MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Pepoxx píše:Pekna prezentacia.... mal som tu cest sa v nom odviest 8) Je to super auto a dost pritahuje pozornost :shock: AJ JA CHCEM ! :roll:
dik...ked budeš posluchať tak zoženiem aj tebe take...
Reklama
 

pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Toti píše:Tieto Lanciacke elektrony su strašne pekne, veľmi sa mi páčia na thesise ale tam sú vo väčšom rozmere :P ale seknu aj špuntovi :wink:
no ja som ich zohanal strašne dlho...su ešťe aj v striebornej ale s touto zelenou kombinaciou sa mi zdali krajšie...na thesise som ich ešťe bohužial nevidel...dik
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

pepaxx píše:
Pepoxx píše:Pekna prezentacia.... mal som tu cest sa v nom odviest 8) Je to super auto a dost pritahuje pozornost :shock: AJ JA CHCEM ! :roll:
dik...ked budeš posluchať tak zoženiem aj tebe take...
Jasna vec, ked uz som sa regol na fiat-forum potrebujem aj nejaky fiat predsa :wink:
Punto Cabrio
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Pepoxx píše:
pepaxx píše:
Pepoxx píše:Pekna prezentacia.... mal som tu cest sa v nom odviest 8) Je to super auto a dost pritahuje pozornost :shock: AJ JA CHCEM ! :roll:
dik...ked budeš posluchať tak zoženiem aj tebe take...
Jasna vec, ked uz som sa regol na fiat-forum potrebujem aj nejaky fiat predsa :wink:
niečo vymislime...rozhodil som siete a stale pozeram nejaku srdcovku pre teba :-)
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

11 to neviem či je ani uprava ale tak

- 16" sa mi zdali troška utopené tak som ich trochu ešťe podložil 1,5 podložkou aj vpredu aj vzadu
Přílohy
DSC01744.JPG
DSC01744.JPG (57.85 KiB) Zobrazeno 3629 x
DSC01747.JPG
DSC01747.JPG (51 KiB) Zobrazeno 3629 x
DSC02121.JPG
DSC02121.JPG (46.78 KiB) Zobrazeno 3629 x
Uživatelský avatar
Palis
Znalec
Příspěvky: 953
Registrován: 11 srp 2009, 12:03
Bydliště: Bučany /okr. Trnava
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Palis »

ako vidim tak pekne brusis lem blatniku ci??? :)
Punto Mk2 1.2 8V r.v 2003
http://palis-tt.rajce.idnes.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od Pepoxx »

teraz musi byt radost nahadzovat ti papucu :D mozes parkovat kde sa ti zapaci ciara neciara :P
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od HIISS »

Sedi to pekne ale 16ky by som tam uz nehadzal radsej ak uz tak nieco 195/45 R15 a znizit,podla vsekteho uz ti aj vyhlo lem,a s tym by som neriskoval nahodou pri takej 100-ke ked si prerezes gumu o lem a ta chyti na jednu stranu ..hm..neviem..nechcem privolavat ale ze ,,nikdy nehovor nikdy´´ 8) ,hlavne na prednej naprave kde si lem vyhnes zatacanim
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

Palis píše:ako vidim tak pekne brusis lem blatniku ci??? :)
zatial nebrúsim troška som odfrézoval z nárazníku pri tom šróbe čo ho drží a už to ani neškrkne ale zo začiatku to bol divný pocit :-)
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

HIISS píše:Sedi to pekne ale 16ky by som tam uz nehadzal radsej ak uz tak nieco 195/45 R15 a znizit,podla vsekteho uz ti aj vyhlo lem,a s tym by som neriskoval nahodou pri takej 100-ke ked si prerezes gumu o lem a ta chyti na jednu stranu ..hm..neviem..nechcem privolavat ale ze ,,nikdy nehovor nikdy´´ 8) ,hlavne na prednej naprave kde si lem vyhnes zatacanim

ale ale 16 sú pre to auto ako stvorené ...je to síce troška tvrdšie ale vonkajší obvod pneumatiky je do konca o 3mm menší ako som mal na 14" 185/55 r14...teraz 195/40 r16...lem nevihlo ale príznám sa jediné čo tej pneumatike zavadzalo bol nárazník tak si s neho troška odfrézovala a teraz to už ani nešuchne :-)...k tej 100 ke...stavaju sa aj horšie veci ale ked to nešucha tak to nema prečo prerezať gumu ...v predu nepustia dorazy...(zasa taky hlupi nie som aby som to nevyskušal najskôr bez pružín a riadne ztiahnuté k zemi :-) )
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od HIISS »

Jak myslis,ale moj nazor ze 16 je vela,aj Potkan GT ako vidim uz predava 16´ mal ich dlho asi ako do mesta a spat,s tou velkostou..na kazdom aute ukazu vacsie kolesa oproti mensim-to je bez pochyb 8)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

HIISS píše:Jak myslis,ale moj nazor ze 16 je vela,aj Potkan GT ako vidim uz predava 16´ mal ich dlho asi ako do mesta a spat,s tou velkostou..na kazdom aute ukazu vacsie kolesa oproti mensim-to je bez pochyb 8)
Hm...je to individualne...ale ja som so 16" spokojny (auto použivam každy den samozrejme ak neratam zymu a dážď).....no na druhej strane je pravda že čím menší profil na pneu tak pri vímene treba načrieť viac do vrecka...ale pri tých 16" sa to stále dá.... Potkan GT predáva asi sa mu nepáčili :-(..a ktovie ako tam sedeli tie z kupé teda myslim že také tam mal....ked som zohánal tie moje tiež som sa nachodil po slovensku a skúšal čo by tam vošlo teda myslím ET...ajs om rátal...ake et tam vojde najviac ale je to len teória treba to vyskúšať....moc sa mi nechcelo upravovať lemi a tak... na punto2 by som kludne ryskol aj 17" ...do punta 1 nevojdu, resp možno by vošli ale tak potom aku tam dať gumu v rozmere 195 v 17 už nie je nič a predsa puntik je lahučky čo by na norm robili 205,225 neviem...
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od sperhy »

pekne sa staráš! tuším som ho v TN zahliadol už aj na živo bo chodím tam do školy.. :) popripade môžeme dať mini punto meeting! :D
pepaxx
Znalec
Příspěvky: 935
Registrován: 07 pro 2010, 16:54

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od pepaxx »

sperhy píše:pekne sa staráš! tuším som ho v TN zahliadol už aj na živo bo chodím tam do školy.. :) popripade môžeme dať mini punto meeting! :D
kde tam do tn chodiš do školy...tento tižden napriek zime sa bolo par krat vyvetrať, a kvoli nejakym vybavovačkam inak jazdi iba v lete :-)...no veru meeting :-)
sperhy
Fiaťák
Příspěvky: 149
Registrován: 16 čer 2009, 14:01

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje - pepaxx :-)

Příspěvek od sperhy »

na alexandra dubčeka..a tiež tam parkováva jedno cabrio...:D ale nie tvoje... :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“