno nabuduce... ;)
ano som za ,len 5tko tu riesil osobne problemy,nie problemy s autom ,to je rozdiel nemyslis?
Arrow79
Všeználek
Příspěvky: 1765
Registrován: 05 dub 2007, 09:31
Bydliště: Zvolen, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Arrow79 »

To prirovnanie problemov, bolo myslene viacmenej obrazne... nevadi.

Osobne si ale myslim, ze kritika je spravna vtedy, ked je opravnena. Podla toho co pisal Sporting 1.2, aj 5-tko (sice nebol na stretku, co viem), a par dalsich ludi, sa da dost vela veci zlepsovat. A to by si mal ako zastupca brat na vedomie. A snazit sa... Osobne problemy bokom, kebyze chces, tak na ne vobec nereagujes (urcite nie sposobom akym si reagoval).

Vies, ber to tak.. si menovanym zastupcom klubu, mal by si tu byt pre nas.. pre nas vsetkych.. a podla toho by si sa mohol aj spravat neutralne. Lebo.. zrazy - ak budu dalsie - Ti praveze budeme navstevovat mi, ostatni..
Punto MK2 1.2 8V ELX
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

no to mas pravdu,stymi zrazmi ,hm ,vizera to tak ze si budete musiet zvolit ineho zastupcu ,ja nemam cas uz na take to akcie tento rok ,budem rad ak sa dostanem na Carat do PN :oops: :? :shock:

som tu pisal ze je to iba na Vas ci chcete aby som tym zastupcom bol ,ale za cely zraz nikto zamnou neprisiel s tym ze mafi ostan robit zrazy ,takze ,rozhodol som sa ked uz nieco tak uz iba nejake stretko na pol dna ,ziadne samelopky ,ziadny program ,ziadne ubytko,ziadna strava.....iba dake parkovisko a bufet .......ja som si tu nasiel vela kamosov a to mi staci ,teraz sa budem realizovat na normalne zrazy kde je aspon sranda ,a nie ze na druhy den mi polovicka ludi aj tych co neboli na zraze povihadzuje preco hento preco toto , tak to je je to vas nazor namna ,ja uz nemam chut na taketo akcie ,dohadovat nejake a veci a nakoniec vyjdem ako totalny idiot ,to ne ,stacia aj stretka -dojdes nedojdes -nevadi ide sa dalej
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Musime sa aspon dobre spoznat ,tak nato stacia stretka ,az ked sa budeme dobre poznat az potom mozu byt zrazy,toto bolo moc skoro ,uplne budu stacit stretka a komu sa to nepaci nech si chodi na punto zrazy do Ciech,tu na Slovensku uz punto zraz dvojdnovy nebude aspon tento rok ,aspon ja to uz nebudem organizovat .

takze najbizsie stretko vychadza na Carat party v PN ,kto nepride tak je to jeho vec .
Ligogo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 258
Registrován: 13 kvě 2008, 15:56
Bydliště: Partizánske
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ligogo »

mafi píše:Musime sa aspon dobre spoznat ,tak nato stacia stretka ,az ked sa budeme dobre poznat az potom mozu byt zrazy,toto bolo moc skoro ,uplne budu stacit stretka a komu sa to nepaci nech si chodi na punto zrazy do Ciech,tu na Slovensku uz punto zraz dvojdnovy nebude aspon tento rok ,aspon ja to uz nebudem organizovat .

takze najbizsie stretko vychadza na Carat party v PN ,kto nepride tak je to jeho vec .

OKi Mafi suhlasim, bude to tak asi lepsie....najskor sa pozoznamovat az potom nieco organizovat. Staci, ze sa dohodneme kde sa stretneme pred zrazom a pojdeme tam spolu...
GReddy
Fiaťák
Příspěvky: 154
Registrován: 07 říj 2007, 13:33
Bydliště: Prievidza, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GReddy »

tiez som toho nazoru... kamarat bol v nedelu na tigra zraze
cely priebeh bol asi taky ze sa stretli na urcitu hodinu a miesto..zasli na letisko, zasprintili pokecali, potom sa sli najest spolocne do restiky, pokecali a sli domov
http://ukazto.com/img_640/3290593~P5185298.jpg
Škoda Yeti 2.0 TDI 4x4 140k ´09 Advantage
ex:Fiat Punto 1.2 16V HLX MKII
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

Arrow79,ty vizeras byt dopohody tipek ,zrejme sme si nevedeli sebe najst cestu aby sme si takto pokecali ,sme sa zacali hned hadat na zaciatku ,nevadi vravi sa ze spatny zaciatok dobry koniec :wink:
Naposledy upravil(a) mafi dne 20 kvě 2008, 16:17, celkem upraveno 1 x.
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mafi »

GReddy píše:tiez som toho nazoru... kamarat bol v nedelu na tigra zraze
cely priebeh bol asi taky ze sa stretli na urcitu hodinu a miesto..zasli na letisko, zasprintili pokecali, potom sa sli najest spolocne do restiky, pokecali a sli domov
http://ukazto.com/img_640/3290593~P5185298.jpg
no tak toto som mal na mysli,diky za ukazku :wink:
dudu_84
Fiaťák
Příspěvky: 116
Registrován: 24 led 2008, 00:57
Bydliště: Brezno/Nitra

Příspěvek od dudu_84 »

Tu este par fotiek arealu ranca : http://dudu84.rajce.idnes.cz/Ranc_pod_B ... 7.05.2008/
a dalsich co som este pred tym nezverejnil: http://dudu84.rajce.idnes.cz/others/
FIAT PUNTO 90 ELX 1,6 8V 65KW " MALY TRHAČ ASFALTU" max.speed 180 km/hod.
Zamčeno

Zpět na „Punto - srazy“