Poradte mi dobry tuningovy obchod

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
Ferrarino
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 06 čer 2010, 18:54
Bydliště: BA

Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od Ferrarino »

Zdravimm vseckychh.
Chcem uiž trochu začať upravovať môjho Fiata Mk2 a furt sa neviem rozhodnúť do ktorého tuningového obchodu vkročit.
Hlavne chcem vymenit rukoväť riadiacej páky, výfuk a ako čerešničku pekný spoilerik.
Kde to mam hladať?? (okrem google)
Fiat Punto MK2 1.2 16v
Reklama
 

Uživatelský avatar
HIISS
Všeználek
Příspěvky: 1796
Registrován: 25 úno 2009, 23:25
Bydliště: Košice okolie-Čaňa
Kontaktovat uživatele:

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od HIISS »

Tak kazdy si kupuje kazdu vec na auto v inom obchode,a to ci sa riadi podla toho kde je lacnejsie,alebo cim sa obchod zaobera alebo aky ma vyber,hadam nechces kupovat vse z jedneho shopu,v tom nevidim nic kladneho a jednak dovod?,co sa tyka spojlerov tak plastuning sa tym zaobera,napis to do googlu a ti uz najde -ma dva weby,vsetok si kazdy hlada cez google..je to klasika,takze neviem akym stylom chces kupovat doplnky,ci mas zaujem iba o kamenny obchod? no to potom pochybujem ze by si cestoval po celom Slovensku kvoli nejakym veciam
F.Punto MK1 , 1.2 SX 60 43Kw
Obrázek
My Topic
Facebook >> Erik Palenčár
Ferrarino
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 06 čer 2010, 18:54
Bydliště: BA

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od Ferrarino »

HIISS píše:Tak kazdy si kupuje kazdu vec na auto v inom obchode,a to ci sa riadi podla toho kde je lacnejsie,alebo cim sa obchod zaobera alebo aky ma vyber,hadam nechces kupovat vse z jedneho shopu,v tom nevidim nic kladneho a jednak dovod?,co sa tyka spojlerov tak plastuning sa tym zaobera,napis to do googlu a ti uz najde -ma dva weby,vsetok si kazdy hlada cez google..je to klasika,takze neviem akym stylom chces kupovat doplnky,ci mas zaujem iba o kamenny obchod? no to potom pochybujem ze by si cestoval po celom Slovensku kvoli nejakym veciam

Nie nejde mi o kamenne obchody, ale myslel som to tak, ze dobry tuningovy obchod v ktorom je dobry sortiment a s ktorym ma tu niekto dobre skusenosti.
Fiat Punto MK2 1.2 16v
Uživatelský avatar
jaysun
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 06 dub 2008, 15:29
Bydliště: slovensko prievidza

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od jaysun »

http://www.tuning-in.sk/fiat-tuning/fia ... uning/skus" onclick="window.open(this.href);return false; toto sice su drahssi ale maju certifikacie mozno nieco najdes :shock:
fiat punto mk2 1.2 16v sporting
Uživatelský avatar
mad mike
Všeználek
Příspěvky: 1872
Registrován: 20 říj 2008, 18:33
Bydliště: Olomouc

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od mad mike »

tak pokud chceš spoiler či nárazník jako "čerešničku" :) tak ho nekupuj v obchodě, ale nech si ho udělat individuálně :wink:
Fiat Freemont 2.0 125kw 4x4
Fiat Marea weekend 1,6 16V 76kW
Fiat Punto II 1,8 16V Hgt, 96kW azurový démon, na ND
Fiat Tipo 1,7D dgt http://www.fiattipo.net už jen ve vzpomínkách
Ferrarino
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 06 čer 2010, 18:54
Bydliště: BA

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od Ferrarino »

jaysun píše:http://www.tuning-in.sk/fiat-tuning/fia ... uning/skus toto sice su drahssi ale maju certifikacie mozno nieco najdes :shock:

Poznám, drahé ako šlak :(
Fiat Punto MK2 1.2 16v
Ferrarino
Začátečník
Příspěvky: 26
Registrován: 06 čer 2010, 18:54
Bydliště: BA

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od Ferrarino »

[quote="mad mike"]tak pokud chceš spoiler či nárazník jako "čerešničku" :) tak ho nekupuj v obchodě, ale nech si ho udělat individuálně :wink:[/quote


a vies mi niekoho poradit kto by mi vedel to spravit??? Diki
Fiat Punto MK2 1.2 16v
Uživatelský avatar
jaysun
Fiaťák
Příspěvky: 126
Registrován: 06 dub 2008, 15:29
Bydliště: slovensko prievidza

Re: Poradte mi dobry tuningovy obchod

Příspěvek od jaysun »

Ferrarino píše:
mad mike píše:tak pokud chceš spoiler či nárazník jako "čerešničku" :) tak ho nekupuj v obchodě, ale nech si ho udělat individuálně :wink:[/quote


a vies mi niekoho poradit kto by mi vedel to spravit??? Diki
no lepsie si ho kupit ja vyrabam kompozitove diely ale ked chces jeden kus neoplati sa to vyrabat este mensie veci hej ale komlet naraznik by ta vysiel raz tak draho ako v obchode :shock:
fiat punto mk2 1.2 16v sporting
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“