Servisni menu a vymena oleje

Autoservisy, údržba, náhradní díly, vrakoviště, obchody

Moderátoři: kubiii, Minimaxa, peta.smolik, Globusman

Odpovědět
dusbaj2
Začátečník
Příspěvky: 47
Registrován: 19 čer 2006, 14:57
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Servisni menu a vymena oleje

Příspěvek od dusbaj2 »

omlouvam se za dalsi dotaz, ale to jen nasvedcuje ze jsem cerstvejsim majitelem Multinky. V servisnim menu je pocitadlo km na vymenu oleje. Jak se tohle pocitadlo resetuje? rucne strucne? anebo jen v autorizovanem servisu aby si zajistili pravidelne navstvevy?.. DEkuji.
Jeste jeden postreh mi neda. jak se ted vsechny reklamy toci kolem roomsteru, recenze v tv a vsude mozne a s tim spojene srovnavani. Jestli je to neznalost spektra aut anebo zamer, nikdo si neodvazil porovnat roomster s multinkou z jedneho bezneho duvodu. Roomster by ji nesahal ani po kola.... :D
1,9JTD, 2002
Kdo nema, neuveri.......
Reklama
 

kAm
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 14 kvě 2006, 22:57

Příspěvek od kAm »

Skoda ze se o nem mlci, neb kazdy kdo se mnou jel, tak tak chvalil az az. A predevsim ti co sedeli vepredu na prostrednim sedadle to popsali za neocekavany zazitek. No to kdyz vemem v uvahu, ze to je automodelove uz z roku 1998, tak pak neni co dodat..
Acirek
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2005, 19:59
Bydliště: Středočeský kraj
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Acirek »

ted jsem měnil náplně a v palubním pc jsem také nedokázal vynulovat servisní km.
Prosím o radu.-)
kAm píše:Skoda ze se o nem mlci, neb kazdy kdo se mnou jel, tak tak chvalil az az. A predevsim ti co sedeli vepredu na prostrednim sedadle to popsali za neocekavany zazitek. No to kdyz vemem v uvahu, ze to je automodelove uz z roku 1998, tak pak neni co dodat..
Multipla 1.9 JTD 110k ... "ucast na setkání Tábor - Červený Kostelec, Olomouc, Jesenice, Rapotín, Věšín, Holice a mnoho dalších" ... http://www.multipla.wz.cz" onclick="window.open(this.href);return false; (vše o Fiat Multipla) ... http://www.multiplaklub.cz" onclick="window.open(this.href);return false; FIAT MULTIPLA KLUB ČR
antsat
Začátečník
Příspěvky: 15
Registrován: 09 lis 2005, 22:56
Bydliště: Holýšov
Kontaktovat uživatele:

Re: Servisni menu a vymena oleje

Příspěvek od antsat »

dusbaj2 píše:omlouvam se za dalsi dotaz, ale to jen nasvedcuje ze jsem cerstvejsim majitelem Multinky. V servisnim menu je pocitadlo km na vymenu oleje. Jak se tohle pocitadlo resetuje? rucne strucne? anebo jen v autorizovanem servisu aby si zajistili pravidelne navstvevy?.. DEkuji.
Jeste jeden postreh mi neda. jak se ted vsechny reklamy toci kolem roomsteru, recenze v tv a vsude mozne a s tim spojene srovnavani. Jestli je to neznalost spektra aut anebo zamer, nikdo si neodvazil porovnat roomster s multinkou z jedneho bezneho duvodu. Roomster by ji nesahal ani po kola.... :D
Souhlas Multipla the best
Fiat MULTIPLA 1,9JTD, vyrobena 1999 výbava, couvací čidla, ABS, 4x el.okna, klima,603 95 67 95 Pokud to neberu, pošlete SMS www.antsat.net Prodej satelitních kompletů E-SHOP. Po celý rok sleva pro majitele Fiatů 3-5% Multipla Dohodou !!!
Dodo-multipla
Fiaťák
Příspěvky: 162
Registrován: 25 lis 2005, 09:44
Bydliště: Pardubice

nulovani servisniho udaje

Příspěvek od Dodo-multipla »

bohuzel vynulovat jde jen pres diagnostiku
ale jde jezdit i bez nej
olej jsem si vymenil sam, ale do servisu jsem se zatim nedostal :D
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Jsou u Multiply JTD nějaké záludnosti při výměně oleje? Naposled jsem ho měnil ve Felicii benzínové. Nemáte někdo vhodný typ na olejový filtr? Originál v servisu jsou drahý. Zatím jsem vyzkoušel MANN WK 714/4. Závady se neobjevily.
Minimaxa
Znalec
Příspěvky: 596
Registrován: 11 zář 2006, 20:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Minimaxa »

anonyme píše:Jsou u Multiply JTD nějaké záludnosti při výměně oleje? Naposled jsem ho měnil ve Felicii benzínové. Nemáte někdo vhodný typ na olejový filtr? Originál v servisu jsou drahý. Zatím jsem vyzkoušel MANN WK 714/4. Závady se neobjevily.
já používám veškeré filtry od zn. Mann a zatím spokojenost 8)
www.minimaxa.cz
anonyme
Zkušenej Fiaťák
Příspěvky: 303
Registrován: 26 dub 2006, 23:18
Bydliště: PRAHA 12

Příspěvek od anonyme »

Kde kupujete filtry MANN? Dají se koupit někde v Praze za rozumnou cenu?
vlah
Začátečník
Příspěvky: 10
Registrován: 19 úno 2007, 10:31
Bydliště: praha

Příspěvek od vlah »

mají docela dobré ceny filtrů... http://www.luja.cz/index.php?id=002002006
ftaxi
Fiaťák
Příspěvky: 69
Registrován: 08 bře 2008, 22:08
Bydliště: Slovensko

Příspěvek od ftaxi »

Som tu nový a vidím že s tým nulovaním ste si neporadili.
Tak teda tu je postup :
service 12545 km -enter
after 12545 km - podržať cca na 10 sec. tlačítka " - a +" a potom naskočí
after 20000 km.
Dúfam že som to napísal zrozumitelne. ahojte
Odpovědět

Zpět na „Multipla | Servis“