Náhradný klúč

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

delong
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2008, 17:09
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od delong »

jani píše:takze dnes som si bol dat spravit nahradny kluc na punto,v Lucenci mi ho spravili na pockanie aj nacipovali cca 40eur to stalo.Vedia aj na ine auta spravit kluce (aj s plavajucimi kodmi,nie len pevnymi,plavajuci stoji cca 73eur) :D
Povieš kde presne v Lučenci a v akej firme ti ho spravili?Alebo aspoň prezraď ulicu potrebujem tiež kľúč.Dik. :roll:
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od jani »

delong píše:
jani píše:takze dnes som si bol dat spravit nahradny kluc na punto,v Lucenci mi ho spravili na pockanie aj nacipovali cca 40eur to stalo.Vedia aj na ine auta spravit kluce (aj s plavajucimi kodmi,nie len pevnymi,plavajuci stoji cca 73eur) :D
Povieš kde presne v Lučenci a v akej firme ti ho spravili?Alebo aspoň prezraď ulicu potrebujem tiež kľúč.Dik. :roll:
neviem skade si,ci poznas dobre LC,ale pri trznici je taky obchod ako hobby profi "majsterko"sa vola...dakedy mal taku mensiu predajnu a kluciaren priamo na trznici (vo vnutri),ale rozrastla sa firma,tiez je tam ale mimo budovy hned v blizkosti ..najdes to na 100%
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
delong
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2008, 17:09
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od delong »

Dík ,ten majsterko to viem kde je.Bol som tam neraz.
Píšeš že ti kľúč aj načipovali čo sa my veľmo nezdá :roll: .
To znamená že my ho naprogramuje aj do auta?
Má na to soft? To sa my nechce veriť že to dokáže. Potom Fiat servis to môže kľudne zabaliť :lol:
Ja mám kľúč s immo.Keby som mal len obyčajný klúč tak si ho vybrúsim aj sám :D
Tebe to urobil fakt aj s immo? A na počkanie?Alebo koľko to trvalo?
jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od jani »

delong píše:Dík ,ten majsterko to viem kde je.Bol som tam neraz.
Píšeš že ti kľúč aj načipovali čo sa my veľmo nezdá :roll: .
To znamená že my ho naprogramuje aj do auta?
Má na to soft? To sa my nechce veriť že to dokáže. Potom Fiat servis to môže kľudne zabaliť :lol:
Ja mám kľúč s immo.Keby som mal len obyčajný klúč tak si ho vybrúsim aj sám :D
Tebe to urobil fakt aj s immo? A na počkanie?Alebo koľko to trvalo?
vies co ja som sa este pytal Majsterka ze ci vie nacipovat a spravit mi kluc na punto(este cez vianoce) vravel ze sa mam zastavit okolo aprila napisal som mu mail odpisal ze uz ma cipovacku dosiel som cca 10 minut spravili kopiu kluca+ nacipovali,isiel som vyskusat a isiel...cca 40 euro stalo...pocuj Fiat je znackovy servis vsetko je drahe v znackovych predajniach a servisoch ... fakt kludne napis mu mail odpise Ti,ked nahodou neveris...alebo rovno dojdi na 100% Ti spravi kluc a aj na ine auta s plavajucim kodom alebo bez ...ja som spokojny :D
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
delong
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 črc 2008, 17:09
Bydliště: Stredné Slovensko

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od delong »

jani píše:
delong píše:Dík ,ten majsterko to viem kde je.Bol som tam neraz.
Píšeš že ti kľúč aj načipovali čo sa my veľmo nezdá :roll: .
To znamená že my ho naprogramuje aj do auta?
Má na to soft? To sa my nechce veriť že to dokáže. Potom Fiat servis to môže kľudne zabaliť :lol:
Ja mám kľúč s immo.Keby som mal len obyčajný klúč tak si ho vybrúsim aj sám :D
Tebe to urobil fakt aj s immo? A na počkanie?Alebo koľko to trvalo?
vies co ja som sa este pytal Majsterka ze ci vie nacipovat a spravit mi kluc na punto(este cez vianoce) vravel ze sa mam zastavit okolo aprila napisal som mu mail odpisal ze uz ma cipovacku dosiel som cca 10 minut spravili kopiu kluca+ nacipovali,isiel som vyskusat a isiel...cca 40 euro stalo...pocuj Fiat je znackovy servis vsetko je drahe v znackovych predajniach a servisoch ... fakt kludne napis mu mail odpise Ti,ked nahodou neveris...alebo rovno dojdi na 100% Ti spravi kluc a aj na ine auta s plavajucim kodom alebo bez ...ja som spokojny :D
Tak dík za radu to si ma potešil :wink: Zájdem za ním snáď s dohodneme,ešte raz dík a Fiatom zvlášť.
Uživatelský avatar
fero1943
Fiaťák
Příspěvky: 199
Registrován: 14 čer 2009, 15:13

Re:

Příspěvek od fero1943 »

Sonux píše:kupoval som ho z noveho sveta z Banskej Bystrice, mam ho zatial pol roka a este ho neukradli, myslim ze Fiaty sa nejak nekradnú...
A mali byt tiez 2 kode karty
Punto MK1 60SX 1,2 43kW 3dv. r.1996
jémák
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 22 bře 2008, 20:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od jémák »

Dneska jsem se ptal na náhradní klíč ve Fiatu v Hradci Králové a přišlo mě tohle

Klíč bez centralu a DO - 3954,-
programovani na vozidlo - 1000,-

( K naprogramovani klíče musíte mít kodovaci kartu, modrá karta velikosti
platební karty. Pokud ji nemáte - 670,- ješte navíc)

To jsem zůstal docela čumět, jestli nejsou blázni - klíč bez DO a centralu za 6000kč?? Copak kradu??
Můj milášššek:Fiat Punto II. 1,2 8V 2001
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od zokot »

jémák píše:...
To jsem zůstal docela čumět, jestli nejsou blázni - klíč bez DO a centralu za 6000kč?? Copak kradu??
Ty ne! Oni :wink:
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Uživatelský avatar
jaysun
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 06 dub 2008, 15:29
Bydliště: slovensko prievidza

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od jaysun »

neviem ako u vas ale ja mam kluc za 1500sk minuli rok som si ho dal robit neviem ale na mk2 si myslim ze to bude onieco drahsie ale asi len o par euro takze ak mate cestu okolo prievidze v tescu unas robia kluce a ak chcete vediet cenu mozem sa spitat
fiat punto mk2 1.2 16v sporting
jémák
Fiaťák
Příspěvky: 72
Registrován: 22 bře 2008, 20:55
Bydliště: Hradec Králové

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od jémák »

Tak jsem se konečně dostal k tomu si nechat udělat klíč k mému punto mk2.. ten starý mi praskl a tak jsem musel začít jednat - nejdřív jsem psal do fiatu, kde mi zdělili, že nový klíč i s programováním vyjde asi na necelých 6000,- kč.. to jsem považoval za nehoráznost a tak jsem začal zjišťovat, jak to funguje jinde.. po mnoha emailech jsem našel firmu, kde by to měli dělat.. problém byl v tom, že si troufli jenom na mk1 s tím, že na mk2 nemajíí potřebné vybavení..

prodavač byl ale borec a řekl mi, že čip z toho starého sice nevyndají, ale že mi udělají plagiát a ten stary zbytek klíče s čipem uvnitř mám přidělat na ten nový, že to pojede.. a že povečerech si mám pomalu vyrýpávat ten čip ven, když se mi to povede, že mi ho dají do jiného klíče.. a ejhle, čip byl vložen do nikterak hluboké díry, hned pod modrou vnější gumou.. hned jsem čip vyndal, zajel znovu do obchodu a klíč si nechal za 500 udělat..

není to krása, ušetřit 5500 na další díly do fiátka.. :lol: :lol: :lol:


Starý klíč s onou dirkou pro čip

Nový klíč se šuplikem pro vložení čipu ze starého klíče
Můj milášššek:Fiat Punto II. 1,2 8V 2001
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od l-cizek »

taky jsem měl jen jeden klíč. Ptal jsem se v u nás ve výrobě klíčků a volal jsem i do zámečnictvích, co sem našel na netu... na MK2b je zdá se problém to udělat. Tak jsem nakonec musel do autorizáku. No cena nehorázná - 6025Kč. Z toho 500 nahrání, 630 code karta (kus papíru) a 4895 klíč s dálkou. Bez dálky by mě to všechno vyšlo na 4500 cca. Je to dost, ale aspoň mám klid.
Přílohy
klíč.jpg
klíč.jpg (66.84 KiB) Zobrazeno 8983 x
martinez5
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 led 2010, 10:18

Re:

Příspěvek od martinez5 »

pietro v píše:
SHANE54 píše:ako si vobec mohol kupit auto s jednym klucom???? to nechapem :roll:
odpoviem za seba. Mne osobne to v Acku oznamili az ked bolo uz auto zaplatene, vsetky zmluvy podpisane. Samozrejme sa mi to nepacilo :evil: , slubovali mi ze to vedia zabezpecit, ked som tam volal neskor tvarili sa ako keby to nikdy nepovedali. Predajca "profesional" tvrdil, ze kluc sa da vyrobit v klucovej sluzbe a ze je to taky isty jednoduchy kluc ako trebars vo Favorite. Inac s Ackom mam velmi zle skusenosti. Asi tu zalozim novu temu a napisem tu vsetky moje skusenosti s Ackom, ale z casti som si sam na vine - naco som tam liezol :twisted: Inac auto chvqlabohu zatial v poho, len ten pristup autobazaru stoji za ...........

Zdravim!
Vidim ze niesom sam co kupil punto s jednym klúčom, no nemam ku tomu ani karticku s kodom, je to problem?
martinez5
Začátečník
Příspěvky: 6
Registrován: 23 led 2010, 10:18

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od martinez5 »

jaysun píše:neviem ako u vas ale ja mam kluc za 1500sk minuli rok som si ho dal robit neviem ale na mk2 si myslim ze to bude onieco drahsie ale asi len o par euro takze ak mate cestu okolo prievidze v tescu unas robia kluce a ak chcete vediet cenu mozem sa spitat

Zdravim!

Jasné, bolo by to fain vediet cenu :)
Este sa chcem spytat, ci je to problem, ked mam iba jeden kluc a nemam code card ku klucu.
Dakujem za odpoved.
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od l-cizek »

to si děláš snad srandu! Na mk2 klíč v tescu do 2000 sk?? :lol: už vidim jak ti udělaj klíč s code 2 někde ve stánku mezi obuví a modelama vrtulníčků :lol: a to nemluvim o dálce v klíčku...
Uživatelský avatar
l-cizek
Znalec
Příspěvky: 740
Registrován: 26 kvě 2008, 18:11
Bydliště: Havlíčkův Brod
Kontaktovat uživatele:

Re: Náhradný klúč

Příspěvek od l-cizek »

martinez5 píše:Este sa chcem spytat, ci je to problem, ked mam iba jeden kluc a nemam code card ku klucu.
Dakujem za odpoved.
code kartu ti ve fiatě udělaj za 630 korun českých :lol: v tescu asi ne :lol:
Odpovědět

Zpět na „Punto - servis“