ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Moderátor: peta.smolik

Odpovědět
ivobr
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 02 lis 2010, 18:14
Bydliště: brezno

ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od ivobr »

zdravím vás,mám ducato 2.8 jtd r.v 2003 a mám problém so štartovaním aj za tepla aj za studena. motor točí ako blázon a nič. ked ho potlacíme tak to chytí na 2 metroch. pred rokom mi menili čerpadlo a teraz v servise na diagnostike zistili že dáva slabý tlak tak objednali nové čerpadlo.vymenili.slo to 2 dni a zase to isté. neštartuje.len roztlačiť poradte mi prosím ak ste sa už stretli s takýmto problémom
Reklama
 

radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od radek »

Mám ten samý problem akorat s tím že to po dlouhem točení chytne a na roztlačení to chytne okamžitě tak bych taky uvítal radu protože si myslím že to za chvilku už taky chytat nebude.
radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od radek »

Mám ten samý problem akorat s tím že to po dlouhem točení chytne a na roztlačení to chytne okamžitě tak bych taky uvítal radu protože si myslím že to za chvilku už taky chytat nebude.
ivobr
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 02 lis 2010, 18:14
Bydliště: brezno

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od ivobr »

zatial mam dve alternatívy. bud to bude jedna vadná tryska alebo snímač otáčok. tieto závady mali kamaráti na svojich autách tak dúfam že to bude jedna z nich. tiež mali tie isté príznaky. vyskúšam a dám vediet.
radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od radek »

u mě pořád stejný zkoušel jsem vyčistit regulátor tlaku protože mi to zlobilo ale to chcípalo za jízdy a tím to není.Je něco nového?
ivobr
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 02 lis 2010, 18:14
Bydliště: brezno

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od ivobr »

zatial nic,musí to ešte vydržať týžden alebo dva nemôžem to odstavit ani na den. vela roboty. na vyskúšanie trysiek treba minimálne tri dni a ja teraz nemám ani jeden. obcas to naveľa pobiede chytí (inokedy len roztah) ale ostane svietit čerpadlo a motor nemá výkon,len ked sa zohreje vypne znova naštartuje tak čerpadlo zhasne a už to ťahá ako má. som ja zvedavý čo to bude
radek
Začátečník
Příspěvky: 35
Registrován: 09 úno 2011, 11:37
Kontaktovat uživatele:

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od radek »

U mě opraveno byl vadný vstřik.
ivobr
Začátečník
Příspěvky: 13
Registrován: 02 lis 2010, 18:14
Bydliště: brezno

Re: ducato 2.8 jtd nestartuje,len na roztah na dvoch metroch

Příspěvek od ivobr »

tak u mna tiež dva vadné vstreky. len ich nekupujte priamo vo fiate lebo chcú za jeden cez 900 eur. my sme zohnali po 360.
Odpovědět

Zpět na „Ducato“