MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

P.racer: Tak pokial mas tie ovaly uz starsieho roku vydania,rovnakej serie predne repro budes zhanat tazko. Kazdy rok vydavaju ine modely. No kto hovori,ze musis davat rovnaku znacku,ide o to,aby bola rovnaka impedancia znacka uz nezalezi. Samozrejme je to mozno lepsie aj co sa tyka imidzovej stranky,no ja mam napriklad predok,zadne aj sub rozdielnej znacky :) a 180mm repro je blud,to je priemer pre izbove stlpove repro,ty tam budes mat na 100% 160mm,to je najbeznejsi rozmer pre predne repro.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Reklama
 

PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od PuntoRacer »

taketo mam vzadu
http://www.pioneer.eu/uk/products/archi ... index.html" onclick="window.open(this.href);return false;
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

Vcera kedze sa nekonalo stretko vyuzil som den inak a to tak,ze som sa pustil do vyroby plata. Prebiehalo to v klude,nakoniec som to s tatom zvladol,nieje to samozrejme uplne profi robota kedze sme to nikdy nerobili,no urcite mam z toho vacsiu radost akokeby som to daval niekde robit za tazke peniaze. Zatial je plato iba volne polozene,spekulovali sme nad nejakymi kolikmi alebo pántami,takze v buducnosti urcite doplnime. Takisto snurky som nepouzil z dovodu znacnej vahy kompletu,takze pri otvoreni kufra sa nedviha a samozrejme sme mysleli aj na koncovky takze v pripade velkeho nakladu v kufri sa plato da jednoducho odpojit a hrat bude iba predok a subak. K reprakom-niesom az tak nadseny,ako hraju neporovnatelne,to je jasne,no pridu mi dost ukricane vo vyskach,mozno to len chce trosku ponastavovat eq pripadne lepsie radio,prip. napojit ich na zosik,no to je hudba buducnosti :D Dík vsetkym za rady pri zhotovovani a tatkovi za pomoc,ma u mna dve pivá :D
Přílohy
Plato3.jpg
Plato3.jpg (124.09 KiB) Zobrazeno 2880 x
Plato2.jpg
Plato2.jpg (120 KiB) Zobrazeno 2880 x
Plato1.jpg
Plato1.jpg (118.16 KiB) Zobrazeno 2880 x
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

Dalsie foto
Přílohy
PP.jpg
PP.jpg (131.5 KiB) Zobrazeno 2880 x
Plato4.jpg
Plato4.jpg (119.27 KiB) Zobrazeno 2880 x
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od HIISS »

Novidis to neni to az tak tazke,akurat som ti chcel napisat ze radsej dajte ho pasovnejsie ako uzsie po krajoch aby ti potom nelingalo,ja ked som si robil spravilo sa pasovnejsie a bolo vsetko super,potom som si zmyslel latku vyhodit a dat kozu,no sla dole aj s drevom..osupalo sa ..tak som musel s bruskou prebrusit..tym padom plato stensilo sa aj po hrubke aj po krajoch a teraz ho mam volnejsie a mi trocha linga...tak musim pospekulovat dajako ho po bokoch utesnit-upevnit,a na tu penu zospodu ANS si sa mal vykaslat..doska ak je dost hruba to staci...len to spati ta pena ak otvoris kufor..mne sa to moc osobne nepaci aby druhy to videl ak otvoris :),no zas auto nevystavujes takze ta to tak hnevat nemusi
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Matto »

no vidíš, vyzerá to super :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

Díky chlapi,
Tak samozrejme ze to nieje profi-robota,detailiky tam su,ako hovori Hiiss mozno som tam nemal davat tu ANS penu,no na par montazach som to videl tak som pouzil,takisto nemam este vyriesene kolicky,no sedi to dobre,nehybe sa to a prinajhorsom to zachytia moje 3 opierky vzadu :D Takisto nebadam zeby to nejako rezonovalo/kvikotalo v tych plastovych oblozeniach,no mozno mam prilis nahlas muziku :D Kazdopadne mam dobry pocit,ako stale ked si na aute dokazem nieco spravit sam,ved to isto poznate :)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od intel_sk »

cau.nie je to profi robota ale vyzera to bomba....keby bol niekto a mne take spravil :-D.....ale nie srandujem na buduci rok bude nieco aj u mna take nieco mozno :-)
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

Tak po dlhsej dobe sa ozyvam,s puntasom sa nerobilo nic,slape ako hodiny,pouziva sa skoro denne. Uz som na plechotrónoch ktore som trosku zbavil hrdze.
No a prisli nejaké dary v podobe nezbytnej zimnej vybavy,kedze za mesiac budeme mat s Puntasom prve vyrocie:
Plna nadrz :lol: : 58 Eur
HID sada SLIM H1 4300k: 45Eur
Gumenné rohoze na mieru,ale nie origo: 28 Eur
Predné zasterky-po tom co som mal min zimu obité podbehy: 15Eur

Na tie svetla som sam zvedavy,dufam,ze to nebude moc tuzerina ale 4300 ma upokojovali ze nie tak uvidime po montazi..btw kto pomoze s montazou?,nikdy som to nemontoval..za pivo :D
Přílohy
Rohozz.jpg
Rohozz.jpg (105.81 KiB) Zobrazeno 2797 x
Darecky.jpg
Darecky.jpg (166.42 KiB) Zobrazeno 2797 x
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od intel_sk »

ahoj..Mato pozri sa sem http://www.autoalarmy.sk/clanky/ako-na- ... n-kit.html" onclick="window.open(this.href);return false; pomohol by som ti ale nemam ani paru o tom ako na to
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

Intel: Ahoj,vdaka ti,no ja som chcel niekoho kto ma aj prakticke skusenosti...No mas pravdu,na nete je toho kopec,dokonca v jednom videu to montuje zena,tak preco by sme to nezvladli my Puntickari,ze :lol:
Takze dnes som sa do toho pustil...vecer o pol osmej v garazi T-systems,je tam hodina zadarmo tak ma tlacil cas :lol:
Ale slo to hladko,foto z montaze nemam,kvoli casu. Jedine co este ostava poriadnejsie upevnit balasty,lebo ich mam len so zippaskami a vyvrtat diery do plastovej krytky kvoli zhrubenej kabelazi. Inak len doporucujem,4300 krasna biela farba,v sosovke ideal,zatial mi nik neblikal a siel som okolo hliadky a nic...no preventivne pojdem nastavit svetla..Dufam,ze vybojky vydrzia co najdlhsie...
Neskor dodam foto.
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od PuntoRacer »

mal si ist do auparku alebo galerky, tam mas 3 hodky zdarma :)))
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

ale cosi Peto,vies kolko by tam bolo ludi,pozerali by na mna ako na blazna :lol: Tcko je super je tam po 17 prazdno,teplo a dobre svetlo..odporucam na montaze do hodiny, ine aktivity nie,maju tam kamerovy system a kolisajuce auto by sa im zdalo podozrive :lol:
Uz by som rad videl aj tvoje Punto, vyhral si sa s nim pekne,nebyvame daleko od seba,dame nejake stretko cez vikend na benzinpmpm? 8)
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od PuntoRacer »

teraz by si sa velmi nepokochal, auto je od vcera na hrdzavych plechacoch a spinave jak prasa:)))...chystam sa teraz na nejake interierove upravy :)...cez tento weekend nebude vela casu, neviem ci vobec budem doma, ale ved niekedy sa dohodeme ked to bude obidvom vyhovovat a klidne mozme dat kafe na benzinpmpm:)))
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 Ukažte ta svoje :-) - Maťo

Příspěvek od Banshee »

Peťo: A co zaujimave chystas do interieru? No plechotrony mam uz aj ja...nevadi,mne sa pacia aj plechy :)
Jasne tak potom kedykolvek napis,dame kavm 8)
Edit: Nejaké foto z dokoncenych priprav na zimu:
Plechy,zasterky vsade no a aby som videl tak svetlá.
Přílohy
xeno.jpg
xeno.jpg (96.09 KiB) Zobrazeno 2705 x
Zima2.jpg
Zima2.jpg (118.44 KiB) Zobrazeno 2705 x
Zima1.jpg
Zima1.jpg (126.65 KiB) Zobrazeno 2705 x
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“