Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Matto »

HIISS-no musím s tebou súhlasiť :wink: , tiež som zatial trochu sklamaný čo sa týka tej účasti, ale možno je to s časti aj tým, že nieje ešte určené miesto, takže možno čakajú niektorý aj na to, ale takisto by som ich velmi rád videl, myslím že nás je tu dosť registrovaných, takže aj ja ešte raz všetkých vyzývam, nech sa vyjadria, píšu svoje názory, nápady, pretože bolo by fakt super zísť sa poriadna partia a zabaviť sa , poobzerať puntíky, podebatovať... :) ...inak ked sa dohodneme na mieste konania, chcel by som ešte spraviť nejakú tu reklamu na napr. autobazar.eu, resp. na tuningfore atd. ...skrátka trošku to spropagovať...stále som optista a dúfam, že sa to tu trošku rozbehne :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Laci77 »

Somnou možte rátať,ale na noc nie :wink:
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Toti »

Mne sa to tiež páči na tej oravskej priehrade, môže to byť pekne miesto a ked bude aj vhodné na takúto akciu nemám námietky. Ale prišiel by som asi až navečer, neviem ako dlho sa zdržím na tej svadbe plus cesta nejake dve tri hodinky, záleží ako daleko by to teda bolo. A potešil by som sa keby nás ide viacej chalanov zo západu.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Maťo »

Chlapi to čo ste našli na google je cca 1km od seba.Dá sa to aj tam.Tam je vela možností lebo je to velké a je to rekreačné stredisko.Je tam miesto aj pre autá sú tam hotely aj chatky.Stačí si len vybrať.Opekať bi tiež bolo kde.

Myslel som niečo takéto http://www.kotva.orava.sk

Prejdite si "menu" celé je tam pekne a kľud ceny za ubytovanie sú celkom v pohode penzión 1 deň 17 eur a chatka 1 lôžko a osoba 8,5 euro. Je možná aj dohoda ceny.

Na stanovanie je v septembri už dosť chladno.
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Matto »

Maťo- no ako som spomínal, mne sa to páči, podľa fotiek to vyzerá na výborné miesto, aj okolie je super :wink: , no dáme tomu ešte pár dní, nech sa vyjadria aj ostatný...
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od HIISS »

Takze k veci,viem ze Vám od Trencina vyhovuje viac taky ten Oravsky Pristav v Namestove na Orave..mate to o nejaky kus blizsie.Ja by som nemal problem ani nejako zajst az do toho Namestova...robi to az 270km odomna zhruba...aleto len hlavne v tom pripade ak by sa nazbieral pekny pocet majitelov punt pre tento zraz.Nakolko je to Celoslovenske ..tak ak poviem cislo 10 zda sa mi to malo,pre takyto zraz aspon 15 majitelov keby bolo tak by som ani nejako nenamietal ist az tam..lebo viem ze stretnem viacero znamejsich mien z fora.
Nikdy som s dlzkou cesty nemal problem..ale uznajte ze pre par ludi sa nekde trepat 270km neviem ci je to dobre..Tento rok som na dovolenky utratil uz dost penazi , takze tiez mi neprislo vhod akurat tento rok taketo stretko lebo som s tym uz nepocital..no rad by som sa stretol,planujem este ist na autosalon do Nitry..takze opat sa treba nabalit.Ak sa nazbiera este viac ludi dovtedy tak budem viac schvalovat to miesto
.Inac ten Penzion Kotva,na hotel je to este ako taka schopna cena,ale mne by bohato stacila chatka na tu jednu noc s priatelkou,tych 8.5E na lozko je priatelnych,je tam pekna vacsia trava tak to vyzera fajn.
Este dodam..ja som zatial o nieco vyssie napocital zhruba 10 ludi ktory podla reci by mali prist isto respekt..nemaju problem vybavit,je treba ratat ze je mozne ze dovtedy niektory este to zamietnu a budeme menej
Maťo
takze ak by nahodou vedel by si nam rezervovat miesta priklad v tych chatkach ze tam pojdes alebo zavolas?
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
netSensk1
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 443
Registrován: 10 led 2009, 10:29
Bydliště: brat1slava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od netSensk1 »

hiss 270km je to aj z BA , cize aj "zapadniari" by to mali ako vy ...

tak tolko placu by nemuselo byt :)
Fiat Punto 1.2 8v 44kw ELX rv. 2002
Fiat Punto 1.8 16v 96kw HGT rv. 2001
Chevrolet CRUZE LS+ rv. 2010
Skoda Octavia L&K 1.9 TDI 81kw
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od HIISS »

Povedal som jasne,nemam problem zajst ak sa ludi nazbiera aspon 15 a nie kvoli 10 ludom napokon este z toho vypadnu dvaja ku koncu...a z toho priklad 5-ti budeme z vychodu tak ocom to je?mozme si urobit rovno zraz len mi vychodniari-A toto leto som mal pestre co sa tyka vydavkov,peniaze su ale tak si tiez rozmyslim kde ma vacsi vyznam ist za plnku nadrze takmer.
Vzhladom nato ze som kazdemu poslal pozvanku tak kto sa nevyjadril nech to urobi cim skor..nech vieme s kym mozme isto pocitat alebo aspon predbezne,lebo urcite trikrat nekomu pisat a doprosovat sa ho nebudem,nech vieme ci so zrazom pocitat kolko miest na spanie objednat kde,co a jak..neda sa nieco zorganizovat na poslednu chvilu..preto aj radsej sa voli termin 17-18 a nie 3-4
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Maťo »

Tak ja som tam dnes volal a ten termín je to voľné takže bi to šlo.Dá sa aj stanovať.Chatky sú štvorpostelové.Majitel bi zabezpečil aj kuchára ktorý bi napr.uvaril nejaký guláš alebo sa môže každý stravovať individuálne v okolitých reštauráciách.Občerstvenie (chlast) bi sa dalo kúpiť aj supermarkete v Námestove.Potrebujem ale vedieť dopredu koľko ludí bi tam spalo.

Smajiteľom som dohodnutý že mu budem ešte volať a dá sa všetko dojednať po tel. no nemám tam problém ani zájsť. keby sa to konalo na tej priehrade tak tam skočím a hodím tu súradnice GPS.
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od HIISS »

Co sa tyka miesta tak fajn dobre moze byt,ak uz to tam poznas aspon z casti a vies vybavit,len pocet ludi to zatial neviem povedat,mozem max urobit to ze kazdy kto aspon z casti prikyvol ucast tak mu poslem SZ nech mi napise istotne ci ide a koho berie sebou,samozrejme bolo by dobre kazdu chatku celu zaplnit ak vravis ze su 4.miestne,ja si beriem priatelku nikoho viac,takze ak vecer nezabudnem poslem SZ niektorym,a dalej sa bude cakat kto este dojde
Co sa tyka stravovania nebolo by to zle..ale dalsie mozno omacky kolo toho kto bude jest Gulas a kto nie,kazdy je inak vyberavy,podla mna dakto bude chciet spat este aj v aute,ci v stane,alebo v Chate..takze stravovanie asi zrejme nechame na seba..popripade ake budu ohlasy
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Maťo »

Ja som ten guláš napísal len tak, ako som písal môže sa každý stravovať individuálne čo je asi lepšie.Kto bude chcieť kludne si môže zaplatiť aj celú chatku pre seba.Je tam 80 ubytovacích miest.Miesto bi som ešte neurčil na 100% tam kedže sa ešte všetci nevijadrily.

Ja bi som to potreboval vedieť asi tak do budúceho piatku ak bi sa to konalo tam aby som to tam vedel poobjednávať.

Stačí mi počet ludí a kto bi chcel chatku a či len pre seba alebo mu nebude vadiť aj spolubývajúci.

Stravu už riešiť nebudeme necháme to individuálne stravovanie. :wink:
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011

Příspěvek od Matto »

Ok, chlapi ja by som to videl takto: miesto definitívne uzavrime, bude to teda Oravská priehrada, nemá cenu podľa mňa to dalej naťahovať,takže miesto a dátum máme dohodnutý, teraz ide o to, koľko nás bude ,takže poprosím každého,do piatka 9.9., nech bud pošle HIISSOVI sz , alebo sa vyjadri TU, či príde,či by zostal na noc, a či chce chatu, resp, pre koľko osôb chce ubytovanie, ale vopred upozornujem, ak sa nás nenazbiera aspoň 15, zraz sa ruší :| , a celá táto téma sa zmaže.

P.S. .inak srdečne pozývam aj českých klubistov, orava nieje zase tak daleko, takže tý čo to nemajú daľeko a chcelo by sa im prísť, ozvite sa, budete vítaný :D
Naposledy upravil(a) Matto dne 25 srp 2011, 08:42, celkem upraveno 1 x.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od HIISS »

Presne tak,aspon 15,myslim ze by sa dalo to v pohode nazbierat len treba chciet a hlavne uvedomit si ze niekto ma snahu nieco zorganizovat a konecne prisiel aj cas urobit zraz nie iba z jedneho kraja.
Ja Maťovi hodim uz teraz SZ hned pre rezervaciu zamna s priatelkou,nech si zapise nas aspon takto zatial ceruzou,a ak sa nazbiera nas aspon 15 zhruba a rozhodneme sa ist..tak to uz len potvrdi
Termin uzavierky potiahol by som to do toho 5.9....predsa zraz je az 17-18.9 takze to by malo este stacit a mozno sa aj viac ludi nazbiera
Inak skuste povolat kamaratov ,popripade nejaku reklamu robit na nete ci pokec a podobne kto ma Puntasa ci nema zaujem dojst..ci dokonca inzerat na autobazari.eu alebo bazos a podobne

EDIT:
Hodil som inzos o zraze na Bazos.sk do dvoch topicoch,+das dalsim 20-tim predavajucim maila.tak som zvedavy ci najdu sa aj nejaky novy zaujemcovia
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od Maťo »

Chlapi termín uzavierky na objednanie ubytovania určujem na 9.9. myslím si že je to dostatočne dlhý čas aby sa každý vedel rozhodnúť či tam bude spať a či príde sám. :D
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od PetkoPN »

Ja idem, kolko ma jedna chatka lozok?
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“