MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Kosto »

Aha chápem, a myslíš že by bol veľký prúser keby som kúpil túto fóliu skoro zadara bez papierov, a by ma policajti zastavili, nevieš aká je pokuta alebo sankcia? a ten kamarát ti nepovedal cenu za tú fóliu?? No ja to poznám otec to má na svojom Ducate, fakt je to super, budem aj ja kupovať, a hlavne to že aj keď ideš do obchodu alebo niekde preč, tak si môžeš nechať pootvorené okienko a keď sa vrátiš nemáš saunu zadarmo. :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Fuu to ti neviem povedat. Policajti by boli este v poho. Ale keby si isiel na STK tam by si bez certifikatu nepresiel a to je pruser. Pripadne sa spytat v niakej firme co lepia folie ze ci vededia ktomu vystavit certifikat a zeby ti to nalepili :). No hej ja teraz nechavam stale otvorene obidve okienka na par cm a hned je lepsie v aute ked tam sadam :)
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Kosto »

Tak poprípade u policajtov máme rodinu, takže to by sa dalo, ale tá STK no, a nedá sa to nejako doma vyrobiť? vytlačiť a podpísať a tak :D a kto vlastne vystavuje tie certifikáty? tá firma ktorá má na to právo to lepiť alebo vyrobiť??
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Teraz som sa pytal kolegu z roboty co má folie a povedal mi zevraj Certifkát nepotreboval ani pri jednej kontrole STK a to bol uz na troch, a policajti to od neho tiez nepytali. Takze neviem. Mozno zato cenu sa to oplati risknut a dat nalepit niekomu kto to vie lepit. A už len dufat ze certifikat nebudu chciet nikde :)
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Kosto »

A odkiaľ je? resp. kde bol na STK?? no to sa musím ísť opýtať, lebo to je potom veľký luxus dať za tie fólie tak málo..
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od peter963 »

Chlapi co sa tyka tej folii na okna ,tak mal bi si mat osvedcenie a taky maly kod ktory sa lepi pod foliu na kazde okno. Co ja viem tak ak mas na oknach foliu a nemas to osvedcenie tak ti zabaci odoberu maly technycak.Kamarat nalepil si doma foliu a o tyzden nato ho zastavyli polisi,nemal to osvedcenie ani ten kod tak mu vzali technycak.Musel ist na STK a nepresiel,len koly tomu,a siel cez znameho.Musel dat dole a dat nalepit vo fyrme ktora sa zaobera s foliamy na autoskla.
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Kosto »

Jáááj presne tomu som sa snažil vyhnúť, tej firme čo to lepí, nemám chuť dávať také peniaze za nalepenie fólie. :evil:
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

No ved toto. Ono vzdy je lepsie mat certifikat kvoli tomuto. Nikdy nevies, plus na STK to budu pytat urcite aspon podla mna. Mozno mal chalan stastie alebo si pozreli ten kod pod foliou a videli ze to ma tak ako to ma byt a preto nepytali certifikat. Ale je to dost risk bez toho certifikatu :/
Uživatelský avatar
peter963
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 09 kvě 2013, 15:24
Bydliště: KOSICE STARE MESTO

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od peter963 »

Unas to robia na Punta od 80 do 100 ecok,a mas ktomu vsetko co treba,no problema STK. A cetnici ti mozu akurat tak :lol: nechcem sa skaredo vyjadrit.
PETER Sn.-FIAT PUNTO-1.7 TD SX 5dvr.Ex
PETER Jun.-FIAT PUNTO-1.2 60 SX 3dvr.Ex
Prirastok FIAT FREEMONT 2l JTD
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

V ba za 60 na zlavomate kupon. Tak isto zo vsetkym

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Kosto
Začátečník
Příspěvky: 42
Registrován: 21 dub 2014, 20:23
Bydliště: Vyhne

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Kosto »

Stále to je trošku viac ako som mal v pláne použiť... BTW neviete ako dám dole zadné svetlá?? ono sa to len vylupne von? lebo niečo mi začalo trošku pukať ale nechcel som to veľmi silou..
Romandinho
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 328
Registrován: 17 kvě 2013, 14:23
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Romandinho »

Na mk2 musis zvnutra odmontovat 2 matice a potom len potiahnes

Odoslané z HTC One pomocou Tapatalku
Punto Sporting 1.2 16v 59kW r.v 2000
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Matto »

- no tie fólie by som určite riešil legálnou cestou. Nestojí to za tú pokutu. Odo mna vždy pýtali kartičku od fólii aj pri kontrole aj pri STK. Punto je malé auto, pokial si vyberieš nejaké lacnejšie fólie zmestíš sa podľa mňa v pohode do 70-80€.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od HIISS »

Tak tak,mne sa sice nestalo zeby odomna pytali karticku certifikatu alebo nejak ocividne kontrolovali..ale co sa da legalizovat urob to a nerob okluky nestoji to zato.
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Baron
Fiaťák
Příspěvky: 158
Registrován: 25 dub 2013, 19:46
Bydliště: Nitra

Re: MOJE PUNTO 2 - Ukážte to svoje :) - Baron

Příspěvek od Baron »

Ved to, to je aj moj nazor. Ja mam stastie ze folie mi lepi znamy ktorý ma firmu na grafiku a reklamy. Samozrejme ma ktomu aj certifikat takze ja to riesim cez neho. Ale urcite by som skusil pozriet niekde v tvojom okolii niake firmy co lepia folie a vybrat tu najlacnejsiu. Myslim ze ta to az tak moc nevyjde ako potom ta pokuta :)
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“