nefunkcne cerpadlo

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
Gusto
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 31 bře 2008, 13:24
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od Gusto »

Dobry den
Poradi mi niekto?Naburali mi z praveho boku do auta,motor je neposkodeny,ale nestartuje.toci ho ale nepocujem natahovat palivo.vraj tam je nejaka poistka,ktora pri naraze odpoji cerpadlo.Vie mi niekto poradit ako ho spojazdnit?
Palio weekend 1.2 54kw
r.v.98

vdaka
Reklama
 

jani
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 417
Registrován: 14 čer 2008, 20:14
Bydliště: Velky Krtis SVK

Re: nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od jani »

aspon na punte je vlavo dole pri soferovej sedacke ten spinac ...inak ani ja som ho nenasiel :lol: ,ale zevraj je tam,pravda dopodrobna som to neskumal,takze tam skus prv hladat
FIAT PUNTO MK1 1.2 8V 54KW HSD ////ex
Skoda Octavia combi 1.9tdi ALH 66kw
PAlivo
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 31 kvě 2009, 15:31

Re: nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od PAlivo »

Gusto píše:Dobry den
Poradi mi niekto?Naburali mi z praveho boku do auta,motor je neposkodeny,ale nestartuje.toci ho ale nepocujem natahovat palivo.vraj tam je nejaka poistka,ktora pri naraze odpoji cerpadlo.Vie mi niekto poradit ako ho spojazdnit?
Palio weekend 1.2 54kw
r.v.98

vdaka
Na Paliu je vypinac cerpadla pri spojkovom betali pod plechou, treba ju zatlacit. :o
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Re: nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od Kubasek »

Zdravím.
Nevím jestli má toto nějakou spojitost,ale potřebuji se od něčeho odrazit.V týdnu mi při jízdě prasklo spojkové lanko a zustal jsem stát uprostřed křižovatky..Snažil jsem se rychle dostat mimo a tak jsem použil startér s jedničkou,jako rychlou pomoc.Sice jsem doskákal mimo a následně samovolně sjel na parkáč,ale od té doby jsem si na benzín ani neškrtl.Mám pohon na LPG a tak jsem po dočasném uchycení lanka k pedálu ..(napadeno domácím kutilem) zkusil zprovoznit benzín při jízdě přepnutím z LPG na benál.Boužel totálně mrtvý.Tajně doufám,že to bude pojistkou na čerpadle,ale nemám s tím zkušenosti.Nemáte někdo k tomuto nějakou radu,popřípadě mi obecně popsat polohu vypínače pojistky.Abych se přiznal,tak netuším i po přečtení,kde by mohla přesněji být..Díky s pozdravem Kubasek...

Ps:Při otočení klíčku čerpadlo ani nenasaje a svítí signalizace odpojení na palubce..
..Opilý řidič,veselý vrah..
Gusto
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 31 bře 2008, 13:24
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Re: nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od Gusto »

Vdaka za radu.
Spinac som nasiel za par sekund.Cerpadlo bezi.Je to za spojkovym pedalom,taka skrinka,nevidel som tam dobre pomackal som tam vsetko,ale mam pocit ze to bolo zvrchu...

dik
Kubasek
Fiaťák
Příspěvky: 88
Registrován: 13 pro 2007, 21:37
Bydliště: Brno jak řemen

Re: nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od Kubasek »

Tak už jsem to taky našel,sepl a čerpadlo se rozjelo..Díkec
..Opilý řidič,veselý vrah..
Gusto
Začátečník
Příspěvky: 17
Registrován: 31 bře 2008, 13:24
Bydliště: Nove Mesto nad Vahom

Re: nefunkcne cerpadlo

Příspěvek od Gusto »

Lucim sa s Paliakmi,presedlal som na Mareu.(predavam Palio,burane z boku,1998 1.2 8V -700e)


Marea 1.9 JTD r.v 1999
Odpovědět

Zpět na „Palio“