Sedačky

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Uživatelský avatar
zokot
Znalec
Příspěvky: 828
Registrován: 10 úno 2008, 00:31
Bydliště: okres Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky

Příspěvek od zokot »

Středový pás je pouze jednobodový - takže nouzovka. Většina ho má pod sedákem :wink:
Opěradlo drží zaháknutý jen po stranách - střed je trochu volnější už od výroby :D
Fiat PUNTO 60 (1994)
Fiat GP 1.9 (2006)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Sedačky

Příspěvek od Matto »

vdaka :D
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
LaMortANGE
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 13 říj 2009, 23:07

Re: Sedačky

Příspěvek od LaMortANGE »

Ahoj, chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s výměnou sedaček za jiné,myslím z jiných aut, chtěla bych vyměnit ty bláznivé za něco v kůži nebo alespoň klasika něco šedivého a černého, mám totiž palubku vykládanou kameny a chtěla bych proto něco decentnějšího než jsou modro-červený sedačky nebo co je to za barvičku, mám Punto I....dík...
Uživatelský avatar
Toti
Znalec
Příspěvky: 790
Registrován: 13 čer 2009, 09:21
Bydliště: SR->Nitra->velke ale male mesto
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky

Příspěvek od Toti »

LaMortANGE píše:Ahoj, chci se zeptat jestli někdo nemáte zkušenosti s výměnou sedaček za jiné,myslím z jiných aut, chtěla bych vyměnit ty bláznivé za něco v kůži nebo alespoň klasika něco šedivého a černého, mám totiž palubku vykládanou kameny a chtěla bych proto něco decentnějšího než jsou modro-červený sedačky nebo co je to za barvičku, mám Punto I....dík...
Ako tu už bolo spomínané bez úprav ( čiže len odšrobovať cca 5-6 šrobov na každej sedačke na kolajničkách a prehodiť ) pasuju do 5 dveráka z alfy 146 a do 3 dveráka z alfy 145, coupé ...ale aj bravo/brava by mali pasovať len tam nájsť sedačky v koži, alebo také vcelku slušné je dosť problém asi.

Ja mam v špuntovi sedačky z coupé v koži :D lebo predomnou jazdila asi nejaka ťažšia váha na tom aute :lol: šoferova bola dosť rozplasnutá :lol: tak som ich vymenil.
Train horn in car ? ...why not ! :D
momentálne Alfa 166 2,4JTD ...EGR off, KAT off
ex : špunt mk1 SX 1,7TD, alfa 156 2,4JTD, špunt mk2b 1,3JTD sporting, špunt mk1 ELX 1,7TD
Danbrabec
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2009, 19:12

Re: Sedačky

Příspěvek od Danbrabec »

Ahoj, jsem tu nový a na vás zkušenější Punťáky so obracím se žádostí o radu. Mám Punto II, benzin 1,2 - 44kW, r.v. 2002. Chtěl jsem dát na sedačky potahy, ale narazil jsem. Sedačky jsou asi nějaké jiné, než je zvykem, protože potahy, co měli být určené do Punta tam nepasovali. Mám vyšší opěradla u řidiče a spolujezdce, opěrka hlavy není vysouvací, ale je pevně přidělaná hned nad opěradlem (dotýká se). A vzadu není dělené ani sedadlo a ani opěradlo. Můžete mi poradit, co by to mohlo být za sedadla, případně popsat, jaká sedadla tam máte vy? Díky Dan
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky

Příspěvek od xeromax »

no to zalezi od vybavy vozidla niektore maju opierky vpredu calunene a posuvne niektore maju len cienu penu s dierou v strede, pevne prichytene k sedacke, sedacky takisto su aj delene aj nedelene, a opierky vzadu mozu ale aj nemusia byt
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Danbrabec
Začátečník
Příspěvky: 2
Registrován: 14 pro 2009, 19:12

Re: Sedačky

Příspěvek od Danbrabec »

xeromax píše:no to zalezi od vybavy vozidla niektore maju opierky vpredu calunene a posuvne niektore maju len cienu penu s dierou v strede, pevne prichytene k sedacke, sedacky takisto su aj delene aj nedelene, a opierky vzadu mozu ale aj nemusia byt

OK, díky za vysvětlení. Já mám ty opěrky jen plastové, s dírou uprostřed a přichycené k sedačce (přesto se mi podařilo je sundat). Když ale koukám na netu na potahy, nikde se nerozlišuje, jaké ty sedačky jsou, a to je problém, protože ta moje opěradla jsou vyšší než u těch sedaček s vytahovacíma čalouněnejma opěrkama. No a potahy jsou pak samozřejmě krátké.
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Sedačky

Příspěvek od xeromax »

vyriesis to obycajnymi uni potahmi tielkami" bez zakrytia opierky hlavy alebo financne narocnejsou vymenou sedaciek v lepsieho punta
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
robec
Fiaťák
Příspěvky: 110
Registrován: 07 zář 2009, 22:32
Bydliště: Dubnica nad Vahom (SK)

Re: Sedačky

Příspěvek od robec »

ja mam Puntasa mk1 so sedackami vpredu s opierkami na hlavu tymi pevnymi s dierou v strede ... kupil som v auto-moto normalne potahy na Feliciu a vsetko sedi ako ma ... bez problemov som ich dostal aj cez tie pevne opierky
Alfa Romeo 147 1.9 JTD r.v.2004
EX: Fiat Punto mk1 1.1 ED (Economical Drive) r.v.1995
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Sedačky

Příspěvek od Matto »

chcem sa spýtať tých čo menili sedačky v MK1, akým klúčom ste povolili tie šroby čo ju držia? doma som prehrabal celú garáž aj pivnicu ale nič som nenašiel, skúšal som aj imbusákmi, ale ani tými mi to nešlo(5tka bola malá, 6 zase velká a 5,5 sa asi ani nevyrába).
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
onc
Znalec
Příspěvky: 751
Registrován: 07 pro 2005, 11:52
Bydliště: okr.PV

Re: Sedačky

Příspěvek od onc »

Matto píše:chcem sa spýtať tých čo menili sedačky v MK1, akým klúčom ste povolili tie šroby čo ju držia? doma som prehrabal celú garáž aj pivnicu ale nič som nenašiel, skúšal som aj imbusákmi, ale ani tými mi to nešlo(5tka bola malá, 6 zase velká a 5,5 sa asi ani nevyrába).
... a nebude to TORX? takova hvezdicka ...

neco jako tady

http://www.jatagan.eu/vyrob-si-nuz/srou ... kova-hlava" onclick="window.open(this.href);return false;
... Renault Clio III 2006 1.2 16v 55kw ...
... Renault Megane II Grandtour 2004 1.5dci 60kw ...
... ex Punto II 99 1.2 8V 44kw ELX ...
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Sedačky

Příspěvek od Matto »

jj, vyzerá to byť ono, akorát googlim a pozerám , že na nete sa tie Torxové klúče dajú v pohode zohnať, tak dúfam že ich budú mať aj v normalnom železiarstve, dík :wink:
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
marsox
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 298
Registrován: 15 úno 2008, 19:38
Bydliště: SVK, Okres HC

Re: Sedačky

Příspěvek od marsox »

Matto píše:chcem sa spýtať tých čo menili sedačky v MK1, akým klúčom ste povolili tie šroby čo ju držia? doma som prehrabal celú garáž aj pivnicu ale nič som nenašiel, skúšal som aj imbusákmi, ale ani tými mi to nešlo(5tka bola malá, 6 zase velká a 5,5 sa asi ani nevyrába).
cau, no ake davas teda sedacky do punta, co si zohnal? ci len tak by si vyberal sedacky :?: asi nie :mrgreen:
Fiat Punto Sporting MK1 1.2 16V - 86HP+LPGPOWER
L'auto è in ottime condizioni di meccanica anche carrozzeria ed ha interni in pelle nera originale Momo.
http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=6387
Fiat Forever.
Uživatelský avatar
SOLiDCZ
Fiaťák
Příspěvky: 63
Registrován: 12 led 2009, 19:49
Bydliště: Liberec

Re: Sedačky

Příspěvek od SOLiDCZ »

Matto píše:jj, vyzerá to byť ono, akorát googlim a pozerám , že na nete sa tie Torxové klúče dajú v pohode zohnať, tak dúfam že ich budú mať aj v normalnom železiarstve, dík :wink:
daji se normalne koupit v zelezarstvi kde mej zakladni sortiment naradi, ale neni to nejak levna zalezitost, pokud nekoupis uplne ty nejlevnejsi, ktery moc nevydrzej.ja koupil sadu asi za 400czk a zatim jsou v pohode.
Obrázek
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Sedačky

Příspěvek od Matto »

marsox-čauko, no nakoniec som zohnal s Punta GT :D
SOLiDCZ- už som aj kúpil, síce som musel tiež kúpiť celú sadu, jednotlivo ich nemali, no čo už, no a stála 6,90€ dúfam že na povolenie tých 8-10 šróbov čo držia sedačku to bude stačiť.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“