Alpine iDA-X311 - iPhone

Autorádia, navigace, repro, audio-zástavby - všecko kolem duc duc

Moderátoři: peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Alpine iDA-X311 - iPhone

Příspěvek od Unnamed »

Nemate nekdo tohle radio? Nevite jestli funguje s iPhonem? Na alze maji napsane, ze je kompatabilni s iPodem, takze by to melo fungovat, ale kdyz jsem se jich ptal na iPhone tak rikali, ze ne, ze to musi byt bud externi disk nebo fleshka no a Alpine na svojich strankach pise ze s iPhonem kompatabilni neni. Jde mi jenom o to, at se da z iPhonu prehravat hudba a da se pres to radio ovladat, handsfree nepotrebuju.
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Reklama
 

Uživatelský avatar
RadekHGT
Znalec
Příspěvky: 587
Registrován: 11 bře 2009, 03:32

Re: Alpine iDA-X311 - iPhone

Příspěvek od RadekHGT »

Podla toho co som cital tak tam nieje ziadna zmienka ohladom Iphonu.Pracuje prioritne len s iPod.Keby si chcel pripojit aj iPhone tak musis kupit vysiu radu Alpine x305.Aj to max 3G,pri 4G uz kompatibilny pravdepodobne nebude - (ale v tom si niesom isty)
Nemam to sice vyskusane,ale osobne pouzivam (pri X305) len klasicke USB ktore bohato staci na krasne cisty zvuk.Su to skvele radia,ked nad nim uvazujes tak nevahaj a bez do toho. :wink:
HGT
Uživatelský avatar
Unnamed
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 291
Registrován: 03 čer 2010, 17:00
Bydliště: Ostrava

Re: Alpine iDA-X311 - iPhone

Příspěvek od Unnamed »

No pro me je hlavni ta pripojka na iPhone, nechce se mi davat vsechno na flesku, navic mobil mam porad u sebe a hudba se mi tam sama synchronizuje, takze to je takove nejpohodlnejsi. No a X313 nebo X305 uz jsou pro me docela drahe...
ex Fiat Punto '96 60SX white
Lancia Lybra '01 LX 1.6 SW
Odpovědět

Zpět na „Punto - autohifi“