MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Aj som si myslel. Čiže pojdem klasicky do LŠ kde chodim:), majú tam bárčo na všeličo nie len na auto:)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Dnes som si z kamery co mam v aute rozstrihal situacie na cestach ktoré sa mi naskytli za pocas mojich jázd a tu prikladám videjko kretenov v NR:).

https://www.youtube.com/watch?v=GJuOk1hEpbA" onclick="window.open(this.href);return false;
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Toti »

Jak sa ti tam chňapol pri tom malom tescu do tvojho pruhu, to jak keby som počul seba :lol: :lol: len s tým rozdielom že mne to trúby o dosť hlasnejšie :mrgreen:
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od peter963 »

Takych umelcou je na cestach cim dalej tym viac.
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
straki
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 420
Registrován: 11 říj 2009, 23:14

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od straki »

Takovéto videa sleduji denně tak doufám že budeš nahazovat na YT další neboť jsem ti tam jebnul odběr :D
Fiat Punto MK1 SX 1,7 TD 52kw rv. 95 - Dosloužil :(
Aktualně Fiat Stilo 1,9 JTD 85 kw r.v 03
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Jasne ze budu aj dalsie videa. Denne ako chodim z prace a do prace pripadne ked chodim niekde mimo mesta tocim vsetko ako vzdy, cize ked sa dalsie zabery nazbieraju urobim part 2 a tak dalej az kym sa neuvedomia o com pochybujem :roll: . A dakujem za odber :wink:
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Takze dnes som natieral bubny. Samozrejme som tam dal peknu zelenu. Zajtra plánujem este natret aj predné strmene nech to vyzera :), Tu sú foto pred aj po (na tej prvej foto je tá farba skreslená kedze je to fotene pod umelím svetlom a plus blesk. Inak na dennom svetle vyzera velmi podobne ako lak auta). V apríli plánujem nahodiť disky a už teras plánujem objednať este podložky 2 cm nech to niako vyzera:), potom hodim foto. Plus este zimné plecháče streknem na ciernu kedze su uz viacmenej drzave najma zadne a ozivim zimne gumy sprejom:)
Přílohy
fotka 3.JPG
fotka 3.JPG (121.06 KiB) Zobrazeno 4277 x
fotka 2.JPG
fotka 2.JPG (117.44 KiB) Zobrazeno 4277 x
fotka 1.JPG
fotka 1.JPG (163.5 KiB) Zobrazeno 4277 x
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Pekne pekne. Ja chcem dat do zlta bubny. Ako si postupoval? Osmirglovat , zaklad, prebrusit pod vodou a vrchna farba?

Odoslané z HTC One S pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Najprv som to prebrusil drotenou kefou, mam ju aj tam odfotenu:D, stala 1,20 eura, potom som to vycistil pod vodou a prebehol technickym benzinom a potom som dal zakladnu farbu. Kupil som si Hammerite farbu, robi aj takúto peknu zelenu jak moje auto. Mám ju overenu od kamosov zevraj je super a ze drzi dlho, zevraj lepsia nez tie original na bubny. Potom som to natrel prvý krat a nechal vyschnut. Potom druhý krat a poriadne nahrubo a už bola pekná zelena ako na druhom obrazku a nechal vyschnut. A je to :)
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Takze dnes sa donatierali aj strmene na zeleno, rovnakou farbou ako bubny. Už len objednať podlozky 2 cm a nahodit disky a bude to:)
Přílohy
fotka.JPG
fotka.JPG (124.62 KiB) Zobrazeno 4232 x
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Takze, dnes som obul letne elektrony s letnymi gumami. Auto som umyt uz nestihol ale nieje ani moc spinave. Takze uz cakam na Mini zraz v Pn ktory snad vyjde :). Dovtedy mi este pridu plne opierky hlavy predne ktore som tiez zohnal. Mali by prist zajtra :). Potom este spravim jednu detailnu foto disku, aby ste videli natrete bubny a strmen 8)
Přílohy
fotka 3.jpg
fotka 3.jpg (122.74 KiB) Zobrazeno 4168 x
fotka 2.jpg
fotka 2.jpg (154.16 KiB) Zobrazeno 4168 x
fotka 1.jpg
fotka 1.jpg (146.04 KiB) Zobrazeno 4168 x
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Matto »

- pekne to je, tie kolesá mu pristanú :P , myslím, že si dobre vybral :wink: ... inak ked tak rozmíšlam, takýchto tmavozelených Punťasov som zatiaľ veľa nevidel, celkom pekná farba :shock: .
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Uz som zohnal aj opierky hlavy, plne, farba seda ( aby sa hodila k sedackam ) a nastavitelne. Akonáhle budem moct urobim foto :). Tieto opierky hlavy s tou dierou co su tu na foto este budem predavat. Takze ak niekto potrebuje opierky hlavy za par eur tak kludne piste :)

Matto - Diki, som rad ze sa paci. A strasne som rad ze som sa trafil stymi elektronmi. Jednak su tam dobre gumy 185 sirka. co mi vyhovuje aj podla TP aj vyzeraju fajn a este ktomu tam perfektne sadli. Najprv sa mi táto zelena moc nepacila ale coraz viac sa mi zacina pacit. Bude to aj tym ze tejto zelenej na puntach moc nevidiet a vynikne ale ked ho umyjem, navoskujem tak bude k svetu 8)
Cabuto
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 320
Registrován: 08 zář 2012, 08:39
Bydliště: Brno

Re:

Příspěvek od Cabuto »

Romandinho píše:Pekne pekne. Ja chcem dat do zlta bubny. Ako si postupoval? Osmirglovat , zaklad, prebrusit pod vodou a vrchna farba?

Odoslané z HTC One S pomocou Tapatalku
Ja je mam cervene a delal sem to upa naprase tedy ani nesundaval s naprav atd jen sundal kola dratenej kartac smirkove platno takove stredni a aj bez zakladu jen s parvou ve spreji na brzdy nastrikal 3 vrstvy uz je to tam rok a furt pokoda aj tremeny vepredu sou takhle a taky pohoda jo ete sem to strikal odrezovacem behem toho co sem delal jine kolo a pak odmastil benzinem tot vse a je to taky pekne kdyz se to umeje ale jinak je to beztak urt spinave ze je to sotva vidno ze to je cervene a ne orezle jak je to furt zavakene od bahna atd :-)
Punto mk2 sporting 1.2 16v LPG muj 1:)
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Ja som zase taky uchyl na toto. Ze ja som schopny tie strmene aj bubny cistit ked budu spinave :D . Čo už, zastrelim sa ked som puntičkar.
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“