OT: Pokec o Pandách

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Mr.Bean »

Díky, že sis vzpomněl :)
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Reklama
 

Kyblos
Začátečník
Příspěvky: 11
Registrován: 31 kvě 2012, 20:29
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Kyblos »

mr.bean: je těžké namontovat ty originální zadní zástěrky tj. lapače nečistot ? Zkusil jsem jen tak ze zvědavosti koupit ty universální a asi dvakrát sem do nich řízl nožem na koberce, abych je zarovnal. Když jsem to ale přiložil, prostě mi to k Pandě nějak nesedlo, takže sem je vzal a zahodil. :roll: Nejspíš na ten zadek opravdu musí přijít ty origoše, protože jinak to na tom vypadá blbě :( Ono je to tam tak nějak všelijak zaoblený, že sem už fakt nevěděl jak to uříznout, aby to nevypadalo blbě.

20.6.12 edit: Koukám, že se tu nic nedozvím, takže si je budu muset koupit a vyzkoušet si to sám :(
Panda 1.1 narozena 2005 a v roce 2006 se naučila chodit
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Zástěrky

Příspěvek od Mr.Bean »

Promiň, ale teď jsem neměl moc čas. ;) Zástěrky se montují snadno. Jsou asi na 3 šrouby a oboustrannou lepenkou se přilepí k laku. Nikde se nic nevrtá, jen se origoš šrouby vyšroubují, daj se zástěrky a zase se zašroubujou. Je pravda, že ten zadní nárazník, jak je krátkej, tak je různě zaoblenej do nějakýho patvaru, na kterým ty univerzální vypadaj divně. Stáli mě okolo tisícovky.

A příště to prosím nepiš jako edit, ale jako novou zprávu, nebo si toho nevšimnu :)
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Maska

Příspěvek od Mr.Bean »

Už dýl uvažuju o zkrášlení základní verze mřížkou z dynamika. Na vrakáči je nemívaj, protože většinou se bourá po čumáku. Na netu jsem našel nejlevnější TUHLE. Není to málo za 3 kila? Aby ten plast nebyl tenkej jak papír :D Nebo, nejlíp, nemáte někdo na prodej? Ani nemusí bejt žlutá, kdyžtak bych si ji přelakoval. Je mi jedno, jestli bude před nebo pofaceliftová. Ale radši bych tu před FL, tam toho zkazím míň lakováním :)

Před FL
Obrázek
Po FL
Obrázek
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od peta.smolik »

Spíš bych měl starost aby tam pasovala, ono za tu cenu nelze čekat zázrak a podle fota je vidno tvrdší plast takže doporučuju horkovzdušnou pistolu
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Mr.Bean »

To mě ani nenapadlo. Máš pravdu, že to možná bude problém to dopasovat. Zespoda je pár "bodců" co se píchnou do nárazníku. Když by měly jinou rozteč, tak by to bylo blbý. Nepasoval ani kryt pod motor, cca o 10cm. Zkusím se dívat po vrakovištích, tam by měli mít snad origo...
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2011, 18:11

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od SIMPLiCITY »

mr.bean píše:To mě ani nenapadlo. Máš pravdu, že to možná bude problém to dopasovat. Zespoda je pár "bodců" co se píchnou do nárazníku. Když by měly jinou rozteč, tak by to bylo blbý. Nepasoval ani kryt pod motor, cca o 10cm. Zkusím se dívat po vrakovištích, tam by měli mít snad origo...
..nebyva to az take zle... ja mam cely predok z tretovyroby dakde z mogolska alebo odkial :D... a po troche presviedcania to pasuje celkom pekne :)
Martin, Fiat Panda 1.1 Active 2006, Nick: Žabka / Žabiak :D :D
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Mr.Bean »

Proč máš předek z třetivýroby? Bouračka?
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2011, 18:11

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od SIMPLiCITY »

mr.bean píše:Proč máš předek z třetivýroby? Bouračka?
hej... nacuvala do mna sanitka :D :D
Martin, Fiat Panda 1.1 Active 2006, Nick: Žabka / Žabiak :D :D
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Mr.Bean »

Aha, to ti nezávidím :D Já mám "jen" asi 5 odřenin z babiččinýho manévrování f Praze :D
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2011, 18:11

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od SIMPLiCITY »

aaa. odreniny... na to si clovek zvykne :D :D... najma ked parkuje na sidlisku :D

a nebolo to az take zle... len som menil komplet predok... naraznik, vystuhu, predne celo (cely ten plast co drzi predok)... vsetko sa to da pekne spravit za doobedie... len skoda, ze som to nefotil ked som to mal rozobrate (mea culpa, mea maxima culpa :D :D), chladic ostal povodny... trochu pokruteny, ale netecie... tak neriesim :D len mu uchyt urvalo... tak je taky improvizovany :D... najhorsie bolo asi napasovat naraznik... ten vyslovene nesedel... ale inak nebol problem... a vsetko samozrejme druhovyroba a neviem co este najlacnejsie :D...

btw... trochu off topic, ale som teraz tahal 12V do interieru a pozeral som ako si to robil ty... a veru som tam medzeru medzi plechmi nenasiel.. :D... tak som to dal stredom tym oficialnym priechodom... myslis, ze tvoje riesenie je bezpecne? mas to vobec istene?....
Martin, Fiat Panda 1.1 Active 2006, Nick: Žabka / Žabiak :D :D
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Mr.Bean »

To myslíš to, jak to je tažený za blatníkem? Tak už to od podzimu nemám. Už to mám pod těmi stěrači, ikdyž ne moc hezky, jak je u mě zvykem :D Prostrčit mi to nešlo, tak jsem udělal tenkou dirku v tý gumě
Obrázek


A ten chladič kontroluj. Když jsme kupovali Galaxku, tak měla lehce ohnutej levej spodní roh asi od obrubníku. Asi po 4 letech to začlo lehce téct
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2011, 18:11

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od SIMPLiCITY »

hej, priebezne to kukam, ale ani naznak straty kvapaliny...
ja som to tiez riesil cez tu gumu.. prepchat tam nie je kade... je to zaliate uz z vyroby...
http://simpli12.rajce.idnes.cz/svietenie_v_aute/" onclick="window.open(this.href);return false;
Martin, Fiat Panda 1.1 Active 2006, Nick: Žabka / Žabiak :D :D
Uživatelský avatar
Mr.Bean
Znalec
Příspěvky: 585
Registrován: 17 led 2010, 21:56
Bydliště: Praha (Vrané nad Vltavou)
Kontaktovat uživatele:

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od Mr.Bean »

Máš to hezký, ale já si dal tu práci, že jsem ten drát v motoru nelepil na ten husí krk, ale zastrčil do něj.
Já se někdy v budoucnu chystám na předělání mojí elektroinstalace vyhřejvanejch zrcátek a toho mýho osvětlení, protože těch drátů mám pod palubkou strašně moc a je v tom docela chaos. Možná i klaksony schovám pod nárazník, taky už mám v motoru moc drátů. :D

Tohle je zlomenej práh?
Obrázek

Co plánuješ za osvětlení? Něco pořádnýho? :D
Honza, Fiat Panda 1.1 Active; 07/2009; žlutá mambo

Detailingclub.cz - Profesionální péče o vaše auto
Uživatelský avatar
SIMPLiCITY
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2011, 18:11

Re: Pokec o Pandách, zajímavé fotky, odkazy...

Příspěvek od SIMPLiCITY »

vidim, ze nemas rad citacie :D :D

.. aj ja som to dal do tej priechodky..husieho krku.. len to je este zalepene tou paskou povodnou kobercovou...

ten plast mozes vidiet v kufri hodeny na dalsich fotkach... aby som sa dostal ku zadnej kostre... to som robil osvetlenie kufru... a nejdem robit nic extra... sice mam vek na kadejake blbosti, ale radsej mam v aute funkcne veci... takze asi len nejake podsvietenie pedalov, mozno do dveri tie pozicne svetla (cervene.. nech vidno, ze su otvorene.. tak ako mas ty) ... plus si si mohol vsimnut v tej "rozvodnej skrinke" maly plosak dole... to je oneskorovac a stmievac... tada oneskorenie zhasnutia interieroveho osvetlenia... tak to este musim zrealizovat :)

..este k tomu plastu... nevydral moju odbornu manipulaciu... lepenie mu nepomohlo.. musim zohnat druhy... keby si cosi nasiel na vrakovisku.. potesi :).. u nas toho vela nie je a do polska sa mi teraz nechce :D
Martin, Fiat Panda 1.1 Active 2006, Nick: Žabka / Žabiak :D :D
Odpovědět

Zpět na „Panda“