MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

tu sa to tak nezda ale su utopenee tie kolesa :? tiez VT
Přílohy
punto felda znizene.jpg
punto felda znizene.jpg (175.48 KiB) Zobrazeno 2967 x
Reklama
 

dubi
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 250
Registrován: 17 bře 2011, 21:40
Bydliště: Bernartice(near Písek)

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od dubi »

Díky za fotky. :) K sobě do topicu jsem dal odkaz na fota golfa. Já měl na golfa původně ty kola, co máš ty a potom jsem od známého koupil ty ats. Jinak ty BBS, co jsou na feldě by na puntu taky mohli vypadat pěkně... :D
G1-->Punto(Prodáno)-->Corsa
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

zdravim vas. chcem sa opytat ci sa da opravit vnutorny kord pneumatiky alebo ako by som to nazval, prikladam foto ktoru cast myslim. Nieje to uplne prerezane,iba tak natrhnute zvnutra, ale je to dost problem kedze pneumatiku nafukam na predpisany tlak a po chvili je pneumatika prazdna, preto ich musim mat nafukane skoro na maximalny tlak, je to dost nekomfortne a o niceni podvozku ani nehovorim.
Přílohy
IMAG0052.jpg
IMAG0052.jpg (201.62 KiB) Zobrazeno 2895 x
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od kovvalsky »

henkyha píše:zdravim vas. chcem sa opytat ci sa da opravit vnutorny kord pneumatiky alebo ako by som to nazval, prikladam foto ktoru cast myslim. Nieje to uplne prerezane,iba tak natrhnute zvnutra, ale je to dost problem kedze pneumatiku nafukam na predpisany tlak a po chvili je pneumatika prazdna, preto ich musim mat nafukane skoro na maximalny tlak, je to dost nekomfortne a o niceni podvozku ani nehovorim.
no kedze zrovna ja vyrabam pneumatiky tak ti mozem povedat ze pneumatika okrem defektu na behunu a bocnice je neopravitelna ak dobre chapem mas to poskodene presne na tej hrane a to je problem lebo to je jeden diel siroky asi 3cm a vo vnutri je samy drat tazko ti to popisovat kedze som to nevidel nazivo ale urcite pokial je to na tom kraji sa to asi opravit nebude dat no skus dat niaku presnejsiu fotku
one world, one dream, one car
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

kovvalsky píše:
henkyha píše:zdravim vas. chcem sa opytat ci sa da opravit vnutorny kord pneumatiky alebo ako by som to nazval, prikladam foto ktoru cast myslim. Nieje to uplne prerezane,iba tak natrhnute zvnutra, ale je to dost problem kedze pneumatiku nafukam na predpisany tlak a po chvili je pneumatika prazdna, preto ich musim mat nafukane skoro na maximalny tlak, je to dost nekomfortne a o niceni podvozku ani nehovorim.
no kedze zrovna ja vyrabam pneumatiky tak ti mozem povedat ze pneumatika okrem defektu na behunu a bocnice je neopravitelna ak dobre chapem mas to poskodene presne na tej hrane a to je problem lebo to je jeden diel siroky asi 3cm a vo vnutri je samy drat tazko ti to popisovat kedze som to nevidel nazivo ale urcite pokial je to na tom kraji sa to asi opravit nebude dat no skus dat niaku presnejsiu fotku
Momentalne ine foto nemam lebo gumy su obute na diskoch. Ked nafukam tie pneumatiky na takych 2,3 tak to zacne fucat, ale ked dam napr. na 2,9 tak je tam poriadny tlak a neprefukne to cez ten okraj pneumatiky. Je to vlastne plocha kde guma dosada na disk, cim menej nafukana tym menej pritlacena,cim viac nafukana tym viac je pritlacena a kedze ja tam mam neaku tu trhlinu tak to netesni dobre. cize aj v zakrute ked idem rychlejsie pneumatika pracuje,naklana sa a tym padom to tadial prefukne a zacne to pomaly tadial fucat. Prepac ale lepsie to uz vysvetlit neviem. Dufam ze coskoro budem vediet poskytnut detailnu fotku presne tej poskodenej casti pneumatiky. Pridavam fotku na ktorej je oznacena cast cez ktoru to prefukuje, plus presne oznacenie na foto predtym,je to vlastne z vnutornej strany pneumatiky,tam kde to je oznacene je to natrhnute. je to tazko vysvetlit. pokusim sa to potom odfotit.
Přílohy
IMAG0052.jpg
IMAG0052.jpg (200.29 KiB) Zobrazeno 2885 x
1310858232-picsay.jpg
1310858232-picsay.jpg (153.73 KiB) Zobrazeno 2885 x
Uživatelský avatar
kovvalsky
Všeználek
Příspěvky: 1466
Registrován: 17 lis 2009, 22:50
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od kovvalsky »

No pozeral som to v robote vola sa to petka a vo vnutri ti tvrde je petkove lano ale asi ta sjlamem to nikto neopravy jedine nafukat to na vyssi tlak alebo vyhodit
one world, one dream, one car
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

kovvalsky píše:No pozeral som to v robote vola sa to petka a vo vnutri ti tvrde je petkove lano ale asi ta sjlamem to nikto neopravy jedine nafukat to na vyssi tlak alebo vyhodit
Dakujem za info. Tak to je skoda, tazko zozeniem iba dva kusy do predu takych 165/55 a nove nechcem. Na vyssi tlak som to maval nafukane aby to neunikalo ,ale to je strasne, nepohodlne a rozbija to napravu.
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

Punto je na PREDAJ , vid. link : http://auto.bazos.sk/inzerat/15061239/Fiat-Punto-11.php" onclick="window.open(this.href);return false; , mozna dohoda na cene.
henkyha
Fiaťák
Příspěvky: 80
Registrován: 01 úno 2011, 14:43

Re: MOJE PUNTO 1 - Ukazte to svoje :) - PUNTO-S

Příspěvek od henkyha »

punto je na ///PREDAJ/// 650 euro. bez diskov borbet a podloziek 500 euro. Mozna dohoda.
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“