Proč se lidi bojí Fiatů?????????

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: peta.smolik, Globusman

Walther
Začátečník
Příspěvky: 27
Registrován: 04 říj 2009, 15:52
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč se lidi bojí Fiatů?????????

Příspěvek od Walther »

Tomio píše:No střílel bych lidi co nikdy neměli fiat a říkají jak se sere... Můj příklad ze života,,,,)

Kupoval jsem před rokem Svého stilouška v perfektním stavu v německu přímo z Fiata.. Typka ho tam dávala na protiúčet....Můj fiatek datum první registrace 2004 by za koupen za necelých 120 tisíc...
Kamarád si před pul rokem koupil Audi TT z roku 1999 za 160 tisíc...Furt se vytahoval jak má audinu a já podělanej fiat.
Když sme spolu stáli na benzínce, přijel naleštěný fungl nový mercedes a z něho vylezl od pohledu bohatší člověk. Vešel do benzínky a pak zase vylezl, když vracel ke svému bouráku, za točil k nám... Kámoš se na mě podíval a prohlásil a hele jde mi zkouknout audinu. Když pán přišel pozdravil a zeptal se, čí je to stilo... S úsměvem na rtech jsem odpověděl moje. Pochválil mi stahovací střechu, že se mu moc líbí a pán z nového mercedesu nakonec prohlásil. Sice tu jsem medákem. Ale žena má stilo a kolikrát s ním jezdím radši než s tim čim ta jsem...
No nemluví to za vše.. chlap kterej má mercedes má rád i fiat.... !!!
Prostě všichni odpůrci Fiatů děte do prd...
A ještě nejvíc mě fascinujou stejně starý kluci jako já.. Co mají bavoráky z roku raz dva... a smějou se mi že mám fiat:D
Jako prostě... Asi jsem Divnej mladík.. ostatní borci leštěj starý golfy a já svoje stilo...
LOVE FIAT!!!
CHtěl bych nový model nový stilo ale to asi u fiatu neprojde....
Plnej sůhlas, mé první a aktuální auto viz. podpis a též mě fascinují vrstevníci, kteří řeknou "Pché, Fiat, hahaha." a následně nasednou do své prohnilé Felicie s hustonálepkama na sklech :)
Myslím, že v aktuální situaci sem si nemohl vybrat lépe, auto za cenu lepší Felicie, komfort subjektivně o dost lepší, a navíc, Palií (všech verzí) pokud sem dobře hledal je v ČR registrováno kolem 555, tzn. nemusím se na parkovišti rozmýšlet která z těch felcek je vlastně moja...
Walther

Fiat Palio Weekend 1,2 16V 59kW rv.2003 - "Červená rakev"

ø 6,18l--->5,94--->5,78--->5,41--->5,33--->5,08
Reklama
 

Punto05
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 22 srp 2011, 20:23

Re: Proč se lidi bojí Fiatů?????????

Příspěvek od Punto05 »

Mám dotaz. Potřebuji větší auto než je Punto 2. Kdybych náhodou chtěl zůstat věrný Fiatu,co mi doporučíte? Benzín,na výkonu motoru mi nezáleží
Punto 1,2 8V 44kw MK2b
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč se lidi bojí Fiatů?????????

Příspěvek od peta.smolik »

Linea nebo Bravo
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
T.omi777
Začátečník
Příspěvky: 24
Registrován: 30 pro 2010, 11:32
Bydliště: Poprad

Re: Proč se lidi bojí Fiatů?????????

Příspěvek od T.omi777 »

Čo som sa ja nahádal s fotríkom, keď som mu povedal, že chcem kúpiť Punťoša 2, ani so mnou nechcel ísť omrknúť to auto, že on sa kvôli šrotu nebude trepať na Sliač. Že Fiata mali neviem koľkí kamaráti a už nikdy viac. No nedal som sa odradiť aj fotrík nakoniec šiel mrknúť a jeden a pol roka chodím vysmiaty jak lečo a aj fotrík dal za pravdu, že Fiatu krivdil. Myslím, že Fiaty sú neprávom zatracované, veď každé auto má svoje muchy a je jedno, či stojí 10000 alebo 60000 euro. Len tí ktorí majú malé ego a veľké auto sa hambia priznať, že ich vysnívané Audi, BMW,... je väčšia chujovina ako naše Fiaty. Ja si kupujem auto podľa svojich potrieb a moje punto mi absolútne vyhovuje a keď príde potreba niečoho väčšieho, Punťo zostane frajerke, lebo už ho má pomaly radšej ako mňa:-)
Fiat Punto Mk2 1,2 16V
Punto05
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 268
Registrován: 22 srp 2011, 20:23

Re: Proč se lidi bojí Fiatů?????????

Příspěvek od Punto05 »

Dnešní auta už jsou všechna stejná. Fiat se spolehlivostí vyrovná VW. (myslím opravdovou spolehlivost). VÍTE O NĚJAKÉ NABÍDCE NA BRAVO CO BY NEŠLA ODMÍTNOUT? Klidně i ten nejslabší motor. Jinak já se nebojím ničeho. Klidně bych jezdil i Dacií,Ladou . atd.
Punto 1,2 8V 44kw MK2b
Odpovědět

Zpět na „POKEC“