!!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Celorepublikové, regionální i srazy jednotlivců

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Ma niekto nejaky kontakt na Erhika byvaleho majitela cierneho punta MK2 z celosl.zrazu?? pisal som mu SZ zatial bez odpovede..mam obavy ze aj dlhsie sa tuna neprihlasi..i ked verim ze nezabudne ze zjednavame zraz lebo vie otom,tak poprosim napiste FB,ICQ,skype..popripade fon mi do SZ,pisal som s Maťom z ORavy..povedal ze najlepsie ak Fiat dojedna organizator zo svojho kraja a kto zajednava ubytko..cize zostava to na Erhikovi...dal mi aj kontakt na FIat najblizsie v Ziline aby mu napisal maila,tak som to preposlal Erhikovi...no zatial cakam
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

:arrow: http://www.facebook.com/pages/GAJDO%C5% ... 68?sk=wall" onclick="window.open(this.href);return false;

...má tam aj telefon :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Matto
diky uz s nim som v kontakte,dohodol som sa tak teda,rozhodol ze zrataju sa len stany...do desiateho som dal termin aby ludia mi nahlasily co chcu stanovat a nahlasil Erhikovi nech to nahlasi majitelovi,co sa tyka izieb z nasej strany nic nerezervujeme kto chce izbu kontakt na penzion som vyvesil nech si rezervuje...tak to je najlepsie a na vlastnu zodpovednost platba rezervacia,horsie ale vsak je to ze ak by dosli z Fiatu...kedze ich chceme pozvat...budu spat v stane?Patri sa nieco solidnejsie,no zas izba na osobu na noc pokial sa nemylim vychadza 40E,takze ak by sme chceli dvom ludom zaplatit izbu to vynde 80E a na tu sumu sa musime skladat..pricom pri 20 majiteloch ak by sme sa naskladali to je po 4E a to nik platit nebude a neni najmensia suma..cize je potreba najst vychodisko

Dalej dodam,zatial mam potvrdenu ucast od 4-ludi,od casu ked som dnes v noci rozoslal maily,mam obavy ze vacsina to bude chcet riesit spanim v aute,a pochyubjem ze majitel to priklepne penzionu,ak mu nikto nepriklepne ze bude spat v stane,ani v izbe...tak co z toho bude mat? nic..len na skodu..cize som pisal Erhikovi uvidim co mi da za odpoved..je dost mozne ze kto bude chciet spat v aute bude musiet tak ci tak platit za auto akoby platil za stan..uvidime na vyjadrenie
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

Erik k tomu Fiatu, ma napadlo, bud ich pozvať iba na sobotu, alebo potom zvoliť pre nich lacnejšie ubytko, bud v tom karavane, alebo teraz som pozeral, že po novom tam majú aj mobilne domy, niečo na spôsob chatky, to by vyšlo lacnejšie ako ubytko v tom penzione ... ale hlavne treba zistiť či by mali vôbec záujem prísť.

Inak kto z Trenčanov , resp. západniarov má záujem ísť :?: , napadlo ma , že ak by sme sa dohodli 5-6ti, možno by sa nám oplatilo zajednať aj ten karavan, alebo mobil. dom.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Takze pridavam info k zrazu -vyjadrenie od majitela:
Kto bude spat vo vlastnom stane alebo v Aute plati tak ci tak za celu noc max do 7Eur to je=6Eur stan+0.65E miestny poplatok v tom je zahrnuty.
Kto nezostane tam na noc-nebude spat neplati nic,mimochodom ako podakovanie od kazdeho ze sme sa mohli v takom peknom prostredi stretnut(vyuzit prostredie,ci altanok atd)..bodne-bude sa patrit ak si kazdy da aspon nejaky ten obed alebo veceru u majitela.
Stretneme sa 25.8 o 8:00 v Liptovskej Sielnici u penziona Villa Betulla,dostanete sa tam od kupaliska Tatralandia dalej po hlavnej na Liptov.Trnovec a zanim je Lipt.Sielnica.Opakujem tu Noc si premyslite..v takom pripade sa nesetri ale treba podrzat partiu a aby bol skvely vecer az do rana ktorí medzi nami je len raz do roka...Kto sa mi este nehlasil od 1.augusta ze pride...nech to rychlo urobi a napise tuna SZ mi a v nej svoje meno ake ma na FB,ak neni registrovany nevadi..+este aj ci bude nocovat zo soboty na nedelu
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

kto z fóra sa vlastne chystá prísť na celoslovák, existuje nejaký zoznam?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Snowy,xeromax,becker,Laco77 ci jaky ma nick,Puntoracer, toto su zname mena z fora...ostatok vsetko novy ludia..oficialne mam potvrdenych 18 ludi + dalsi co aj slubily ale nedali este vediet
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Pepoxx
Znalec
Příspěvky: 672
Registrován: 02 úno 2011, 18:28
Bydliště: Trenčín - to je pri Dolnej Súči
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Pepoxx »

zatial 18 ludi a kolko aut ?
Punto Cabrio
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

18-ludi ako majitelov aut som myslel...,da sa povedat ze na jedno auto dvaja ludia pridu urcite,kedze kazdy si vezme kamosa ci priatelku
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Laci77
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 226
Registrován: 02 úno 2011, 14:17
Bydliště: Čadca

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Laci77 »

Som trochu sklamany ze nas pomenej pride uz v piatok,ale tak co uz :D
Fiat Punto 2004 1.3 Multijet Active
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

Takze mam tu pre Vás oficialne potvrdený zoznam ľudí,najdu sa este nejaky ktorí sa mali ozvať a možno dojdu,počet je mensi zatial ako minuly rok kde sa nas nazbieralo 25 aut,ale ak vezmem do uvahy ze z minuleho zrazu co sme boli nas pride 5 aut cca,ostatny 15-ti su novy...tak mozme byt spokojny..ostatny to odriekli z dovodu dovoleniek,ci pracovnych povinnosti alebo iných dovodov-to je ich vec....kto este neni v zozname a pride nech ozve sa(samozrejme majitel auta) ..mena su spisane podla Facebooku.

Obrázek
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
dusan.dd
Fiaťák
Příspěvky: 131
Registrován: 02 pro 2008, 08:35
Bydliště: Ružiná okr.LC

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od dusan.dd »

Vďaka Erikovi za zorganizovanie 2.celoslovenského zrazu,som rád že aj tento rok som sa zúčastnil a spoznal nových ľudí s peknými autíčkami,len škoda že nás bolo menej ako vlani,ale hádam budúci rok to
bude lepšie čo sa účasti týka.
Přílohy
spoločná fotka
spoločná fotka
foto.JPG (75.39 KiB) Zobrazeno 7159 x
Fiat Punto 1.2 16V 3D,r.v.2004
Uživatelský avatar
intel_sk
Znalec
Příspěvky: 701
Registrován: 12 čer 2011, 14:42
Bydliště: Košice-Sidlisko JUH
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od intel_sk »

ahoj je to pekne :D ...ja som cital ze fotky sa tu vesat nebudu :lol: a ani na FB... :D
bolo povolene ?nič vo zlom
Fiat Punto 1.7 TD SX60 46KW/4500min rv.96/MK1 silver flash
ex Polski Fiat 125p farba bordó
/http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=17556
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od Matto »

no pokial sa zopakuje taká chaotická organizácia, žiadny program, predražené ceny ubytovnia , prakticky nulová informovanosť na fóre a k tomu všetkému HIISSove správanie( hlavne tie narážky na tých čo neprišli, či už tu na fore alebo aktualne na FB :| ) , tak mám obavy, že sa vás tam o rok nezíde ani tých 12aut, či kolko je to na tej fotke :!: .... inak nechcel som sem pôvodne ani nič písať, aj tak to nemá cenu :roll: , ale z mojej strany obrovské sklamanie ako to tento rok dopadlo, dúfam a verím, že o rok sa toho chytí bud opäť Maťo(ak sa na nás po tomto roku nevykašlal, vôbec by som sa mu nečudoval :wink: ), alebo niekto iný, nejaké mená a nápady sa už ku mne dostali ... :)
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: !!!!::::::::CELOSLOVENSKY ZRAZ 2012::::::::::!!!!

Příspěvek od HIISS »

tak poporiadku:
K fotkam: k nim takyto postoj zhodnotil ne jeden z nas, na konci zrazu,takze nemusite opat namna vsetko zvalovat.nebudem hovorit tuna mena to sa nepatri..ale ak vysiel z ust niekoho tak som to taktiez priklepol a slo to zaradom do kolecka..preco?Kazdy meral nemalu dialku min kolo 150km a siel kvoli druhemu aby sme videli nase diela a si urobily pekny den,ak niekto sa na zraz s prepacenim vyserie a pritom potvrdi ucast..tak je to nemile..a kazdeho ako aj mna to zamrzi.Samotna cesta neni lacna +dialnicna ale je to raz za rok bolo fajn aj tak ..videli sme novych ludi a pokecali,vyrazili nekam.Ze je potvrdenych 21 aut 3dni pred zrazom a o hodinku a do zrazu 6auta odmietnu,zostanu mi na papieri 15 a z toho vyskrtam na zraze 12 je taktiez smutne..nehovoriac otom ze ty traja ani dodnes nedvihli fon preco neprisli+neskorsi (necakany)prichod Igora takze 13.Taketo nahody tolkych odmietnuti neverim z hodiny na hodinu.A zoberme si ze 4ria z 12,sme boli aj minuly rocnik kde sme boli 25,kde su zvysny 21? :)..kazdy kto je normalny a fakt nic dolezite nemal prisiel..kto pozera jeden na druheho ako vy z TN ako Matto,pepax,pepox nehovorte ze ani jeden z vas nemohol+dalsi ktory ste ako partickari a radsej si roite vlastny zraz v okoli behom nasho.Asi moja chyba ze mnohych som sa pytal aj trikrat do zrazu ci pridu.VillaBetulla je super miesto na takyto zraz..velke priestranstvo...ci je to dalej alebo nie nato nepozeram...ak mam tak netunim auto lebo po druhej stranke aj toto su zbytocne prachy nie nutne pre zivot a este do stareho auta.Informoval som ohladom stanu aby sme svetci stanovali,ale ak mnohy ste spansteny tak nech sa paci zostali ste doma.,kedze izby boli drahe a jednalo sa o o jednu noc hlavne.Ceny jedal boli drahe aj na moje prekvapenie ako som cakal..ale klobuk dole kto prisiel charakter ukazal a najedli sme sa tam aj tak ci tak a nevstali.Berte si priklad jedneho dospeleho chlapika ci pana,ktoru mi v piatok napisal kolo tretej idem,a o pol hodinku pisal uz odchadzam,siel tam aj napriek tomu ze vedel ze v piatok tam nik nebude,prisiel sam na aute,rozlozil stan,a pritom ma pracu,rodinu...a nie mnozstvo inych vyhovoriek..nato nik neni zvedavy...TOTO JE POSTOJ A MU ESTE RAZ DAKUJEM !!!!! ,dalej aj laco77 s priatelkou ci becker..ocenujem takychto ludi a ludi aj ktory prisli na obe rocniky..a si nieco cenia...a nedavaju na javo...ze ak nepridu tak zraz sa nekona lebo iny neexistuju a bez nich to nejde.
Matto: a obrovske sklamanie,tou castou sklamania ver ze si aj ty,lebo kazdy je malo castou zrazu...a ak sa tie casti poskladaju..je jeden celok jeden velky zraz.
Ako zraz dopadol neni to problem organizatora mna ci nekoho ineho..je to problem vas ktori ste nedosli,alebo aspon dosli ale zial nemohli zostat spat a tak spomienka zazitok zo zrazu je o 50perc mensi-a....
Aky dovod bol neprist na Liptov oproti Orave,?Cesta je ta ista..to neberme do uvahy..ked kazdy ju pocita od svojho bydliska...tak nech sa paci..ale je to cca v strede mapky,Orava/chata 6E ...vzbavenie nic..akurat ze mas postel rovnu,Liptov-vlastny stan za 6e+miestn.poplatok..jednu noc problem prezit? a ak sme zostali pri jedle aj keby sme sa tam napokon nesli najest ale aspon zostali spat a majitel z toho nieco ma nic sa nedeje..no nie kazdy si hlada na nieco vyhovorku..treba skusat aj nove miesta...ja nevravim ze Orava bola zla...aj tak nik sa na zaciatku onic nestaral...zacal som tvorit ja...a som aj sam rozhodol.....Mato nema dovod sa nanic nahnevat...s nim dodnes aj vcera som komunikoval..je dospely chlap..ktory vie ako sa spravat..a nebude vymislat a vsetko rozumne pochopi..ako mnohy vy mlady kde sa Vam mnoystvo veci nepaci...a myslite ze stojite na stupni vytazov..zial tak to je....a Matto..kludne mozme nechat vsetko aj na Tebe v tvojom okoli nekde urobit zraz...zajednaj ubytko...oslovuj ludi..pis im stale aj trikrat ci dojdu,pridi do nervov lebo ti neodpisuju,lebo ti pred zrazom stvrtka odmietne zraz..,upravuj zoznam,hladaj novych ludi,kazdeho informuj otom istom stale,a chcem aj fiat aby dosiel tak vybav,a chcem aj nalepky, a nejake hry vymysli aby bol program vsetko chcem all inclusive,preco sa vozit stale na nekom ako Mato a?? uz nik iny lebo kazdy ma len reci :),..a ja si to vazit priklad nebudem a nepridem..a sa ti vysmejem :))
Mato v 1.rocniku vzal zraz poriadne do ruk,ale je treba uznat ze kde ho vybavoval aj tam byval a mal pod ruku...a to je rozdiel aj nieco vybavovat na dialku a nedostanes odpoved ako aj ja som vybavoval Fiat a nic,alebo osobne a ta vezmu vazne a je sanca ze pridu..
Vieme,vsetci sme machry tak potom aj taketo akcie vyzeraju..ale mne to nevadi..staci nazbierat solidne muzstvo a bude fajn,a zaroven k peniazom,mas dat na zraze za obed o tri eura viac ktory je raz za rok a ta to sere ale ze robis nejaku robotu na aute a tu istu dvakrat a dvakrat vyhodene peniaye a kopu inych tuniungov to ta sere a sa so sebou nebudes hadat ale radsej s clovekom ktory nieco robi pre vsetkych.
PS..fotky mali byt utajene,ale je to aj tak jedno,aj tak mnostvo z ucastenych ich da na FB a ma v zozname ludi ktory nedosli lebo sa vyhovorili alebo pozeraju na druhych ktoru nemozu..takze zbytocne nieco skryvat ak to uvidia cez druheho/..svet sa aj tak nezruti.BODKA
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Odpovědět

Zpět na „Punto - srazy“