nový výfuk

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
xerox422
Začátečník
Příspěvky: 7
Registrován: 31 led 2010, 19:29

nový výfuk

Příspěvek od xerox422 »

Dobrý den. Chcel by som len poradit ohladom výfuku na palio 06/99 1.2 54kw. Chcel by som vedieť o kúpe výfuku (stred, koniec) na tejto stránke: http://www.depoauto.sk/index.php/cPath/ ... v2ha2hp1u7" onclick="window.open(this.href);return false; či je to dvôveryhodné lebo neviem čo stojí výfuk na palio. Bol som aj obchode a tam mali iba stred za asi 140€ a viac toho nemali ani len na sklade a cenu tých lacnejších nevedeli povedať.
no a pod autom to vyzerá takto : foto
a už bol stred zváraný pred týždnom (dierka) a koniec už tiež nevyzerá bohvie ako aj stred.
Tak či sa to oplatí z tej stránky.
Přílohy
DSC00030.JPG
DSC00030.JPG (58.93 KiB) Zobrazeno 1888 x
Reklama
 

vavo
Fiaťák
Příspěvky: 127
Registrován: 07 pro 2006, 08:38
Bydliště: Trnava

Re: nový výfuk

Příspěvek od vavo »

bacha na inetove obchody a neznackove vyrobky. Kupoval som novy stredny diel cez web (nazov uz neviem), potrubie bolo o cca 1mm mensie ako povodne (aj ked objednane presne na moj motor aj rocnik), takze namontovanie na auto trvalo aj vyse 3hod. (flexina, kladivo, nadavky :lol: :lol: ). Kvalita je ok, ale do buducna si radsej objednam cez znameho mechanika alebo klasicky v mototechne.
Palio Weekend, 1.2, 75k - minulost :) => Peugeot 307 1.6
Punto II, 1.2, 44 kW
truhlařík
Začátečník
Příspěvky: 9
Registrován: 13 úno 2010, 11:32

Re: nový výfuk

Příspěvek od truhlařík »

Dobrý den tak ten výfuk jsem měnil přibližně před měsícem (prostřední a zadní díl), nejdřív jsem chtěl od MTS ten nebyl k dispozici tak jsem objednal od Walkera:
http://vyfuky-walker.cz/?v=vyfuky-walke ... &fuel=Benz" onclick="window.open(this.href);return false;ín&litre=1.2 8v&body=Estate/Station wagon
doporučuji prohlížeč internet explorer
Výfuk šel namontovat snadno bez úprav. Montážní gumy na žádost také zaslali. Myslim že je docela tichý, nevim oněm a je levnějš než Bosal a kvalita se ukáže až časem.Je oboustraně opláštěn hliníkem. Originál vydržel devět let tak uvidíme kolik snese tenhle 8) .
Odpovědět

Zpět na „Palio“