TYP - výměna přístrojové desky MK1

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

To Tony: Sorry omylem sem smazal ten tvůj dotaz :( Hoď si ho ještě jednou.

Já to táhl přes otvor co je na kabely.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Reklama
 

Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Otázka: Kudy nejlépe tahnout drát od ŘJ k přístrojovce zkrz oddělovací stěnu.

OK, asi to potahnu taky tudy, je to asi nejlepší ;)
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Ještě jedna taková dobrá rada: Když budete natahovat kablík od ŘJ k přístrojovce pro otáčkoměr, tak to nedělejate jako já, že začnete rozmotáním konektoru u ŘJ a tam od tud potáhnete drát a pak ho protáhnete do auta. Pak se totiž může stát, jako se stalo mě, že odendáte přístrojovku a zjistíte, že už tam ten modrej kablík nataženej máte.... :D
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Ještě jeden malej dotázek. Je rozdíl mezi přístrojovkou z roku 97 a starší přístrojovkou co má ještě takovýty drobnější čísla a zelený ty obvodový čáry? :) Koukal jsem totiž na fotku tý starší zezadu a za ukazatelem teploty a paliva je tam ještě nějaká bílá krabička s nějakým konektorem...:

http://autaky.rajce.idnes.cz/Obrazky/#Pristrojovka.JPG

A ještě jestli se nějak liší přístrojovka z anglický verze...Ale to asi vědět moc lidí nebude ;)
popotuner
Fiaťák
Příspěvky: 81
Registrován: 12 říj 2008, 01:16
Bydliště: Bray (Irsko)

Příspěvek od popotuner »

Plecháč Tony píše:Ještě jeden malej dotázek. Je rozdíl mezi přístrojovkou z roku 97 a starší přístrojovkou co má ještě takovýty drobnější čísla a zelený ty obvodový čáry? :) Koukal jsem totiž na fotku tý starší zezadu a za ukazatelem teploty a paliva je tam ještě nějaká bílá krabička s nějakým konektorem...:

http://autaky.rajce.idnes.cz/Obrazky/#Pristrojovka.JPG

A ještě jestli se nějak liší přístrojovka z anglický verze...Ale to asi vědět moc lidí nebude ;)

No nenasiel som nejaky velky rozdiel medzi pristrojkou z anglickej verzie akurat tam mas oznace aj mile aj km :D inac budem ju musiet vymenit za pristrojovku z otackomerom a ste mi zamotali hlavu ze tam ten modry kabel moze byt pripraveny :D dufam ze je :roll:
Uživatelský avatar
Plecháč Tony
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 388
Registrován: 25 bře 2008, 21:22
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Plecháč Tony »

Já sem akorát zjistil, že rozdíl mezi tou přístrojovkou s těma zelenejma rámečkama je ten, že místo kontrolky "CODE" tam je kontrolka "BEZPECNOSTNICH PASU" a aby svítili (fungovali) kontrolky dobíjení a mazání, tak se na tej přístrojovce musí spojit (propájet jedno místo) jinak je úplně totožná (co se funkvce týká)
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Ahojte. Skusal som zapojit pristrojovku podla toho polskeho navodu a mam takyto problem. Na modry kabel pin 23, som napojil kabel z pristrojovky. Ked nastartujem tak ostava svietit kontrolka vstrekovania a otackomer nefunguje. Ked ten kablik odpojim, tak kontrolka zhasne. Ked pocas nastartovaneho motora ten kablik znova prilozim na ten kabel, ktory ide z RJ, tak otackomer zacne fungovat, ale kontrolka sa znova rosvieti a ked ho odpojim, tak motor zhasne. Vie mi s tymto niekto pomoct?
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

milanko píše:Ahojte. Skusal som zapojit pristrojovku podla toho polskeho navodu a mam takyto problem. Na modry kabel pin 23, som napojil kabel z pristrojovky. Ked nastartujem tak ostava svietit kontrolka vstrekovania a otackomer nefunguje. Ked ten kablik odpojim, tak kontrolka zhasne. Ked pocas nastartovaneho motora ten kablik znova prilozim na ten kabel, ktory ide z RJ, tak otackomer zacne fungovat, ale kontrolka sa znova rosvieti a ked ho odpojim, tak motor zhasne. Vie mi s tymto niekto pomoct?
No já to zapojoval přímo na ten modrej z ŘJ PIN 23 a bez problémů to funguje. Je to divný. Buď je někde nějakej studeňák, jelikož ten modrej kábl vede k relé vstřikování paliva.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Moze to mat nieco spolocne s tym, ze na pristrojovke som to len tak prilozil a zacvakol? Este som to neletoval
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

milanko píše:Moze to mat nieco spolocne s tym, ze na pristrojovke som to len tak prilozil a zacvakol? Este som to neletoval
Taky je to možný, že se ti to s něčím spojí. Já to vyřešil na přístrojovce jinak. U toho konektoru je je taková matička. Na tu to stačí přišroubovat.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

milanko píše:Moze to mat nieco spolocne s tym, ze na pristrojovke som to len tak prilozil a zacvakol? Este som to neletoval
Taky je to možný, že se ti to s něčím spojí. Já to vyřešil na přístrojovce jinak. U toho konektoru je je taková matička. Na tu to stačí přišroubovat.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

milanko píše:Moze to mat nieco spolocne s tym, ze na pristrojovke som to len tak prilozil a zacvakol? Este som to neletoval
Taky je to možný, že se ti to s něčím spojí. Já to vyřešil na přístrojovce jinak. U toho konektoru je je taková matička. Na tu to stačí přišroubovat.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

to znamena, ze na ten plosak to nemusim vobec pripajat? Staci len namotat na tu maticku?
abusacek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 451
Registrován: 01 říj 2007, 19:49
Bydliště: Zdice okres Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od abusacek »

milanko píše:to znamena, ze na ten plosak to nemusim vobec pripajat? Staci len namotat na tu maticku?
Jo jo. Změř si to, která matička to přesně je, ale myslím, že hned ta vedle toho konektoru. Zkus to na ni přimontovat.
Fiat Ulysse, rv. 95, 2.0 benzín
Uživatelský avatar
milanko
Fiaťák
Příspěvky: 57
Registrován: 13 čer 2006, 17:14
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od milanko »

Ok. Za chvilu na to mrknem, som zvedavy, ci to bude v tom, lebo mi to nejak nedava zmysel
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“