Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.priehrade

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
feldino
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 275
Registrován: 21 led 2006, 20:42
Bydliště: Nemšová (Slovensko)
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od feldino »

Ja by som siel tiez. Kde by sa dalo zohnat neake blizsie info ohladom ubytovania?
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od HIISS »

Feldino
ubytovanie:
http://www.kotva.orava.sk/index.php?lang=sk" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale zabezpeci nam ho z fora Maťo, 1 lôžko v chatke 8.5E na osobu,je potrebne nahlasit len ci ides a pocet osob
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od Maťo »

Čaute dnes som toho zase dosť vybavil.Chatku viem zabezpečiť ak niekto chce pre seba alebo pre dvoch za cenu 22 euro (celá chatka).Inak stojí jedno lôžko 8,5 euro.Ubytovanie v penzióne stojí 17 euro za lôžko to jest 34 euro za izbu.Na chatkách sú 4 postele a v penzióne 2 postelové izby.Viem vybaviť spoločnú večeru napr.Rezne so zemiakmi a oblohov za 3,5 euro. a ranajky za 2 euro. Táto cena je len v tom prípade ak bi jedly všetci to čo bi sa objednalo.V chatkách je aj WIFI pripojenie a každá má sprchu aj wc.

Volal som dnes aj do Fiatu AMC Martin a mohli bi nás poctit svojou návštevou aj s novím predvádzacím puntom keby sme chcely.Možno bi nám vedeli dodať aj nejaké nálepky alebo propagačný materiál.
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
PetkoPN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 436
Registrován: 31 srp 2010, 22:50
Bydliště: Piešťany

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od PetkoPN »

Parada, ty si aky organizator:)
Punto MK2a, 1.2 ELX, 44kW, r.v.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od HIISS »

Maťo
Jedlo by som nebral vobec do uvahy respekt neplanoval,mozno by nebol zly akurat gulas ale kto ho kazdy bude chciet jest? potom bude este problem so zaplatenim lebo ten nechcel,ten ano,ten nie atd,jedlo nechame kazdy na seba co si donesie sebou alebo tam kupi..to je najmenej co nas moze trapit.Dolezite je objednat ubytko.
Takze ak sa cela chatka nezaplni,ale ju zaplnia jeden dvaja majitel odnich chce zanu 22E,ak sa zaplni cela tak 8.5E za kazdeho..tak by to mozno aj bolo idealne ze sa niekto s nekym spoji,ja sa s nekym dohodnem a ti dam vediet.
Co sa tyka Fiatu..tak s tym si ma dostal,co ze ta napadlo tma volat? :D,ale bolo by to prijemne sprestrit program a zajimave,nalepky a neviem co asi moc kazdeho nepotesia a nepotrebujeme si lepit na auto..ale oto nejde..j mile odnich ze maju zaujem dojst,akurat co by ma zaujimalo ze dohodnut cas kedy sa tam v Sobotu zideme na tej chate? moj nazor je ze bolo by idealne uz niekedy doobedu a zavcasu,ze pekne rano by kazdy vyrazil z domu alebo v partii s nekym,nech tam vyuzijeme kazdy cas..kedze nesme tam na dlho,kazdopadne ja pojdem aj tak urcite rano,ked doraz druhy nebudu suhlasit..aspon pozriem trocha prostredie
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
diablik
Znalec
Příspěvky: 715
Registrován: 05 úno 2010, 12:50
Bydliště: Bratislava

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.8.2011

Příspěvek od diablik »

Matto píše:Toti-škoda:/ , ale kludne dobehni aj večer, ak sa Ti bude chcieť :)
diablik-škoda, no ak by sa to do vtedy zmenilo, budeš(te) vítaný :D
dakujeme :P :P :P
Obrázek
Punto 1.7 TD ELX , r.v.97 , 51kw
Diesel forever
Facebook >> Peter Siekel
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od Maťo »

Môže sa to kludne začať tak cca o 10:00 aby mal každý čas docestovať môže biť? a tý čo prídu neskôr tak sa k nám pripoja.Tie ceny sú presne tak ako som písal-ak chatku obsadia napr.len 2 osoby tak cena za chatku je 22 eur.ak sa obsadí cela (4 osoby) tak každý zaplatí 8,5 euro.Strava bude teda individuálna.Zajtra zavolám do Fiatu a dohodnem sa s riaditeľom na určitej hodine kedy bi asi mohli prísť a potom sa uvidí. :wink:
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od HIISS »

A kedy chces ich zavolat? v Sobotu este alebo v Nedelu? ja pridem doobedu v Sobotu a v Nedelu k veceru prec,len dufam ze mi dovtedy na ucasti nic neprekazi,lebo momentalne riesim nejake veci ohladom prace..zatial by to malo vynst..budem sa snazit urcite dojst.
Inac poklona za odhodlanost volat do Fiatu :!:
Naposledy upravil(a) HIISS dne 25 srp 2011, 21:22, celkem upraveno 2 x.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od Maťo »

Ja to viem vybaviť aj v sobotu aj nedelu ako chcete.Myslím si však že asi lepšie bi to bolo v sobotu tak o cca 14:00 lebo v nedelu sa to už bude podľa mna pomali rozchádzať.
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od HIISS »

Presne tak ako vravis,ne kazdy mozno zostane i ked ja by som co najdlhsie rad zostal..co len pojde...,daj to na Sobotu na obed niekedy kolo druhej ako vravis optimalny cas po obede ak sa najeme
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Puntosraz 17-18.9.2011 pri Oravskej priehr

Příspěvek od Maťo »

Ok zajtra tam zavolám a dohodnem to.Dúfam že nás tam bude čo najviac a ešte dúfam že im s toho Fiatu do toho nič nepríde a prídu. :D
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Matto »

Maťo- rešpekt pred tebou :wink: ,zo všetkým súhlasím, nieje čo vytknúť, ak to všetko výjde, bude to super zraz :D
diablik- :wink: ,inak nerozmýšlal si, že by ste dobehli aspoň na večer, alebo v nedelu ráno?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od HIISS »

Tak ludia,do zrazu este zostavaju zhruba take tri tyzdne..to je v poriadku,no potesilo by ma ak by kazdy trocha sa viac cinil a venoval viac casu tejto teme a celej tejto akcii ktora sa planuje.Preco? je tazke pre toho kto sa snazi organizovat zraz nieco vybavit a mat chut vybavovat ak venuje sa tomu takmer sam,diskutujeme tu asi traja hlavne o zraze ja, Maťo,Matto a to je vsetko...k comu je to dobre..ma vobec kazdy zaujem nekde ist ci tu treba neustale niekoho nekde tahat?Ci kazdy je taky mudry a si predstavuje to tak ze staci sa sem ozvat tri dni pred koncom a potvrdit ucast,a Maťo zavola veducemu Chatiek a ten pre nikoho ineho chaty nebude mat volne len pre nas a na nas cakat?,tak isto ze sa vsetko vybavi za dva tri dni aj FIAT,aj program,ubytko,stretko kto koho kde caka atd,to by som chcel vidiet.Niektory tu vyplakavaju a vravia ze chcelo by to zraz ale nemozne sa dohodnut,tak tuna je odpoved...ze ak nikto sa nevenuje tejto teme tak jasne ze to nepojde a nic sa samo nespravi.
Kedze sa stretneme na Orave a bude to vybavovat Maťo tak je treba mu aj trochaa pomoct a cenit si snahu druheho nieco vytvorit,vozit sa po boku druheho s rukami vo vrecku je to najlahsie,nie kazdy je denne na internete to je jasne ale vidim tu takmer kazdeho kazdy den alebo kazdy druhy,poslal som pozvanky do SZ na vyjadrenie do tejto temy a stale nic,nato sa aj urcil neskorsi termin a nie 3-4.9 aby sa stihlo vsetko vybavit.Nikto este nebol na chate ze nevie jak to chodi ze ak priklad dnes nerezervujem tak o tyzden bude chata plna?Ak sa toto nedotiahne do uspesneho konca bude velmi velka skoda,a tak aj bude iste ze z tychto mien co sme tu uz nikdy sa nedohodne celoslovensky zraz,ibaze pride druha a dovtipnejsia generacia ludi.Premna sa svet nezruti..toto je len na sprestrenie volneho casu,ale preco by mal niekto venovat tomuto svoj volny cas ak ho moze vyuzit lepsie,lebo druhy nato s prepacenim serie
Pochodil som pokec prelistoval cez vyhladavac albumy kto ma Punto,poslal asi 10-15 pozvanky,
Presiel som bazos kto predava punta a mailom asi okolo 25 ludom poslal taktiez pozvanky
Hodil inzos na bazos a autobazar.eu do sekcii nahradne diely a Tuning s reklamou na zraz,no mi to mazu kazdy den lebo to tam nepatri
Poslal som kazdemu Slovakovi z fora SZ o zraze aby sa vyjadril,kontaktoval kamosov

Neprikazujem kazdemu toto robit,to je len moja snaha chciet skvalitnit zraz,ale aspon dostat od kazdeho par slov ze mal by som dojst na 80%,alebo ze dojdem ak mi nic vazne nepride lebo vtedy mam volno,alebo ze nemozem dojst a ine..urcite pomoze urobit prehlad kolko chatiek -lozok je treba rezervovat
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Matto »

HIISS-velmi dobre napísané :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Maťo
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 279
Registrován: 04 led 2011, 19:54
Bydliště: SK-Orava
Kontaktovat uživatele:

Re: Celoslovenský Fiat Punto zraz 17-18.9.2011pri Orav.prieh

Příspěvek od Maťo »

Chlapi napadla ma jedna taká vec že ak sa mi podarí vybaviť ten Fiat či bi sme sa vedeli poskladať cca po 1,5 eura (záleží na tom koľko nás tam bude) a pripraviť im nejaké občerstvenie.Bolo bi to od nás pekné keby sme sa im vedeli aspoň takouto formou poďakovať za ic účasť.
Fiat Punto 1,2 8V 5dv. r.2002
Fiat Multipla 1,6 16V r.2001
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“