Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Nevíte kam to patří, pište to sem ...

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od HIISS »

Zdravim..ma z vas nekto skusenost s touto strankou? Autoomega.sk? Nasiel som ju len minule..a mam pocit ze maju velmi dobre ceny..no mam par otazky okolo doplnkov na auto ktore sa daju z tejto stranky objednat..a kedze hladam cim skor odpoved sa spytam aj tuna:
je mozne si unich objednat potah na volant,predavaju sa v dvoch cisloch a to: 35-37,, a 37-39,,meral som svoj volant a ma zhruba nejakych 37.5cm.doplnim mam Fiat Punto rocnik 96,,-3dverove.objednavali ste nekto z tejto stranky potah na volant? a ktore cislo tym padom doporucite? okrem toho mam zaujem aj o hlavicu na paku..a neviem si poradit ktore z ich ponuky by bolo mozne pouzit -zamontovat?alebo presnejsie povedane ktore by sa dali zamontovat z tych co som si vybral na vyber?
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=1
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=1
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=1
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=1
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=1

Okrem toho este riesim otazku na tymto autotrickom na sedadla:
http://www.autoomega.sk/index.php?id_se ... aradenie=1
Tiez si to planujem objednat ale v modrej farbe,a opat sa pytam ci si to nekto tiez neobjednaval a ako mu to pasovalo? samozrejme ma zaujima na Fiat Punto 1

Dakujem za odpovede urcite mi pomozu...pre skoru objednavku..a aby som bol spokojny po prichode veci..a nemal s niecim problemi :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Reklama
 

Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od Matto »

cauko,no s autoomegy som objednával už veľa krát,sú v pohode,odporúčam :D
čo sa týka tých vecí v tom ti neporadím :?
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od HIISS »

fuuf to je skoda,ale dik aspon za takuto odpoved,..nechcem doplatit nato ze si nieco objednama nebude mi dobre pasovat :)..hoci pise ze univerzalne vsade :D
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Matto
Všeználek
Příspěvky: 2443
Registrován: 12 zář 2007, 11:05
Bydliště: Trenčín,Horné Srnie

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od Matto »

myslím že s tými hlavicami páky problémy nebudeš mať,ja mám takú istu ako je na tom prvom odkaze len modrú a montoval som ju bez problémov,všetko je to jeden systém -nasadíš poistíš tromi ,,červíkmi,, a je to s toho strach nemusíš mať. :)
no a ináč na tej stránke majú aj fórum tak ked tak sa skús ešte tam spýtať.
ex - Punto MK1 1,2 ELX 54kw/73k r.v.95
now - Grande Punto 1,9 MultiJet 116kw/160k r.v.07 -powered by Alfatuning.sk
Uživatelský avatar
pitbull18
Začátečník
Příspěvky: 44
Registrován: 10 úno 2009, 17:39

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od pitbull18 »

Ja som minuly tyzden z tadial objednaval nejake veci vcera mi volala pani ze to posielaju tiez som objedbaval aj hlavicu radiacej atd atd takze uvidim aka kvalita bude
:wink:
Uživatelský avatar
hanni
Fiaťák
Příspěvky: 55
Registrován: 02 pro 2006, 20:08
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od hanni »

Aj ja som odtial uz objednaval,bolo to davnejsie, uz ani neviem, co to bolo...ceny maju velmi dobre a nemal som ziaden problem. Pani zavolala, potvrdil som objednavku a tovar dosiel na druhy den.
Fiat Punto MkII 1.2 8V, r.v. 2000
Uživatelský avatar
dedii
Fiaťák
Příspěvky: 122
Registrován: 15 led 2008, 22:42

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od dedii »

Autoomega je v pohode. Ten potah na volant skus pokukat na benzinkach a v mototechnach kde ti to zapozicaju na vyskusanie. Ja mam r.96 3dv.a potah na volant som daval 37-39. ten mensi rozmer nenatiahnes
Punto 55 1.1S 40kW r.96 ; 3D ; prejdená TransAlpina 2163mn.m.-Transfagaras-Bukurešť 2235km
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od HIISS »

Dik vsetkym za odpovede..hlavne Deddi ohladom volantu :)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od HIISS »

Tak chlapy som sklamany s AUTOOMEGA.sk...dovod?
AK som si dal objednavku mal som v nej 7 veci..prisli mi o tyzden od objednavky lebo nie vsetky veci im prisli naraz..a tak prislo o tyzden a s kurierom,oto by neslo to je v pohode,,ale v objednavke som mal aj puklice a dovolim si povedat ze namiesto puklic ktore maju kod tovaru 006886 mi poslali uplne ine puklice kod tovaru:001346,,bol som z toho prekvapeny a naprosto sklamany ako je to mozne ze pri vkladani veci do krabice ktoru mali zaslat sa zmylili alebo to naschval urobili lebo nemali tie a zaslali mi uplne ine puklice?Dalsie sklamanie som natrafil ak som zistil nekvalitu vyrobku na druhy den,este v den objednavky som nalepil na svojho puntika ochrane listy na dvere tie gumene..proti narazom inych dveri do mojich aby sa neoskrabali,na druhy den po prichode domov som zistil ze ta latka lepiaca sa doslova odtrhla od gumy-listy a zostala prilepena na dveroch ale guma onu nedrzi takto to vyzera:
http://img5.imageshack.us/img5/700/listab.jpg

Takze co k tomu povedat? som sklamany,nehenvali by ma tie ani puklice lebo tie druhe co mi poslali aj medzi prave nima som sa rozhodoval,takze to este ujde,ale ta lista..asi nepotrebuje slov..ak mozem napomoct kod tovar tej listy je:kód tovaru: 002037 ..takze ak nahodou si budete objednavat listy neobjednavajte si prej istotu tu..ale radsej inu
A co je najhorsie kedze to mi bolo zaslane kurierom,urcite sa k uznaniu reklamacie z ich strany nedockam,tak isto mi ani neodpisali na mail...
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od SpiritWolker »

pri akej vonkajsiej teplote si lepil tie ochranne listy? potom cez den ti na auto svietilo slnko? mas aj väcsiu fotku?
podla mna tam vznikol problem v teplotnej roztaznosti materialu, plast sa zohrial a roztiahol.

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od HIISS »

Lista bolo ztocena v klubku,a lepil som v garazi..je pravda ze som ju nijak nenahrieval pred lepenim len odtocil vymeral presne na kolko mam odrezat..odlepil ochrannu foliu proti prilepeniu..a prilepil na dvere a zatlacil..a hned na druhy den som zbadal ze sa ta lepiaca latka odlepila od listy..auto po lepeni ani nebolo vonku na slnku nic,vkuse len v garazi
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1332
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: Ma nekto skusenost s Autoomega.sk ??

Příspěvek od SpiritWolker »

LOL to naozaj predavaju stočene? :D
mal si ju nechat narovnat v izbovej teplote aspon na 2-3 dni :-) aby sa vyrovnala struktura plastu
nenahrievat!! to sa este viac do...

tip pre lepenie:
najvhodnejsie je lepit v teplej garazi alebo von v tieni ak je velmi horuco
a nielen aby bolo teplo ale aj plech auta a plast musi byt zohriaty na rovnaku teplotu.
treba najst taku strednu teplotu medzi horucim letom a studenou zimou :D cca 20stupnov.
plast sa velmi rad roztahuje na slnku aj o 2mm/na1meter a viac na dlžku a v zime naopak.
tieto dlzkove rozdiely by mala dostatocne kompenzovat obojstranna penova lepiaca paska

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Odpovědět

Zpět na „Punto - ostatní diskuse“