MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od peta.smolik »

Super... Konečně tě přešla ta myšlenka na prodej
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

Uživatelský avatar
punto19
Fiaťák
Příspěvky: 84
Registrován: 23 zář 2012, 20:49

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od punto19 »

Vyzerá to pekne :)
Fiat Punto 1.9JTD-vybratý katalizátor,vybratý egr,výfuk holá rúra,športový podvozok-tlmiče+pružiny,rozširovacie podložky-1cm,xenóny,denné svietenie,fólie ...a iné.
Uživatelský avatar
CrazyManer
Fiaťák
Příspěvky: 118
Registrován: 26 srp 2012, 14:14
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od CrazyManer »

Mas to pekny 8-) jen ty kola bych hodil bilou
FIAT PUNTO MK1 / 176 / 1.1 / 55s

Kód: Vybrat vše

http://www.soundcloud.com/escobarrbeats
Uživatelský avatar
PuntoRipper
Fiaťák
Příspěvky: 83
Registrován: 09 úno 2013, 21:02
Bydliště: Meziměstí

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od PuntoRipper »

Moc pěkný punto! :wink:. Kola se mě líbí :D
EX: 1x Punto mk1 1.1, 1x Punto mk2 16v, 5x Punto mk2 8v, Grande Punto 1.4 8v, Grande Punto 1.3 JTD
Nyní: Grande Punto 1.4 tjet
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Děkuju pánové :)
No přešel, jak se to vezme... Je prostě fakt, že větší auto bych teď využil,ale na druhou stranu je mi ho líto, za ty 2 roky mi nějak přirostl k srdci (stejně jako moje G1 :D ) a i přítelkyně mi říká, abych ho neprodával...
Ke kolům... Dělal jsem si VT v různých barvách, ale na tyhle pavučiny se mi bílá nějak nehodila. Teď jsem přemýšlel o AZEV A,ale nevím, jestli se dělaly i v 15". NA ty by šla bílá nebo oranžová. Ale kola asi nechám (o5 přítelkyně :mrgreen: ) a možná bych je nechal dát do komaxitu, nejspíš zase do modré... Ale to ještě uvidím, podle toho, jak na tom budu s penězi, škola je holt přednější... Na léto mám zase nějaké plány (staršně mě láká openair střecha z twinga :lol: ), ale uvidíme, nechci být za kecala :D
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od PunTUN »

dubi píše:Děkuju pánové :)
No přešel, jak se to vezme... Je prostě fakt, že větší auto bych teď využil,ale na druhou stranu je mi ho líto, za ty 2 roky mi nějak přirostl k srdci (stejně jako moje G1 :D ) a i přítelkyně mi říká, abych ho neprodával...
Ke kolům... Dělal jsem si VT v různých barvách, ale na tyhle pavučiny se mi bílá nějak nehodila. Teď jsem přemýšlel o AZEV A,ale nevím, jestli se dělaly i v 15". NA ty by šla bílá nebo oranžová. Ale kola asi nechám (o5 přítelkyně :mrgreen: ) a možná bych je nechal dát do komaxitu, nejspíš zase do modré... Ale to ještě uvidím, podle toho, jak na tom budu s penězi, škola je holt přednější... Na léto mám zase nějaké plány (staršně mě láká openair střecha z twinga :lol: ), ale uvidíme, nechci být za kecala :D
akého máš Golfa? ak môžeš daj sem nejaké foto len pre zaujímavosť. to auto ja totiž môžem :-)
FIAT PUNTO CABRIO
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Golfa už jsem sem tuším dával, ale neva. :) Punto jsem kupoval, abych, měl čím jezdit, když se golf začal dělat. Ale teď jsem na něj rok a půl nesáhl, protože neni vůbec čas. Momentálně stojí pod plachtou napůl odstrojenej a já se rozhoduju, co s ním udělám.
+ Jsem před prázdninama u nás na vraku objevil ještě zelenýho, tak z něj jsem bral spoustu dílů...škoda, že měl bouchlou střechu, jinak bych kastli asi vzal.
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
PunTUN
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 390
Registrován: 24 lis 2010, 11:15

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od PunTUN »

jj na zelenom bolo pár dobrých vecí, napr lišty a podobne :wink: tak držím palce, mne sa páči Golf Mk1 odkedy sme ho mali. škoda že sme ho dali preč. mali s 1.6d z prvých modelov tiež trojdverovú. ale teraz by som bral kabrioleta keďže už som na tom tak trocha závislý :lol: tak ď za fotky a držím palce s renováciou. :D
FIAT PUNTO CABRIO
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Ze zelenýho jsem bral hlavně interiér(ten už je kromě volantu komplet pryč),pak blatníky, který byly v lepším stavu než moje a ještě nárazník a drobnosti jako světla atd.
Chtělo by to na tom vrakáči najít nějaký punto na díly, protože za všechno z toho golfa jsem dal 200kč:D a to jsem si tam bral ještě plastový lemy z jetty a záslepky blinkrů wolfsburg edition. :D
Uvidíme, jak to dopadne no, doma mi pořád říkají ať to prodám, že na něj stejně nebudu mít čas...ale to se mi nechce, přeci jen první auto atd., však to znáte. :)
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

HELP. :D Je nějaký rozdíl v zadních pružinách pro GT a obyč punto? Můžu mít zadek MOMO za dobrou cenu. Díky
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Katy »

měly by byt tužší...
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od Matto »

ahoj, je tu o tom téma, liborko tam dával aj tabuľku rozmerov pružín, GTčkové sú o cca 1,5-2 cm nižšie ako origo
:arrow: https://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=68&t=18631
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Ok děkuju, asi si radši počkám na nějakej komplet :)
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od dubi »

Tak máme novou technickou. Já vůl myslel, že jí mám do května a ona byla jen do ledna. Prošel jsem celkem v pohodě. :wink:
Jinak vyměněn řemen na altík, který před 14 dny rupnul a taky termostat a světe div se, to auto taky topí. :lol: Dál jsou v pr... přední tlumiče (už mám doma náhradní, ale starší), myslel jsem, že je ještě narychlo vyměním před technickou, ale sežvýkaný šrouby mi to neumožnily, takže to ještě bude sranda. Dál jsem nahodil novou hadici k nádrži od twoliva, která bohužel chčije přes těsnící gumičku (opraveno dle strojařskýho pravidla: nehýbe se to ? a ma se to hýbat? pouzij WD40, hýbese to a nema se to hýbat? pouzij lepenku :mrgreen: ), na technický na to nic neřekl. :DTakže pokud by tu gumičku někdo měl doma, tak koupím. No a ještě mě čeká výměna ložiska nebo homokyneťáku (hučí to, když zatáčím doleva a za jízdy, ale občas i loupe), no a toť asi zatím vše. :)To je tak, když má někdo štěstí a vy..re se mu vše najednou. :?
To jsem si myslel, že dám nová kola a ještě něco, ale investice jsou potřeba jinde no...
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
Uživatelský avatar
twolive
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 389
Registrován: 01 dub 2012, 12:01
Bydliště: Přerov

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukažte ta svoje :) - dubi

Příspěvek od twolive »

jo stale je co opravovat a ta tvoje gumka nebila dobra ? myslel sem pravě že použiješ svoju a na autě kterým sem to bral to bilo stahovačkou fest stáhle a drželo a neteklo jinak hodně zdaru :-)
punto cabrio 90 1,6 8v 65kw mpi
cinquecento 1.1 8v asi 50 kw mpi
punto gt .. 1,4 8v turbo
stavba cabrio 2,4 20v 96kw td
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“