vysoká spotřeba 1.2 44kw

Vše o motoru a převodovém ústrojí, poruchy, úpravy, rady a typy, topení a chazení

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Uživatelský avatar
astha999
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 24 bře 2010, 18:14
Bydliště: Bardejov, SVK

Re: vysoká spotřeba 1.2 44kw

Příspěvek od astha999 »

skybar píše:Ten termostat je jeden s prvých krokov,potom to môžu byť aj zlé údaje o teplote ktoré idú do riadiacej jednotky,čiže snímače teploty,ďalej sýtu zmes môže robiť aj lambda sonda...
To viem, snimace som premeriaval a podla tabuliek su dobre, takisto aj lambda sonda podla merania vyzera byt v pohode... sviecky maju normalnu tehlovu farbu (su tam nove NGK)... tlaky vo valcoch boli merane a su dobre... nemam chut vymenit vsetky snimace aj lambdu za nove... tlacit zbytocne donho prachy... a nakoniec to nemusi pomoct... ja uz netusim co s tym... :(
asi to predam a bude pokoj...
Fiat 126P 650E rv.88 --- Punto Mk1 1,1 55s rv.98
http://yfrog.com/mu48148578jx" onclick="window.open(this.href);return false;
Reklama
 

Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: vysoká spotřeba 1.2 44kw

Příspěvek od peta.smolik »

astha999 píše:
skybar píše:Ten termostat je jeden s prvých krokov,potom to môžu byť aj zlé údaje o teplote ktoré idú do riadiacej jednotky,čiže snímače teploty,ďalej sýtu zmes môže robiť aj lambda sonda...
To viem, snimace som premeriaval a podla tabuliek su dobre, takisto aj lambda sonda podla merania vyzera byt v pohode... sviecky maju normalnu tehlovu farbu (su tam nove NGK)... tlaky vo valcoch boli merane a su dobre... nemam chut vymenit vsetky snimace aj lambdu za nove... tlacit zbytocne donho prachy... a nakoniec to nemusi pomoct... ja uz netusim co s tym... :(
asi to predam a bude pokoj...
Já tam mám svíčky Brisk Extra 3pol a ted spotřeba průměr 5,6/100km Když jedu 50km/hod tak už tam mám 4.rychlost
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
astha999
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 24 bře 2010, 18:14
Bydliště: Bardejov, SVK

Re: vysoká spotřeba 1.2 44kw

Příspěvek od astha999 »

peta.smolik píše:
astha999 píše:
skybar píše:Ten termostat je jeden s prvých krokov,potom to môžu byť aj zlé údaje o teplote ktoré idú do riadiacej jednotky,čiže snímače teploty,ďalej sýtu zmes môže robiť aj lambda sonda...
To viem, snimace som premeriaval a podla tabuliek su dobre, takisto aj lambda sonda podla merania vyzera byt v pohode... sviecky maju normalnu tehlovu farbu (su tam nove NGK)... tlaky vo valcoch boli merane a su dobre... nemam chut vymenit vsetky snimace aj lambdu za nove... tlacit zbytocne donho prachy... a nakoniec to nemusi pomoct... ja uz netusim co s tym... :(
asi to predam a bude pokoj...
Já tam mám svíčky Brisk Extra 3pol a ted spotřeba průměr 5,6/100km Když jedu 50km/hod tak už tam mám 4.rychlost
Ked som menil sviecky najprv som tiez kupil 3pol Brisk, no bolo to nieco strasne auto islo ako traktor... klepalo motorom ako by ho chcelo utrhnut... tak som kupil NGk a je klud... tiez radim 4. pri 50km/h, no nepomaha to... :?
Fiat 126P 650E rv.88 --- Punto Mk1 1,1 55s rv.98
http://yfrog.com/mu48148578jx" onclick="window.open(this.href);return false;
hombre
Začátečník
Příspěvky: 1
Registrován: 10 pro 2019, 09:34

Re: vysoká spotřeba 1.2 44kw

Příspěvek od hombre »

chtělbych se zeptat,mi ukazuje spotřebu v km na litr,jde to přepnout na l na 100km
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: vysoká spotřeba 1.2 44kw

Příspěvek od liborko »

určitě by mělo jít, pohledej ve starších tématech jak se to nastavuje,řešilo se to tu
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Punto - motor“