UNISCAN DIAG

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

UNISCAN DIAG

Příspěvek od lolo26 »

ľudkovia kto by chcel tester na staršie autička poskladam.aj soft k tomu čiastočne v češtine
cena 70 Eur
popis UNISCANU:
Diagnostika pre europske autá do roku 2000 nutné mať na pc 2x com port.
Podpora značiek Audi , Alfa Romeo , BMW , Citroen , Fiat , Ford , Lancia , Mercedes , Mitsubishi , Opel , Peugeot , Rover , Seat , Skoda , VW , Volvo.
Podporované modely:
Europské vozidlá vyrobené do roku 2000, Audi, Alfa Romeo, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Lancia, Mercedes, Mitsubichi, Opel, Peugot, Renault, Rover, Seat, Škoda, Volvo, VW.
OPEL do 1999 - diagnostika motora, imobilizéra, abs, airbagu
FORD do 1995 - diagnostika motora
Renault do 1999 - diagnostika motora
BMW do 1999 - diagnostika motora
MERCEDES do 1999 - diagnostika motora, imobilizéra, abs, airbagu
Fiat, Alfa Romeo, Lancia do 1999 - diagnostika motora, imobilizéra, abs, airbagu
Program umožňuje:
- načítanie chybových kódov z pamäte riadiacej jednotky, zobrazenie textového popisu chyby
- mazanie uložených chybových kódov
- monitorovanie prevádzkových veličín v reálnom čase
- testy akčných členov
- informácie o diagnostickej zásuvke a jej umiestení


nevyhody: pracuje len pod DOS-om
PC musí mať 2 COM porty
USB-RS232 nepodporuje


pošlem na dobierku
kto chce nech mailuje fiat.servis@zoznam.sk
Reklama
 

Uživatelský avatar
SpiritWolker
Všeználek
Příspěvky: 1331
Registrován: 11 dub 2008, 00:56
Bydliště: Bratislava

Re: UNISCAN DIAG

Příspěvek od SpiritWolker »

celkom to znie zaujimavo, mam taky starsi notebook ale ma len jeden com-port a jeden lpt-port, popripade viem do pcmcia zasunut redukciu na com-port mam tam nahrate win95

zaujimal by ma aky mas nazor na tie USB kable a Bluetoothove snimace
mne sa najviac pozdave tento:
http://www.elerte.cz/produkty/diagnosti ... dii-74.htm" onclick="window.open(this.href);return false;

a ako sa delia Punta na OBD EOBD atd... vedel by si to rozdelit podla modelov, motorov a r.v.?

Opravujem servo-riadenia Fiat Punto II, Punto Grande EVO, Panda
Servo-motory Punto II (188 rv1999-2003) cena 50e/1400kč posielam aj poštou
SK mobil +421 905 642 805
CZ mobil +420 739 929 544
alebo napište spravu
Uživatelský avatar
lolo26
Fiaťák
Příspěvky: 99
Registrován: 20 led 2007, 23:48

Re: UNISCAN DIAG

Příspěvek od lolo26 »

uniscan pracuje s real com portmi tz že vo vlastnostiach com portu musíš vedieť nastaviť prostriedky. tie sa síce nenastavujú ostávajú tak ako sú nastavene.len tam musia byť.
pri USB-RS232 prevodníkoch ich tam nemáš.
http://img261.imageshack.us/img261/4893/comport.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
v uniscane máš autá rozdelene podla značiek potom podla typu obsahu a riadiacej jednotky

mám podobne ELM oko chceš kupiť ty zajtra ho posielam naspäť. nekomunikuje s väčšinou aut golf4 r.v.2000,clio r.v99,megan r.v.2000,jedine čo mi s ním zatial išlo bolo punto sporting r.v 2003. a to všetky autá mali OBD konektory. neviem či je pokazený alebo je to taký šmejd. skúsim asi MOBYDIC. uvidíme. Puntá by mali mať OBD od roku 99 myslím
Odpovědět

Zpět na „Palio“