Přední prostřední sedačka a spaní v multiple

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
jan johan
Fiaťák
Příspěvky: 54
Registrován: 13 srp 2006, 14:45

Přední prostřední sedačka a spaní v multiple

Příspěvek od jan johan »

Lze prostřední přední sedačku snadno vyndat?
A zadní?
Nezkoušel jste někdo v Multiple spát?
johan
Reklama
 

barčus
Fiaťák
Příspěvky: 60
Registrován: 27 říj 2005, 22:08
Bydliště: Brno

Příspěvek od barčus »

Přední sedačky jsou napevno.
Taky jsem přemýšlel, jak sedačky uspořádat tak aby se dalo v Multiple přespat. Nakonec jsem přední krajní sedačky posunul co nejvíc dopředu, opěradla sklopil až k zadním sedačkám. Přední prostřední jsem posunul co nejvíc dozadu a sklopil dopředu (protože nejde sklopit úplně dozadu jako obě krajní, škoda!). Oddělal jsem zadní plato a všechny tři zadní sedačky sklopil co nejdál k zadním dveřím. Na vzniklý prostor jsem položil nafukovací lůžko 191x120x13cm zakoupené v obchodňáku přibližně za 300kč. Nafukovačka celkem spolehlivě srovná malé nerovnosti.
Výhody takového řešení vidím v tom, že nemusím oddělávat žádnou sedačku a pod lůžkem zůstanou prostory pro zavazadla.
Zdraví Barčus
Multipla JTD 105
Roba
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 31 srp 2006, 00:15

Příspěvek od Roba »

Já jsem vyndal zadní sedačky,přední pravou jen posunul dopředu a zavazadla na noc přerovnal před přední sedačky.Na zem jsem dal molitanovou "plážovou karimatku" a spali jsme jak v bavlnce.Měřím 185cm takže když jsem se chtěl protáhnout musel jsem se nohama trefit mezi kolejničky pravé přední sedačky,ale to bylo tak 2x za noc.Manželka má 171 - nic neřešila.Kdž to budu chtí dohnat k úplné dokonalosti,seženu 2cm molitan na úplné srovnání zadní podlahy a dna kufru.
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Interiér“