MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

vo vyhlaske je jasne pisane- znacka musi byt v strede,ak teda nema auto ine umiestnenie od vyroby(alfy napr.) a vo vyske od 20cm do 130cm od vozovky....cize no problem...ja mam teraz nejakych 18cm,ale chystam sa ju hodit o nejake 3cm vyssie.. kdyby neco :lol:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Reklama
 

TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od TV-Punto »

:-D zbytocne sa nad takymi blbostami vytacat, ono to je tak, 3M ma na spodnej casti mriezkovany vzor (strana s lepidlom) a obyc folia ho nema, iny rozdiel medzi nimh nie je, ani co sa tyka kvality, tvarovania, roztazitelnosti ani ceny, vyrobna cena rozmeru 150x100 cm je cca euro, 3M potlac na zadnu stranu + euro, kym sa to dostane k nam na CZ/SK cez 5-10 firiem, stoji obyc. 30,- a 3M 60,- obchody zistili ze sa na tom mozu nabalit tak to vyuzivaju. (na prvej 30 metrovej rolke som mal cisty zisk 600 eur ,))) )


Pochybujem ze tu znacku niekto bude merat, ja ju mam tiez tak nizko a nikto nemal namietky.

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od kovvalsky »

a co je pravda na tych vzduchovych kanalikoch
ja co som mal 3m foliu a potom neznackovu tak ta 3m sa my lepsie tvarovala na ten isty povrch
one world, one dream, one car
TV-Punto
Všeználek
Příspěvky: 1026
Registrován: 26 úno 2007, 16:30
Bydliště: Trebišov

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od TV-Punto »

...to je prave ta mriezka zo spodnej strany, 3M folia je perforovana, je to však ten isty material .)


Každy ide po značke, to je pravda, ale je to nezmysel, ked to spravi aj folia o polovicu lacnejsia.


struter sry za off topic

FIAT PUNTO MK2b 1.2 44kW r.07
FIAT MULTIPLA 1.6 76kW r.99
BMW 525TDS A/T TOURING 2,5 V6 105kW r.98
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

TV-Punto píše:Pochybujem ze tu znacku niekto bude merat, ja ju mam tiez tak nizko a nikto nemal namietky.
aj ja silno pochybujem a velmi ma to ani netrapi,ale ked to budem mat tych 20 nad, tak viem ze mozem byt v klude vysmiaty pred zabkami :mrgreen:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

stelovak FK AK street objednany, DHL uz to vezie, dufam ze to bude velmi rychle a budem ho moct konecne nahodit...tesim sa jak male decko :lol:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

takze stelovak uz je doma, dufam ze ho do konca tyzdna stihnem nahodit, potom fotky :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od Banshee »

Éj no pekne Struter,vidim ze tu vypukla stelovacia mánia :) Tesim na fotky. Vychodo-zraz by sa patril nejaky este pred letom nie?Bolo by treba nieco dohodnut kym sa vsetcia rozprchnu po dovolenkach
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od kovvalsky »

no som zvedavy ale skor ako to tam budes davat vyhod podbehy :lol: :lol: :lol: a nedavaj to uplne dole pokial mas 15 palcove disky ale pokial mas 14 palcove tak to daj uplne dole som zvedavy ako sa s tym vyhras
one world, one dream, one car
Uživatelský avatar
Jezdec
Znalec
Příspěvky: 609
Registrován: 04 čer 2011, 16:46
Bydliště: Valašské Meziříčí

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od Jezdec »

Jak jsi udelal to modre vnitrni svetlo? Vypada to luxusne, taky bych to chtel :wink:
Škoda fabia 1.4 50kW r.v. 2000 - Pracovní
Fiat punto II 1.2 16v 59kW Sporting r.v. 2000 - Pracovní
Hyundai sonáta 2.0 16v 102kW r.v. 1996 -Rodinné
PuntoRacer
Všeználek
Příspěvky: 1106
Registrován: 08 srp 2008, 09:59
Bydliště: Kosice - KWP

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od PuntoRacer »

struter píše:inak mal som uz dnes aj zhodeny zadny stierac a vyzera to fakt bomba bez neho,tak som sa teda vybral po celom presove s dierou na kufri a zhanal som nejaku umelu zaslepku na tu dieru a nic :!: pol dna som behal z obchodu do obchodu od autoservisov az po zahradkarske potreby a neda sa to kupit nikde...tak som ho musel nahodit naspat a budem musiet nieco vymysliet....nemate nejaky typ kde by sa dala kupit zaslepka na tu dieru po zadnom stieraci :?:

buduci tyzden sa chystam zahladit kapotu, znak pojde prec a kapota sa potiahne do folie :arrow: matna cierna...takze som sam zvedavy ako to bude vyzerat...
presne tento isty problem mam aj ja...uz asi mesiac chodim hore dole po meste a ani bohovi nikde to neviem najst..tiez som chcel dat stierac prec (resp. to co z neho ostalo)
FIAT PUNTO STILE 1.2 16V GT Look
Facebook ---> Peto Hidasi
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

Banshee píše:Éj no pekne Struter,vidim ze tu vypukla stelovacia mánia :) Tesim na fotky. Vychodo-zraz by sa patril nejaky este pred letom nie?Bolo by treba nieco dohodnut kym sa vsetcia rozprchnu po dovolenkach
no mohli by sme dat, ja by som bol za,len dufam ze stihnem uz mat nahodeny podvozok... 8)
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

kovvalsky píše:no som zvedavy ale skor ako to tam budes davat vyhod podbehy :lol: :lol: :lol: a nedavaj to uplne dole pokial mas 15 palcove disky ale pokial mas 14 palcove tak to daj uplne dole som zvedavy ako sa s tym vyhras
:mrgreen: podbehy pojdu do prdele hned hehe :mrgreen: nebudem to hned davat uplne na doraz dole, chcem nech si to najprv trochu sadne a potom to budem nastavovat presne....len som este premyslal nad tyckami stabilizatora :arrow: netreba ich tiez menit za kratsie ked to davame tak dole? lebo niekde som cital ze to moze robit problemy... a ako sa ti teraz na tom jazdi? nestrajkuje nic?
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

Jezdec píše:Jak jsi udelal to modre vnitrni svetlo? Vypada to luxusne, taky bych to chtel :wink:
ktore modre myslis? pristrojovka, alebo to stropne? pristrojovka- to su preletovane smd ledky za klasicke ledky v modrej farbe a to stropne nic vynimocne - vymenena klasicka ziarovka za rovnaky typ modrej ledkovej.... :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Uživatelský avatar
struter
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 25 led 2010, 17:55
Bydliště: SL,PO,KE

Re: MOJE PUNTO 2 - ukazte to svoje :) struter

Příspěvek od struter »

PuntoRacer píše:presne tento isty problem mam aj ja...uz asi mesiac chodim hore dole po meste a ani bohovi nikde to neviem najst..tiez som chcel dat stierac prec (resp. to co z neho ostalo)
taketo malickosti sa najhorsie zhanaju a ked mam pravdu povedat tak som sa nato vyprdol, lebo som riesil skor veci okolo toho podvozku,ale ked ho uz nahodim tak sa zase pustim do toho hladania....ked najdes nieco vhodne,tak daj vediet :wink:
punto mk2a 1.2 8V 2001 ----- LOW LOW LOW ride :D
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“