Palio

Moderátor: peta.smolik

milosh
Admin
Příspěvky: 315
Registrován: 28 srp 2005, 11:14

Palio

Příspěvek od milosh »

Obrázek
Reklama
 

Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Scháním manuál na Palio Weekend, prosím o zaslání manuálu nebo informaci kde bych to moch objednat nebo najít na internetu, nejlépe v češtině. email: jinda@centrum.cz
Moc děkuji
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Ahoj, taky mám Palio... S tím manuálem to nejde, snažím se ho sehnat alespoň v Itálii od známáho, ale zatím nic. Jinak jsem asi dvakrát na internetu narazil na manuál v angličtině za 15 doláčů :(
Frankodivenecia

Manuál Palio

Příspěvek od Frankodivenecia »

Čau borci,
mám manuál k Paliu ale je v italštině (teda aspoň myslím :), ale moc toho tam není, hlavně ne technické věci.
Mám 1,7TD a potřeboval bych vědět jak nafouknout gumy, jaký světla a pojistky apod. To tam není. takže kdyby někdo věděl, dějte echo.
Dík a měj te se
Hash

Manual a pneumatiky

Příspěvek od Hash »

Taky mam k nove ojetine Palio TD 70 manual v italstine, husteni pneumatik tam je na vnitrni strane obalu vzadu - jinak je to pro predni napravu se stredni zatezi 2.0 a pro zadni taky 2.0 atd... Je tam toho vic - kdybyste chteli muzu to tady dat. Ale v te italstine je to des - chtelo by to spis anglicky manual. Jinak souhlasim, ze tam toho moc neni - spis bych chtel nejake presne nakresy... Treba jsem ted objevil, ze mi trochu kape nafta z cerpadla u motoru - tak snad to bude stacit dotahnout.
Hash

Zarovky

Příspěvek od Hash »

Zarovky jsou popsane jen s jejich prikonem, typ tam bohuzel neni - je to od strany 170... A pojistky jsou tam tez - ale je to fakt delane hrozne neprehledne.
Jake

Palio

Příspěvek od Jake »

Také mám Palio, občas při řazení mi problikne kontrolka ruční brzdy. Nevíte někdo, co by to mohlo být? Dík...
Barny

Fiat palio weekend 1.6 16V

Příspěvek od Barny »

Čaute kamoši tiež kupujem palio a zháňam manual, alebo neaké info o tomto modeli ,môžete poradiť??? darfas@zoznam.sk
Návštěvník

Příspěvek od Návštěvník »

Proč ti svítí kontrolka ruční brzdy?? Máš už hodně tenké brzdové destičky, rychle dej nové. Ta kontrolka je združená.
ribi

palio manuál

Příspěvek od ribi »

to hash: ciao, máš prosím ještě ten manuál k paliu v italštině, psal jsi, že ho sem můžeš dát, pokud by to šlo per favore?:) Mě italiano nevadí a potřeboval bych si tam něco pročíst. grazie
Frank

manual

Příspěvek od Frank »

Mam manual ve francouštině, ale neni taky moc podrobnej.
Potřeboval bych info o 1.2 44kw z roku 02/2001 a o tomdle motoru tam neni ani zmínka ikdyž byl k tomudle autu od výrobce. Je tam popsaná pouze starší verze 1.2, 1.6 a 1.7td.
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Re: manual

Příspěvek od Peto Fiat »

Frank píše:Mam manual ve francouštině, ale neni taky moc podrobnej.
Potřeboval bych info o 1.2 44kw z roku 02/2001 a o tomdle motoru tam neni ani zmínka ikdyž byl k tomudle autu od výrobce. Je tam popsaná pouze starší verze 1.2, 1.6 a 1.7td.

Ono je dosť možné,že na francuzsky trh sa ten motor nedodával a preto tam nie je.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Frank

Příspěvek od Frank »

Je to možné, ale auto mam přitahlé z Francie. :shock:
Peto Fiat
Fiaťák
Příspěvky: 198
Registrován: 28 srp 2005, 15:32
Bydliště: Bed Rock

Příspěvek od Peto Fiat »

No tak potom nič.Skús pohľadať na nete,možno dáky manuál nájdeš.
Skoda Garde--> Fiat Punto 55S--->Fiat Brava 1,2 16v Sx---> Fiat STILO 1,6 16v

Buduce auto:Lancia Delta III
Dziergel

Manuál

Příspěvek od Dziergel »

Vlastním Palio 1.7 td sháním manuál, prosím ozvěte se kdo ho máte na e-mail dziergel@seznam.cz děkuji
Odpovědět

Zpět na „Palio“