SRAZY - ITALIAN CARS SRAZ

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Apropo rad bych napsal nejake shrnuti ze srazu:

Ja sem dorazil v sobotu rano a hned se neco delo. Dýdžejovi Bajkrovi se tak nejak vyflusla baterie, coz vyresily jakysi nahrazky startovacich káblů. Po nejakym zakladnim seznameni s Puntakama (s ostatnima italama se zname) sme se srotili v jednu obrovskou grupu - viz foto vyse. Bylo nas tam celych pet. Ja jsem tedy zachovaval narodnost znacky a presunul sem se zpet mezi ostatni italy (jako treba Fiat cougar, Fiat Passat, Fiat A3 TDi, atd...). Poté se jelo na sprinty na letiste vzdaleny cca 20 km. Tam nas vsechny Paja rozskubal a jelo se zpatky. No a pak na to rozskubani doplatil. Civecka odesla do vecnych lovist (ale fiati sou jinak spolehlivy auta... :-)). Ale vyresilo se to tak, jak se to vyresilo a vsechno skoncilo ok.

Bylo pomerne hezky, skoda jenom toho prseni v sobotu odpoledne, ale to sme asi vyprovokovali s Ivcou, kdyz sme se pokouseli hrat Petanque. Po par pivech uz neprselo, nebo sme to ani nepostrehli, neco se pogrilovalo a slo se spat. Rano me cekalo nemile prekvapeni v podobe zcizeni jednoho ze dvou ugrilovanych parku od vecera, kterezto jsem nalezite oplakal. Dalsi prekvapeni me cekalo, kdyz jsem chtic zamachrovati svym zvukem osmivalce otocil klickem a ozvalo se bleee... A nic. Evidentne lednicka, radio se zesem a osvetleni grilu udelalo sve... :-) No nicmene Ajsmen pujcil kably, Půky auto a uz sem tu svou V8 nahodil... :-D

Nedele byla ve znameni rozlouceni se a odjezdu do domovu. Jeste sme jeli s Pajou rallye Monte Jihlava a okoli (u Paji se da o rallye mluvit doslova, ten skrkal spojlerama kde se dalo... ;-))

To je tak vse ze srazu, byl pohodovej, skoda, ze nas tam nebylo vic a nejenom nas puntaku, ale i jinych... Snad priste, anebo uz na podzimnim sraze, kterej urcite bude...

Jo a Puntaci: Jsem rad, ze sem vas poznal... ;-)
Hustokrutost
Reklama
 

luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

lacin píše:
BooT píše:fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :


http://itc.reproboy.com/
No ty vole, ja su na kazde fotce jak po triceti pivech... A to sem jich mel jenom par... :-D
akorát vůbec nevím kdo je kdo a na jaký fotce jsi ty :roll:
chtělo by to nějaké popisky :wink:

jinak pěkné shrnutí :lol: je vidět,že to byl opravdu sraz našich spolehlivých italských vozů :lol: :lol:
wercecko
Fiaťák
Příspěvky: 164
Registrován: 18 čer 2006, 17:28
Bydliště: Jihlava..
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od wercecko »

BooT píše:sme tam byli inkonginto :) uz pred polednem, precijen na letiste neni volny pristup a urcite jsme tam nejezdili ani 50, ani 90 :) , takze kdyby nahodou jeli jsme tam jindy, nez byo nahlaseno...znas to :)
Pche! To mi povídej že tam není volný přístup, něco o tom vím, trávím tam volný chvíle.. Jinak samozřejmě sem chtěl zavítat i do kempu ale měl jsem 1 volný den a tak jsem spěchal za mladou a měl jsem cestu kolem letiště.. škodaaaaa :idea: máte nějaký orientační časy co kdo zajel :?:
jinka k tomu letišti: dřív tak krosili letadla, nyní ho spravuje Střední policejní škola v Jihlavě a trénují tam zručnost, střelbu z auta a taaak.. Někdy je zajímavý divadlo.. takže těch 50 a 90 no no..Pod svícnem je největší tma :wink:
Calypso Punto aka Pomeranč
Obrázek
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Luckyna píše:
lacin píše:
BooT píše:fotkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :


http://itc.reproboy.com/
No ty vole, ja su na kazde fotce jak po triceti pivech... A to sem jich mel jenom par... :-D
akorát vůbec nevím kdo je kdo a na jaký fotce jsi ty :roll:
chtělo by to nějaké popisky :wink:

jinak pěkné shrnutí :lol: je vidět,že to byl opravdu sraz našich spolehlivých italských vozů :lol: :lol:
Bud rada, ze nevis kdo je kdo... Vono je to tak lepcii... :-D
Hustokrutost
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

no lol, policejni skola :)

zase nadruhou stranu jsme se mohli vydavat za letecke modelare :lol:

orientacne ani nevim kolik jsem mel maximalku :) koukal jsem jen na otackomer, na ctyrku 6000ot. a jeste mi dva kvalty zbyvaly :)
Naposledy upravil(a) BooT dne 01 srp 2006, 13:20, celkem upraveno 1 x.
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

wercecko píše:
BooT píše:sme tam byli inkonginto :) uz pred polednem, precijen na letiste neni volny pristup a urcite jsme tam nejezdili ani 50, ani 90 :) , takze kdyby nahodou jeli jsme tam jindy, nez byo nahlaseno...znas to :)
Pche! To mi povídej že tam není volný přístup, něco o tom vím, trávím tam volný chvíle.. Jinak samozřejmě sem chtěl zavítat i do kempu ale měl jsem 1 volný den a tak jsem spěchal za mladou a měl jsem cestu kolem letiště.. škodaaaaa :idea: máte nějaký orientační časy co kdo zajel :?:
jinka k tomu letišti: dřív tak krosili letadla, nyní ho spravuje Střední policejní škola v Jihlavě a trénují tam zručnost, střelbu z auta a taaak.. Někdy je zajímavý divadlo.. takže těch 50 a 90 no no..Pod svícnem je největší tma :wink:
Casy nemame, byl to spis vyrazovaci zpusob. Vitez byl jasnej, a to Iceman s Unem v turbu. Toho dalo jenom to Maserati a to uz je trosku jina kategorie... :-D Akorat sme mezi sebou s tema jednajednickama trosku souperili. Ale moc sme nesprintili, protoze nez sme prejeli tu plochu, tak byl vecer... :-D
Hustokrutost
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Příspěvek od Katy »

2lacin: nahod sem prosim link na foto na ktere jsi ty....
(nebo nekdo za nej to udelejte,diky) :?)))
pac az te nekdy zas potkam nekde s puntakem at muzu na tebe zahalekat :lol:
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

jo Lacin!!!!!!!!!!!jak vypadáš :?:
BooT
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 24 čer 2006, 12:46
Bydliště: JM

Příspěvek od BooT »

to je vooooon :)))))

Obrázek
Fiat Punto Sporting II.gen. 1.2 16V - šestikvaltovej yellow devil :) - čest jeho památce, Fiat Stilo MW 1.6 my2007
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Yooo, to su jaaaa!!! Kdyztak se na tu fotku podivejte z druhe strany, at me vidite do ksichtu... ;-) At nikoho ani nenapadne davat link na moje fota!!! To uz by na srazy nejezdil vubec nigdo... :-D
Hustokrutost
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

hmmm máš to pěkně naleštěný - autí
no nic jdu tě hledat v těch ostatních fotkách aspoň podle hodinek :?

ale kdyby se našel někdo,kdo tam byl a popsal by pár fotek kde jsou Puntomajitelé,nebylo by to od věci :wink:
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Ono to jenom vypada, ze je to nalesteny, ve skutecnosti to bylo zaliskany jako prase, protoze auti zmoklo a nalepila se na to miliarda prachu. Fotky sou dobry, ze toho hodne schovaji... :-) Vetsinou nafoceny auto vypada 3x lip, jak ve skutecnosti.

Hledej podle hodinek a podle tricka...

Este su tady:

Obrázek
Hustokrutost
luckyna
Znalec
Příspěvky: 543
Registrován: 06 lis 2005, 22:21
Bydliště: Praha,Roudnicko

Příspěvek od luckyna »

lacin píše:Ono to jenom vypada, ze je to nalesteny, ve skutecnosti to bylo zaliskany jako prase, protoze auti zmoklo a nalepila se na to miliarda prachu. Fotky sou dobry, ze toho hodne schovaji... :-) Vetsinou nafoceny auto vypada 3x lip, jak ve skutecnosti.

Hledej podle hodinek a podle tricka...
hodinky u nikoho vidět nejsou a tohle tričko tam nikdo nemá :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:


s tím focením auta máš pravdu,hodně se na fotce schová,ale to tvoje i přes tu miliardu prachu vypadá dobře :wink:
lacin
Znalec
Příspěvky: 991
Registrován: 05 lis 2005, 13:04
Bydliště: taky JM

Příspěvek od lacin »

Jo a pro ty, co to jeste nevi, fotky sou i tady: http://www.punto.tuned-cars.cz/foto/Ita ... anCars.htm
Hustokrutost
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“