Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Moderátor: peta.smolik

panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

Vsetko fot, to niekedy viac prezradi. Ak ti beha hore dole tak ten domcek co tam je, ta klietka tak pozohybaj par plieskov aby pevne drzala na miesta a na radiu by maly byt nejake vystupky ktore uacvaknu do tej klietky a malo by to drzat na mieste..
Reklama
 

Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Mam to zacvaknute dobre a reset nepomohol, proste hra iba pravy ostatne ani za nic
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Příspěvek od panaman1 »

A predtym ti hrali ano? Vies poslat foto pripadne? multimeter asi nemas vsak? ten balance a fader si nepozeral?
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Tak nakoniec som to pozeral a v lavych dverach mi chyba reprak.Najlepsie je kupit obidva poradili by ste mi nejaku stranku na repraky za rozumne ceny?A aka je tam montaz lebo som vobec nevidel ake su tam sroby sice som nemal dole calunenie ale vobec nebolo vidiet skrutky ako je tam pripevneny reprak.Proste kupim ich a ako ich tam dat neviem.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od panaman1 »

nevies aky rozmer tam je vsak? ci 16cm alebo 13..hm? najlepsie by bolo pozriet ten ktory tam je a zmerat a aj reproduktoru zmerat...vyskovy reproduktor mas zvlast?
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Dlzka reproduktoru je cca 17cm tak myslim zeto bude ten 16cm, a ano vyskove su zvlast.A ako je tam to uchytenie reprakov?
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od panaman1 »

skus to odfotit ako to vyzera... ten manual co som ti dal stiahnut si si stiahol? tam mas skoro vsetko o udrzbe a rozoberani...idem tak pozriet ci nebude vidiet ako to je uchytene... ale urcite tam budu sroby...len to moze byt v takej plastovej kulise co ti nemusi tam pasovat reprak a budes mosiet vyrobit redukciu... z dreva najlepsie...ale pozriem ako t oje na obrazku....kolko by si chcel investovat.. aj dozadu by si chcel davat? odkial to si? niekde zilina a okolie sa mi zda?
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Stacia mi len predne ked tak co su original na to auto ak by pasovali.Skus poslat linky aj drahsie aj lacnejsie, potrebujem to co najskor lebo buduci vikend idem daleku cestu za hranice a bez hudby to bude tazke.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od panaman1 »

v tom manuali ak ho mas ak nie tak si stiahni mas tam stranu 1543 tam mas rozobratie dveri aj ten spinac okien. aj ak osa to rozobera.... idem pozriet tie repraky...
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od panaman1 »

ak chces nieco skor profi ale cenovo dost drahe tak tu
http://shop.hifol.eu/index.php?cPath=54 ... &PLsort=5a" onclick="window.open(this.href);return false;
ale dodanie asi skor dlhsie ked surne potrebujes....

asi by som riesil koaxial skor v tvojom pripade, je to jednoduchsie...tak toto
http://www.alza.sk/alpine-sxe-17c2-d601812.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

ak chces ten vyskac zvlast tak potom asi toto
http://www.alza.sk/pioneer-ts-g172ci-d520740.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

alza preto ze by si to mal asi najrychlejsie dodane ked to potrebujes cim skor... alebo chod do kamennej predajne...
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Ja tam mam elipsovite nie gulate.A tie pioneer bude to pasovat na diery?Aby som vedel ci to pojde namontovat.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od panaman1 »

idealne rozobrat a pofotit ake tam mas... nevidel som bravo rozobrate...no je tam vela dier, tak snad niektore dopasujes, skor neviem ako to bude s vyskou...by som ti to nahodil...ale ked niesi odtialto z okolia tak je to narocne....
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Zajtra mozem odfotit cez tu mriezku v dverach aky je tam reprak.Ale je tam elipsovity a vysku mozem tiez odmerat.
panaman1
Znalec
Příspěvky: 893
Registrován: 11 říj 2010, 20:09
Bydliště: ivanka pri dunaji

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od panaman1 »

skus..ale nechce sa mi verit ze by dali elipsu tam...ale mozne je vsetko....
Bravak
Fiaťák
Příspěvky: 76
Registrován: 13 led 2015, 22:02

Re: Nefunkčnosť rádia, riešenie?

Příspěvek od Bravak »

Zajtra poslem rozmery a fotku, ano je tam elipsa.
Odpovědět

Zpět na „Bravo / Brava“