MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes ->> BMW

Každý má zde možnost si založt solo diskuzi o svém Puntu

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes ->> BMW

Příspěvek od Zetes »

Zdravim, v tomto clanku se vam pokusim predstavit me auticko Fiat Punto HGT. Jedna se o sportovni verzi s motorem 1.8 s vykonem 96kW (130hp), ktery dava auto opravdu hodne slusny vykon... Mozna si reknete, ze 130koni je malo, ano je malo, ale ne pro auto, ktery vazi sotva tunu... neni problem dat 0-100kmh za 7-8s.

Rozdily mezi seriovkou a HGT:
- 4 kotouce, sportovnejsi predni naraznik, 4x airbag, sportovni volant, sportovni sedadla, modrocerny interier, odlisna palubovka a par dalsich veci...
Vybava HGT:
- 4x airbag, TCO, mlhovky, zrcatka + okna v elektrice, radio s CD menicem (Blaupunkt), navigace, klimatizace, vyskove stavitelny sedacky a vic toho neni ani treba :)

Auto jsem si nechal minuly rok v breznu dovezt z Nemecka. Po tomto auto jsem touzil asi od 15ti let, kdy jsem ho videl natuneny, zamiloval jsem se do nej :) Seriovka 5ti dver je skaredy auto, ale 3dver je opravdu krasny a natuneny :) Nejkrasnejsi jsou ty jeho svetla a krasny tvary na karoserii. Byl jsem z toho auta opravdu nadsen... Do te doby nez jsem zjistil, ze je vcelku hodne shnile... bohuzel :( Nj, italove a jejich plechy :-/ Taxem stal pred rozhodnutim... prodat ho? Nebo ho opravit a dat do kupy? Asi tusite... nemohl jsem ho prodat... prece uz jsem s nim najezdil nejaky ty kilometry, krasny kilometry, taxem mu to nemohl udelat a dal jsem ho do kupy...

Pote jaxem zde psal... oprava auticka... celej interier se vyndal, krome sedacky a palubovky, sundaly se narazniky a odvezlo se to za kamosem na vyvareni a celkova oprava... samozrejme, kdyz uz se do toho tak zasahovalo, taxem si nechal zavarit znak na kapote, mracitka a vzadu zavarit nepotrebny zamek. Hned jak to bylo hotove, vylilo se cely auto olejem a spodek se nastrikal asfaltem, aby to nebyly vyhozeny penize a nezaclo to hnit... :) No a samozrejme se muselo nechat cely auto nastrikat... takze vc. noveho laku, jen tak trosku lituju, ze jsem to nenechal nastrikat na matnou cernou :( ale co neni, muze byt :) No, a tak mam svym zpusobem nove auticko a hlavne o nem vim vse, cely jsem ho prolezl a co bylo spatne vymenil... opravdu jako nove a jsem za nej silene rad :)

Auto se dalo cely do kupy a ted prisel cas na tuning... :) zde bych v „kostce“ napsal vse co je na aute udelany:

Exterier:

Letni kola - OZ Gemini 16“ gumy Maxxis MA-Z1 195/45 R16
Zimni kola - Borbet LV4 (black) 15“ gumy Matador 195/50 R15
Ladeny vyfuk FunTech (nerez)
Zadni naraznik
Prahy
Predni podnaraznik
Originalni kridlo Novitech
Sportovni podvozek FK Automotive, stavitelny, mmntalne snizeny o 70mm
Cervene LED neony
Mracitka, zavaren zamek a znak
Alarm
a dalsi veci...

Interier:

500w repro + 200w zesilovac
Zadni folie
Predni folie
a dalsi veci...

Zde par fotek:

- pred vyvarenim
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

- zimni fotky + neony
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

chudaaaak :(
Obrázek

Obrázek

- nejnovejsi
Obrázek

- wallpapery co jsem delal
Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Jeste je toho vcelku hodne v planu :)
Diky za pozornost a kdyby nekdo chtel obrazky ve vetsim rozliseni, staci napsat :)
Rad uvitam kazdy vas nazor :)
Naposledy upravil(a) Zetes dne 03 čer 2011, 11:20, celkem upraveno 1 x.
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Katy
Všeználek
Příspěvky: 5555
Registrován: 13 zář 2005, 19:04
Bydliště: JM

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Katy »

ahoj klubaku,
me starasne fascinuji ty tvoje kola - super napad s tim podlakem červenym !
Kdy se s nami ukazes nekde na sraze ?
ps: ty posledni fotky ač na oči nektere pro neprijemne rozmazane, jako design fotky nadhera - jak jsi to udelal?
my car, my life !
www.puntotuning.eu
www.girlstuning.cz
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Zetes »

cau klubacko :) jsem moc rad ze se ti ty kola libi, to potesi!!! :)
No chtel jsem ted na ten sraz v kvetnu, kde bych zaplatil i registraci, ale bohuzel den predtim me prasklo tesneni pod hlavou s chladicem, taxem nemohl prijet... :( Na dalsi sraz 100% prijedu! Moc se tesim :)
Ty fotky jsem delal ve Photoshopu... jedna fotka asi hodina prace... Pokud bys chtela, mam i vetsi rozliseni v mnohem lepsi kvalite (2048x1536 v PNG)!
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

čau,no uplně bomba!Fakt se mi to líbí! Chci to dělat do hodně podobnýho stylu...Jenom se zeptam-co tě stál podvozek a to novitec křídlo?Díkes.. :wink:
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Zetes »

diky moc! Todle fakt potesi! Kridlo stalo myslim neco kolem 8tisic a ten podvozek jelikoz je stavitelnej tak myslim neco kolem 22k +- ale to si nejsem fakt jistej... Jinac, budu kupovat pravdepodobne novy tlumice, pze tydle s emi zdaji ze toho uz maji hodne za sebou a ze zkusenosti nestavitelny, protoze jsem to dal na nejvetsi snizeni... myslim 7cm a od ty doby jsem s ti mnehejbal.. je to zbytecnost!

Jinac mam v planu koupit pravdepodobne tyto http://www.chevron-racing.com/index.php ... ts_id=3734" onclick="window.open(this.href);return false; jelikoz Novitech ale zase se mi to zda nejaky moc levny, tak nevim... nemate nekdo zkusenosti nebo nejaka rada jaky tlumice koupit? Bez pruzin...
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
Uživatelský avatar
Šoťo
Fiaťák
Příspěvky: 125
Registrován: 16 dub 2009, 22:55
Bydliště: Bratislava

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Šoťo »

Velmi pekneee treba uznat...znak spati auto :) a ten zamok je nepotrebny :) Co sa tyka 5dv seria je skareda ale ked ju porobis da sa z toho spravit nadupane punťo :wink:
http://www.youtube.com/watch?v=O-DQejf0 ... re=related" onclick="window.open(this.href);return false;
Obrázek
Uživatelský avatar
pink-jackass
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 419
Registrován: 10 kvě 2007, 17:46
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od pink-jackass »

No mas to mooc pekny, uz jsem koukal na TF! :wink:
Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od HIISS »

Zetes
v prvom rade pekne tvoj Puntik vyzera,,tento model Punto 2 a 3-dverak sa mi velmi paci..zvlast vo farbach mu to ide ako zlta a cierna ako mas ty a podobne...paci sa mi nanich zadny styl..ako je vyhnuty..ked nan pozries z boku na auto..je to krasa,,5-dverovky su skarede..:),,ianc co sa tyka toho hnitia-korozie..to ti musim uznat..ja mam starsi model Punta 96rocnik a to 1.2 SX 60 -3-dverak ako vidis na obrazku mi..a hoci som ho nerobil ja..ale preslo rukami mojho oca cele auto..a to myslim tak: ze tak jak ty si ho rozobal z vnutra...presne tak do malej srubky moje vyzeralo :)..a hoci to bol premna sok..jak som dosiel domov..a videl oca ako je v aute..a v nom nic :D..ale sa do toho pustil...a ked nahodou nekde daco bolo chytnute..tak to spravoval..tak isto aj pod autom sa farbilo a podobne vsetko.takze ma to ochranu..predsa ujz moje ma roky,co sa tyka karoserie vonkajsej plechy su pozinkovane coz je vyhoda..a vydrzia...a nehrdzavia coz je super..ibaze by boli poskodene..ale zas podvozok auta..uz tak odolny nieje..a samozrejme bol chytnuty..preto sme spolu vsetku hrzdu zosuchavali dole sa farbilo..atd..a som spokojny..mam rad pozerat ako nekto tuninguje auto tak..a hlavne ak ma vkus..tak len tak dalej..a nech sa mu nic nestane ;-)
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Uživatelský avatar
Zetes
Znalec
Příspěvky: 537
Registrován: 06 dub 2008, 21:48
Bydliště: ..::VelMez::.. Auto: BMW 320d touring
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Zetes »

Dik HIISS :) njn... italove a ty jejich plechy... ale ono zalezi hodne na tom jaxe o to 1. majitel staral... pokud na to kaslal, opravdu netrva dlouho a zhnije to, ale pokud se majitel stara, nemma sanci to zhnit... jenze vetsina lidi se o novy auta nestaraji, protoze ho maji na 2 roky a pak koupi zase jiny novy a podobne...
jojo, ted po zime jsem mel od kaminku omlaceny lak na jak to nazvat... proste za prednim kole blatnik a pred zadnim kolem a zaclo to tam trosku hnit, taxem to osmirgloval, nastrikal zinkovym sprejem, potom cernou barvou a jeste jsem to zatrel takovym cernym lepidlem... a mam vystarano... :) jakmile se nekde neco ukaze, hned se to opravi, ale ted je to auto fakt jak novy, staram se o to, tak verim ze to nema sanci shnit... :)
Citroen BX TOP ►►► Fiat Punto HGT ►►► BMW 320d Touring a Peugeot 306 (lahvove barvicky :D)
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od mafi »

no, pekna praca ,pripominami trosku to moje :wink: 8)
Tomas-Sk8
Fiaťák
Příspěvky: 168
Registrován: 17 dub 2008, 13:57

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Tomas-Sk8 »

Mě se fakt líbí ten podvozek-jak to máš nízký a taky se mi moc líbí to křídlo novitec,ale 8 tis mi přijde dcoela dost jen za křídlo.. :? To je laminátový? A jinak děláš i pěkný wallpapery..taky se chystám zavařit znáček,zamračit a zavařit zámek,ale to je ještě daleko... :wink:
Uživatelský avatar
xboy11
Znalec
Příspěvky: 784
Registrován: 08 pro 2007, 17:57
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od xboy11 »

pekny !!
http://autosluzbymch.webnode.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
Špunto 1.6 8V MPi 79KW
Punto 1.4T 8V 96KW
Tigřice 1.4 16V 66KW
Audi A3 1.8T 20V
Škoda Superb 2.5TDi V6 114KW
Obrázek
Uživatelský avatar
Radek HGT
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 11 bře 2009, 04:10

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Radek HGT »

Nazdare Zetes,vitaj medzi nami.Tvoje HGTcko :twisted: sa mi naozaj paci,vyzera velmi "utulne".Ziadny extremny tuning,decentne presne tak ako ma byt.
Dost ma ale prekvapuje to znizenie,mozes s tym vobec jadzit?Ja mam svoje znizene o -35mm a obcas mam problem prejst cez retarder,aby som ho nesmykol od spodu :lol: Co sa tyka mojho zamracenia,neviem ti povedat detaili kedze som ho uz take kupil.Kola sa budu menit casom.Ale tie tvoje je to naj co mi padlo pri prezerani tvojich fotiek do oka 8) ,velmi sikovne vymyslene.
Takze posledne slova: klobuk dole kamo :wink: respekt 8)
Fiat Punto HGT 1.8 16V r.v 12.2001
Viac tu: http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=10189" onclick="window.open(this.href);return false;
mafi
Všeználek
Příspěvky: 1987
Registrován: 01 zář 2007, 15:09
Bydliště: Trnava - SVK
Kontaktovat uživatele:

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od mafi »

kua zachvilku tu bude viac hgtciek ako 1.2jek 8) fasa
Uživatelský avatar
Radek HGT
Začátečník
Příspěvky: 45
Registrován: 11 bře 2009, 04:10

Re: MOJE PUNTO 2 HGT - ukažte ta svoje ;-) - zetes

Příspěvek od Radek HGT »

Tak to teda mas pravdu,uz sa tesim jak si to rozdame :twisted:
Fiat Punto HGT 1.8 16V r.v 12.2001
Viac tu: http://www.club-fiat.com/viewtopic.php?f=74&t=10189" onclick="window.open(this.href);return false;
Odpovědět

Zpět na „Punto - naše Punta“