!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

chalani ja som vam HOVORIL este minuly rok ze LIPTOVSKY MIKULAS NENI ORAVA !!!! orava neni draha ani nikdy nebude ale mikulas ANO lebo su tam aquaparky a podobne veci tak si ludia zato aj pytaju co sa tyka toho villa betula z vlastnej skusenosti hovorim je to tam paradne-luxus na slovenske pomery ale aj si zato adekvatne pytaju eura pochodil som vela na slovensku aj teraz idem do tatier a tocili by sa vam ciferniky keby viete ceny ake su za ubytovanie na slovensku na madaroch pytaju 10 euro v tatrach 70 euro a osobne si myslim ze ten liptovsky mikulas bude mat uz dobry natresk ako mne je to v podstate jedno lebo my to nevychadza z dovolenkou ale minuly rok to bolo preto take ldobre ebo
1. bol uz september a skoro vsetko bolo volne a lacnejsie lebo je po sezone
2. bolo nas tam vela lebo kazdy uz bol po dovolenkach
3. dokonca nam vyslo super pocasie
teraz je MAJ este sa da zajednavat ubytovanie ale v juny uz podla mna nebude treba sa rozhodnut :wink: :wink: :wink: :wink:
one world, one dream, one car
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Presne toto mam rad,vytvorim temu 3 tyzdne existuje par nazorov ludi ktorych napocitam na jednej ruke,a o tri tyzdne ak vytvorim udalost...zacnem otom kade tade informovat...urci sa na 99% termin tak zacnu padat hlasky mne sa toto nepaci a tamto.Ano jasne ide oto kto pride..aby nas bolo co najviac sme sa super zabavily...atd...Ale urcil som nove miesto aj z toho dovodu ze je dobre mat aj zmenu ,ine prostredie,fotky atd.Jasne ze Liptov je drahsi ale co prosimta vymyslate? termin som dal 24-25-26.8 cize od piatku kto moze aby dosiel aj skor a sme sa tam umiestnily a nas to nezdrzalo ako v sobotu cele doobedu,aj to pochybujem ze niekto dojde,respekt vacsia polovica dojde v sobotu rano,cize kto vobec bude mat zaujem prespat tak prespi jednu noc zo soboty na nedelu a uz v nedelu doobedu sa bude domov ponahlat,tak ako bolo na Orave..nie to este aby siel aspon na obed.Zkade ste prisli z Texasu ze sa vam spinia stany? jednu noc tolko vyspat sa v stane robi problem? pocasie by malo byt este fajn..nebudte pansky,a tie chatky od stanu nejaky mocny rozdiel nebol,zima tam bola tak ci tak,az na chladnicku a ze mate nieco makksie pod sebou,ale opakujem jeden den?????? ved nejdeme na tyzden..ale ako myslite nebudem sa zaobyvat tym kto ide kto nie...nejaka kopka ludi pride tak ci tak a kto bude chciet si urobit pekny vikend vyrazi tak ci tak a nebude spekulovat
A este k miestu:
zhruba:
(pepax,pepoxx)TN-Namestovo 170km +-
TN-Liptovska sielnica 180km +-
ja:-Namestovo 260km
ja-Liptovs.sielnica 200km
Dialka ta ista ,komu sa nepaci benzin nech sa nikam nehrabe,je to priblizne v strede Slovenska aby nikomu sa nekrivdilo
Hovorite tu o ubytovani ze nam netreba luxus,pricom ja hovorim o stane na jednu noc coz je luxus? a cena ta ista ako chatka na Orave,a mate namietky,1a pol dnova zalezitost zrazu da sa povedat,ak zratam o dva tri eura drahsi obed....mate dat o 20Eur ani tolko viac na pobyt v Liptove tak sa idete roztrhat,ani ja nezbieram peniaze na ceste ale trocha to uz prehanate,budme stary a rozmyslajme ako nasi rodicia naco trepeme peniaze do starych aut ak nam nik to nevrati?
Niekto tu je moc sikovny..ale ak ma nieco aj sam vybavit preco tiez neni taky sikovny?Ja viem tiez sadnut za PC a komentovat,bez toho aby som nieco viac urobil ako Mato ktory nam vybavoval ubytko,behal do namestova za majitelom,vyvolaval mu,na policii bol a kade tade a nik mu to nevrati ani nepytal financnu nahradu za (hovory,benzin)
Opakujem zalezalo mi aby prisiel kazdy,ale teraz mi to je jedno..mimochodom velmi ma potesi ak niekto sa ujme tiez nieco vybavovat,zhanat ludi,aj ubytko atd.( a my s Matom radi sa zvezieme tak co kto sa hlasi?? 8)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Laci77 »

Nazdar, myslim si že miesto bude super, datum neriešim..dovolenku na ten jeden den určite najdem...a stan na dve noci..aspon mi narovna chrbat :lol: Len jedna otazočka, stanovat sa bude pri autách,alebo bude vyhradene parkovisko
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
erhik
Fiaťák
Příspěvky: 96
Registrován: 30 bře 2011, 20:13
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od erhik »

kovvalsky: čo si napísal, je svätá pravda ! ! !

Laci77: Stan možeš mať hneď vedla koncovky výfuku ak si budeš priat ;)
VW Golf IV, 1.9 TDi r.i.p
Fiat Punto 2, 1.8 HGT r.i.p
VW Passat 1,6 TD, ´87
*VW Golf IV VR6 4-motion*
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

áno Kovvalsky síce hovorí pravdu, ale znova opakujem, nám môže byť fuk, že sú tam aquaparky a čo ja viem čo ešte, neideme tam na dovolenku, ideme tam na Punto zraz, keby tam idem s frajerkou na víkend, tak nepoviem ani slovo :wink: ...to už sme rovno mohli ísť do tých Tatier, akorát nedávno som pozeral na jedno vw forum, robia celoslovák v Tatrách, možno by nezaškodilo zobrať si od nich inšpiráciu, len tak mimochodom 6 miestna chata 27€/ 1 osoba/ 2 noci , stan 6€ ale na 2 noci... a taktiež krásne miesto a hlavne pestrý program a všetko do detailov premyslené, fakt odporúčam pozrieť .... mne sa skôr zdá, že o mieste bolo už dopredu rozhodnuté, jednoducho HIISS si vzal do hlavy, že to bude na Liptove, a že to bude organizovať, ja mu držím palce, nech mu to nadšenie vydrží :wink: , ale taktiež by to chcelo trošku kľudu, nie hned vyskakovať na ludí, pepaxx aj pepoxx vyjadrili iba svoj názor, nevšimol som si , že by nejako na teba(HIISS) útočili, a ty hned kvôli dvom ludom, ktorý tu vyjadria svoj názor, ich tu hned zdrbeš a ešte napíšeš, že ti je jedno či prídu alebo nie...to je teda diskusia, a apropo, ked už tu bol spomenutý Maťo ... informoval ho ( aj Wickermanna) niekto vôbec, že zraz bude na Liptove, pretože ak sa dobre pamätám, chystali sa organizovať zraz na Orave aj tento rok, tak dúfam, že to pochopia, a neberú to zle, ja chcem Maťovi ešte raz chcem zadakovať za minuloročný zraz :wink: bolo fakt vynikajúco a myslím, že budeme ešte dlho na neho spomínať :) a dúfam, že ten tohtoročný bude minimálny taký vydarený
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

vies taketo veci je velmi tazko organizovat lebo mas dve veliciny ktore nikdy nevies ovplivnit a to pocet ludi a pocasie ked bude liafat od rana do vecera nikto tam nepride ked bude krasne pride tam mozno 20-30-50 ludi a tu je dalsi problem je treba nieco vymysliet co sa mne osobne pacilo na minulom zraze bola spolocna jazda po asfaltke :lol: :lol: a fotenie inak proste to bolo o tom kto co si vymysli preto taketo veci organizovat pre tolko ludi je velmi zlozite a hlavne ich na jeden dva dni niecim zaujat PROGRAM niake svalomove jazdy alebo rychlostne len tak pre srandu o nic nejde niaky ludia by sa nasli co vedia zajednat alebo zohnat niaky ten maly spomienkovy pohar a podobne veci neni vsetko len o tom zvolat ludi na jednu hromadu :wink:
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

ocujte pripudli dalsie emailove adresi ktory by prisli na zraz potom treba aj na tie emaily napisat aby sa vedelo dokonca aj strateny syn becker tam napisal o nom som dlhoooo nepocul :D :D :D
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Este sa nestalo ale napisem,nejaky ludia pomalicky sa ozyvaju na FB..aj nejaky novy...takze urcite sa nejaka kopka nazbiera,skoda ze takyto sposob sa nespravil uz minuly rok...ale na prvy zraz nieje co vycitat.
Ja som posiella SZ ludom prv takto ze som presiel celi topic Nase punta a a kazdy kto v nom bol regnuty pod svoj topic som ho strcil do sz a poslal mu spravu...vsetky strany 6 ci kolko som presiel,potom som cez SZ-nova sprava..klikol na najst uzivatelov a mas tam zoznam registrovanych ludi od vzniku webu,pise ti tam na 1-stranu 50 ludi,od prvej strany su ti najdlhsie registrovany ludia...tak som presiel takto asi prve 10 strany aj nieco..a od poslednych stran tiez asi 15 strany...takze neviem poslal som SZ asi 1000 ludom? jasne mnohy uz punta nemusia mat alebo tam nechodia to neriesim...poslal by som vsetkym 6000registrovanych keby sa dalo naraz oznacit ale neni to mozne,da sa oznacit ludi z jednej strany 50 vsetkych ,pridas a posles ,a potom odznova preklikat sa a na druhu stranu zas oznacit..a stale po jednej strane preklikavat cize dalej som nesiel,poprosil som admina ci by mohol poslat SZ vsetkym registrovanych..urcite ma nato rychlejsi sposob..je to normalna vec..ale on to povazuje za SPAM..tak co k tomu dodat,ja som stravil pritom hodinu a pol a mal som dost..ale je to najefektivnejsi sposob rozoslanim SZ a udalostou zdielanou na FB ako ziskat ludi
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Zdenno7
Fiaťák
Příspěvky: 142
Registrován: 21 čer 2011, 21:06

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Zdenno7 »

máte niekto fotky toho okolia ????? :)
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

http://www.villabetula.sk/sk/index.php" onclick="window.open(this.href);return false;
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Zdenno7
Fiaťák
Příspěvky: 142
Registrován: 21 čer 2011, 21:06

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Zdenno7 »

ved tam nemaju žiadne fotky
Uživatelský avatar
Zdenno7
Fiaťák
Příspěvky: 142
Registrován: 21 čer 2011, 21:06

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Zdenno7 »

ešte jedna základna otazka :) alkohol je tam povoleny ? :D
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Fotky su ,len treba polistovat,alkohol povoleny? urcite nejaky je ale tak nejdeme sa tam scicat ako nejaky pubertaci,max do nalady.

Najdolezitezitejsia vec,podarilo sa mi prehovorit admina Buchtica..aby odoslal mailom pozvanku-odkaz vsetkym registrovanym,respekt sam to pochopil ze je to rozumne takze zrejme vsetci ste to takouto formou uz dostali...vsetci to je nieco cez 6tis registrovanych :lol: 8) ,uvidime co to spravi ,,EŠTE RAZ MU DAKUJEM toť zatial :wink:
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od PuntoRacer »

ja som nedostal:)..kua meska mi to:)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od kovvalsky »

mne to prislo na email :wink: :wink:
one world, one dream, one car
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“