Moje sei

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
shaggy777
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 12 srp 2009, 19:00

Moje sei

Příspěvek od shaggy777 »

Ahojte všetci som tu nový registrovany člen a mám toto "male " auto. :-)

Kupil som ho asi pred cca 1rok a pol malo najazdene cez 102000. A vyzeralo OK.
Časom som zistoval prečo ho predaval ten o ho kúpil a prečo ho dal do bazaru on mi povedal že je mu male.

Zistene chyby boli -palivová nadrž - smrad z benzínu zistil som iba ked so natankoval nad polovicua samozrejme kvapkanie na cestu a podobne. Dalšia bola tlmenie sam som neveril že by to mohlo byť aj to ale auto padalo dole a nechutne to buchalo- tu som sa zastavil či chcem tovarenske alebo športove odpoved bola jasna pri cene tovarenských a športových teda športove -35mm LOWTEC hm a prečo k tomu nepridať rozpernu tyč ked je to za ccá 3 tisícky. Dalším bodom bol olej kape a taktiež chladiaca zmes- chladiaca zmes vymenilo sa vodné čerpadlo to bolo okej a potom sa menilo ešte na viečku ventilov tesnenie.
Stale to kvape netuším odkial. Potom som zaparkoval nad jamou v garaži a zistoval som odkial zistil som že semering ale myslel som že spodny ťažko dal som do servisu a vymenil horne na vačke. Odvtedy je motor suchy netečie nič.
Svietil airbag cca 2 min roboty a 10 € papa. Drobne upravy som robil aj ja vyčistil som ho po kupe mali to fajčiari teda cele auto bolo čierne z dnuky a smrdelo to tam. Teda kompletne vyčistenie interieru. Cez poťahy doska sedačky a komplet kovove časti a plasty.
Dalším bodom bolo radio a nejake to repro a subačik. Dlho som zistoval že ake radio potom som kupil sony gt 434U kvalitne a model 2009. Hralo slabo lebo vpredu mám stale polske kriaky TONSIL a vzadu sú nemecke blaupunkty tvrdy zvuk a celkove sa mi nepači ale čo už. Basak som si vyberal aktívny teda kupil som FUSION 25cm výkon cca 100watt rms hra to pekne. Kapacitor k tomu šak čo je lepšie ako dodať tomu poriadnu šťavu.

Dalej pokračujem s vizualnym tuningom čo by som chcel pokresili som na fotografie čo som niekedy na fotil ked som to kúpil.
Tak moje auto je žlte a ma červene narazníky že je to verzia schumacher neverím tomu lebo šumi by si asi dal do toho všetko čo by sa len dalo. Pokračujem teda chcel som lízatko nikde som nemohol zohnať nakoniec sa mi podarilo ulakomiť s peugeota 605 niektorí si poviete no dobre ale to auto má cez 2 metre na šírku ale spojler sa sklada s 3 dielcov a je plne certifikovany. Potom si hovorím že mne prestali svietiť hmlovky teda jedna je zhrdzavena a ta druha svieti ale originály hmlovky stoja cez 1300sk teda okolo 33 € nedam! Zohnal som krajšie a za cenu 16 €. Dbre to mame podnarazník "lízatko" a hmlovky. Ešte to rozobrať ked som, neni mechanik a nejak to spojiť. určite mi tu niekto poradí ako to rozobrať bez toho aby som niečo pobabral. No a maličkosti manžeta na riadiacu paku to ma vyšlo nič teda zadarmo a čierna folia lepiaca na B stlpik
+ nafarbenie značky pneu neveri som tomu že to tam udrži aj po daždi a blate drži teda ok
Přílohy
rozperna tyč
rozperna tyč
P1010110.JPG (231.06 KiB) Zobrazeno 1797 x
tlmenie LoWtEc
tlmenie LoWtEc
P1010107.JPG (196.86 KiB) Zobrazeno 1796 x
asi najaktualnejšia foto
asi najaktualnejšia foto
P1010535.JPG (206.11 KiB) Zobrazeno 1796 x
Reklama
 

shaggy777
Začátečník
Příspěvky: 16
Registrován: 12 srp 2009, 19:00

Re: Moje sei

Příspěvek od shaggy777 »

hm je tu troška slabe že sa fotky nedaju pridať viaacere ale ok tak to možem hodi aj takto
Přílohy
nejak takto by som to chcel aj ked niečo už odtial odpadlo čo si asi nedam
nejak takto by som to chcel aj ked niečo už odtial odpadlo čo si asi nedam
predstava.JPG (135 KiB) Zobrazeno 1793 x
"lizatko" podnarazník super vecička len to založiť
"lizatko" podnarazník super vecička len to založiť
P1010525.JPG (173.15 KiB) Zobrazeno 1791 x
hmlovky a manžeta na rychostnu paku ako som písal hore
hmlovky a manžeta na rychostnu paku ako som písal hore
P1010537.JPG (169.79 KiB) Zobrazeno 1791 x
Uživatelský avatar
liborko
Všeználek
Příspěvky: 2726
Registrován: 26 zář 2007, 16:06
Bydliště: Havířov

Re: Moje sei

Příspěvek od liborko »

moc pěkný autíčko,a ty kola,žlutá je žlutá... asi prodám punto a koupím seicento :)
CROMA 1.9JTD/110kW r.06 -EMOTION-
Lancia Musa 1.4 16V r.11-PLATINO-
PUNTO 75 ELX r.96

IDEA 1.4 16V/70kW r.07
Stilo 1.6 16V/76kW r.02 Dynamic
Seicento 1.1 SPI HOBBY r.99...
TIPO 1.4 r.94...
UNO 1.5 MPI r.87
Odpovědět

Zpět na „Seicento“