MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mafi »

punťas hgt píše:No to zrychlení by HGT-čkáři mohli natočit, páč já mám pocit, že to moje nešlape jak má, tak abych měl představu.
staci pozriet na videa z youtube 8)
Reklama
 

punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od punťas hgt »

mafi píše:
punťas hgt píše:No to zrychlení by HGT-čkáři mohli natočit, páč já mám pocit, že to moje nešlape jak má, tak abych měl představu.
staci pozriet na videa z youtube 8)
JJ už sem na to hleděl :)
Uživatelský avatar
Radek HGT
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 11 bře 2009, 04:10

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od Radek HGT »

Na nete su videa,ale nikto netusi ci nema prave ten dotycny nejaku upravu motora,cip apod. :?
Fiat Punto HGT 1.8 16V r.v 12.2001
Viac tu: http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=10189" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mafi »

sak to nikto nevie ,iba oni , sak mozemta niekedyx previest a uvidis sam ci je to take iste alebo nie :wink:
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mad mike »

na tech videích je to stejné a spíš bych řekl že moje jede dokonce líp :D
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mafi »

to je fakt ,ale viezol som kamosa co ma tiez hgt a bol vyburany z toho jak ho zatlacalo do sedacky ked som tomu dupol ,vravel ze jeho punto hgt tak nejde a ze ked skusal maximalku na dialnici viac ako 210mu to nedalo ,tak neviem co tam ma za problem :? hm
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od punťas hgt »

No kua všeci tu píšete jak vám to hrne a mi nic :x
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mafi »

ako to? co ti dusi motor?
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od punťas hgt »

mafi píše:ako to? co ti dusi motor?
Hej čoveče nevím, řeším to už od začátku co to auto mám. Byl jsem s tím na diagnostiku, ale ta nic neukázala (jednalo se pouze ale o výčet a výmaz paměti závad) bohužel nebyla možnost kontroly akčních členů. Hodně to žere, poradili mi, abych vyměnil čidlo teploty, dále pak bylo zaoxidované to čidlo, co spíná ten variátor (opraveno), teď nevím, jestli mě ho jednotka spíná, protože při běhu na volnoběh když to tůruju, tak na tom čidle nemůžu naměřit žádný napětí, jen skokově tam něco problikne, ale bohužel měřák to moc nezachytí, takže vím prd ( doufám, že není něco odpálenýho v jednotce).Do 4tis jakš takš (i když si myslím, že to stále není ono) ale při 4tis a výš příjde rapidní útlum výkonu a na horu se to šplhá těžko (připadne mi to, jako by mi jednotka jela na nouzový režim). Čekám, až si bratranec udělá na to čas a projede mi to pořádnou diagnostikou. A jsem taky domluvený s jedním klukem, že se mi při chvilce mrkne, jestli mám dobře nastavený rozvody. Nemůžu se nikde dopátrat toho, jestli se při seřizování rozvodů ještě nějak nastavuje i ten variátor. Někdo mi říká že jo a někdo že ne, že se jen nahodí na vačku, našrubuje rozvodový kolo a basta. Tohle řeším proto, protože nevím, kdo na tom motoru dělal ty rozvody. Tak opravdu nevím. Ale zkrátka takový ten pocit, že to pere do sedaček u mojeho hgt není a myslím si, že by měl. Připadne mi to jak nějaká upocená 1.6 Nikdy jsem neměl možnost jet jiným hgt, takže opravdu nemůžu posoudit ty výkony. Tady nikdo moc hgt nemá, nebo o něm nevím (i když teď jedno začalo jezdit v Holešově, ale ještě jsem neměl to štěstí a nenarazil jsem na majitele). Jsem ze Zlínského kraje a nejblíž jsem tu zaregistroval Mad Mika z Olomouce
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od punťas hgt »

Jo a ještě jsem zapoměl, že jsem měřil i tlak čerpadla. Byla tam menší závada na palivovém potrubí, to jsem odstranil, ale taky nepomohlo. Sice se to o něco zlepšilo, ale spíš se to projevilo jen na lepších startech.
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mafi »

ake tam mas zapalovacie sviecky ? aku znacku ? kamosovi to dusilo ,lebo nemal origo sviecky na ten motor ,vymenili sme aj ja som vymenil a ide to hned lepsie a o dost, predpisane znacky su od firiem BOSH a NGK ,mi sme dali tie japonske NGK a ide to jak vino ,predtym sme tam mali Champions sviecky a nic moc co sa tyka vykonu ,takze aj natom dost zalezi ..............tak isto sme dali vzduchove sportove sanie a vyhodili povodne papierove a aj vyfuky sme dali napriamo aby sa vnich nebrzdili plyny /odstraneny povodny koncovy tlmic,kamos aj katalizator /,ale aby to islo vsetko von ,motor tak je pruznejsi, lepsie sa mu "dycha" a este sme dali na vyfukove potrubie rezonatory co maju v nutri spiralu ,tam sa zatocia vyfukove plyny a rychlejsie idu von z motora potom . Vdaka rezonatoru vyfuk uz tak nereve a je ovela tichsi a ma sportovejsi zvuk ,pri normalnej jazde ani nepocut ,rezonancie uplne zmizli.100% spokojnost,doporucujem ,vsetkym co si chcu davat sportovy vyfuk aby si dokupili aj rezonator zo spiralou vnutri :wink:
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mad mike »

mafi píše:to je fakt ,ale viezol som kamosa co ma tiez hgt a bol vyburany z toho jak ho zatlacalo do sedacky ked som tomu dupol ,vravel ze jeho punto hgt tak nejde a ze ked skusal maximalku na dialnici viac ako 210mu to nedalo ,tak neviem co tam ma za problem :? hm
tak já mám maximálku zatím 220km/h, víc jsem to nehonil(otázka je kolik to přeměřuje), jsem až překvapený jaký to má zátah od 150 výš. ůpravy tam nemám žádné
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
punťas hgt
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 341
Registrován: 11 bře 2008, 18:04
Bydliště: koule evropy
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od punťas hgt »

Nazdárek pánové. Mno svíčky tam mám zánovní NGK, nový filtr- sice origoš, ale je nový, tak nevím. Uvidíme co mě řeknou ti pánové :-D
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od mafi »

len aby tie sviecky boli na fiat punto 1.8 ,inak mozu byt od tej firmy NGK viacero typov , kazda sviecka ma rôznu dlzku zavitu ,tak aby si to mal presne na punto HGT ,inak to moze robit sepletu
majco
Všeználek
Příspěvky: 1078
Registrován: 10 úno 2006, 14:48
Bydliště: Žilina

Re: MOJE PUNTO 2HGT - ukažte ta svoje;) - Mafi

Příspěvek od majco »

mafi píše:len aby tie sviecky boli na fiat punto 1.8 ,inak mozu byt od tej firmy NGK viacero typov , kazda sviecka ma rôznu dlzku zavitu ,tak aby si to mal presne na punto HGT ,inak to moze robit sepletu
HGT PUNTO 09.00-08.2002-----NGK BKR6EKC
HGT PUNTO 08.2002-- NGK BKR6EZ

hGT V DOBROM STAVE SLUšNé NA ZáBAVU :mrgreen: :mrgreen:
Punto-MK2 1,2 8V 2001
Punto-Mk1 1,1 8V 1996
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“