Radio+aktivni subwoofer

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
nadrc
Začátečník
Příspěvky: 20
Registrován: 19 úno 2009, 22:53
Bydliště: Prostějov

Radio+aktivni subwoofer

Příspěvek od nadrc »

Nazdal lidi.Chtel bych radu ohledne radia a aktivniho woofra.
Radio by melo byt do 3-4tis. a ten akt.woofr tak do 5tis.
Dale by me zajimalo zda je mozne ten woofr napajet ze zasuvky zapalovace?
Mam zatim zaruku a tak nechci zadne zasahy do el.instalace.
Predem diky za vase rady a navrhy.
Fiat Punto 1,2 8V 44kW
novej 2008
Reklama
 

Uživatelský avatar
pitbull18
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 10 úno 2009, 17:39

Re: Radio+aktivni subwoofer

Příspěvek od pitbull18 »

Ahoj kamarat to mal cez zapalovac ale do zosika nesla taka stava ako priamo od baterky a vypinal sa mu zosik. takze najlepsie to je to priamo od baterky.
Uživatelský avatar
vrabectu
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 221
Registrován: 11 lis 2008, 21:30
Bydliště: Černěves

Re: Radio+aktivni subwoofer

Příspěvek od vrabectu »

rádio bych volil http://www.prohifi.cz/autoradia-s-cd/cl ... -388rusbje" onclick="window.open(this.href);return false; luxusní už nejen kvůli kvalitě zvuku ale má taky 3 páry RCA takže stím ozvučíš celé auto a pokud ti mohu poradit tak aktivní SW doopravdy ne nehrajou pěkně a za ty peníze se dá pořídit pěkná bednička a zesík
xeromax
Všeználek
Příspěvky: 1525
Registrován: 13 srp 2008, 18:02
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio+aktivni subwoofer

Příspěvek od xeromax »

tak tak, radsej trochu priplat a kup samostatne zosik a bednu, a napajanie zo zapalovaca je na pikacu, napojis to v pohode ale vykon od toho necakaj a uz vobec nie s aktivnym woofrom
FIAT PUNTO II 1.2 8V 44kW EL
2009 -- 129,6dB
2010 -- 133,5dB
http://fotoalbumy.azet.sk/xeromax/my-punto/
http://www.xtuning.tk
Uživatelský avatar
watkoslaw
Fiaťák
Příspěvky: 55
Registrován: 23 pro 2008, 09:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio+aktivni subwoofer

Příspěvek od watkoslaw »

preco samostatne zosik a bednu? aktivny woofer by mal byt akoze preco zly??? dnes su aktivne bedne brutalne zladene a pokial nekupis najlacnejsi tak aktiv bude hrat krajsie ako nejaka skladacka to mi ver... btw toto sa riesilo krasne na jednom fore (nevspomeniem si kde to je...) a jeden profi uzivatel to tam krasne napisal vsetko :) BTW mam kamarata jedneho ktory maka v jednom shope s tymyto vecami a bol som unoh uz velakrat skusit woofre :) vacsinou sa boli napojene monoblokom za 20 tisic a neverili by ste aky kurevsky rozdiel je medzi subakmi kvalitou... hruuza nechapal som ako moze sub za 6 tisic pasiv hrat horsie ako sub za 4 tisic... a takto sme skusali vselico a aktivu by som sa rozhodne nebal!!!! najlepsie vyskusat niekde ak sa da :) poradim ti este porozhliadni sa po VIBE CBR Evo Active :)
Punto MK2B 3D 1.3 MultiJet BLACK
WARBLOG
STREETSTYLE
keomatepo
Fiaťák
Příspěvky: 98
Registrován: 11 zář 2008, 21:29
Kontaktovat uživatele:

Re: Radio+aktivni subwoofer

Příspěvek od keomatepo »

watkoslaw píše:preco samostatne zosik a bednu? aktivny woofer by mal byt akoze preco zly??? dnes su aktivne bedne brutalne zladene a pokial nekupis najlacnejsi tak aktiv bude hrat krajsie ako nejaka skladacka to mi ver... btw toto sa riesilo krasne na jednom fore (nevspomeniem si kde to je...) a jeden profi uzivatel to tam krasne napisal vsetko :) BTW mam kamarata jedneho ktory maka v jednom shope s tymyto vecami a bol som unoh uz velakrat skusit woofre :) vacsinou sa boli napojene monoblokom za 20 tisic a neverili by ste aky kurevsky rozdiel je medzi subakmi kvalitou... hruuza nechapal som ako moze sub za 6 tisic pasiv hrat horsie ako sub za 4 tisic... a takto sme skusali vselico a aktivu by som sa rozhodne nebal!!!! najlepsie vyskusat niekde ak sa da :) poradim ti este porozhliadni sa po VIBE CBR Evo Active :)
Noo drahsi pasiv moze hrat horsie ako lacnejsi aktiv, ale to zavisi aj od toho ci je ten pasiv osadeny v ozvucnici s vhodnym objemom, ci je to uzavreta alebo BR ozvucnica .. a tak...
Špunto 75, 1.2 8V, 54kW :)
dB Drag Nitrianske Rudno ´09 - 130,5 dB @ 56Hz
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“