tmava folia na zadne okna

Vybavení a úpravy interiéru, vnitřní doplňky

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto, zokot

Odpovědět
puntik
Začátečník
Příspěvky: 12
Registrován: 02 dub 2011, 19:10

tmava folia na zadne okna

Příspěvek od puntik »

Poradi mi niekdo ci sa oplati davat si foliu na zadne okna,ak ano tak aka je asi cena tej folie z robotou.
Mam punto 1,2 60 r,v,1996 5 dverove
Reklama
 

oldoss
Znalec
Příspěvky: 622
Registrován: 02 úno 2009, 17:59

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od oldoss »

No podla mna sa to urcite oplati. Volakedy som nebol moc zastanca toho. Ale minule som sa nalomil a dal som si to spravit a zatial si len chvalim. Vyhodu su teraz ako uz idu tepla, ze nemas z auta pec ked stoji na slnku, tedy nie az taku ako bez folii, v noci ta az tak zo zadu neoslnuju, barzco si mozes nechat na zadnych sedadlach bez nejakeho vacsieho strachu, ze ti to bude niekto ocumovat, a celkovo tak komfortnejsie mi auto posobi, dobre sa slecny cez to ocumuju bez nejakeho vynadania co cumis ty uchyl a taaak. :wink: Nevyhoda trosku by som povedal, ze v noci ked dakde parkujes tak viacmenej na postranne spataky sa musis spoliehat bo v noci trosku slabsie cez to vidis, ale ja osobne som si to dal tak spravit, ze na bocne okna isla tmava folia a na zadne okno jemne slabsia (presne oznacenie tych folii neviem) ale neni to vidiet a v noci je o nieco lepsi komfort pri tom parkovani. Mna to vysla 70 Eur aj s robotou. Mam MK2ku 3dverovu. Typujem, ze na tvoje nech to vide 80 EUR bo predsi troska vacsie okna mas.
Fiat Punto 1,2 16V Sporting.
Sp4jo
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 09 lis 2010, 20:37
Bydliště: Ladce

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od Sp4jo »

+ a - Oldoss popisal dostatocne.. Mna to vyslo na 120E, faktura + certifikat. Mam MK2 5 dverovu. Taktiez mam dvere tmavsie a zadne o stupen svetlejsie.
Fiat Punto MKII 1.2 r. v. 12/2001
Uživatelský avatar
Banshee
Znalec
Příspěvky: 606
Registrován: 16 pro 2010, 19:02
Bydliště: Košice

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od Banshee »

Určite do toho choď ja už bez fólií nejazdím má to spústu výhod ako už písali chlapci vyššie neni o čom
Bravo 198 1.4 T-jet Sport
Uživatelský avatar
ZeLo
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 28 kvě 2010, 10:32
Bydliště: Ružomberok - SVK

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od ZeLo »

cafte.
Hladal som patral som ale k nicomu som sa nedopatral tak to dam sem.v podstate sa to tyka temy. No k veci.Tiez mam v plane dat folie na okna no mam taky problem ze na zadnych oknach mam akusi olupanu farbu z okna.Mam MK1 3dverove. No a chcem sa spytat ci to tie folie dobre prekryju? mate s tym niekto skusenosti?
Vdaka za vsetky rady.
Fiat Punto MK1, 55s rv. 1996
marosk
Začátečník
Příspěvky: 19
Registrován: 02 dub 2011, 12:07
Bydliště: ruzomberok

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od marosk »

aka je to farba? daj ju dole riedidlom ked tak,folie ti lepia priamo na okna,cize by to asi nevpadalo pekne...
ps: odkial si z rk? :D (ja som tiez z rk)
punto 1.2 mk1
Uživatelský avatar
ZeLo
Začátečník
Příspěvky: 22
Registrován: 28 kvě 2010, 10:32
Bydliště: Ružomberok - SVK

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od ZeLo »

prikladam foto ako to vlastne vypada teraz...

PS.ja som z likavky....a myslim ze teba som tu prednedavnom tiez zhliadol....bolo tu cierne punto s dymovymi smerovkami...no neviem.
Přílohy
foto001.jpg
foto001.jpg (253.4 KiB) Zobrazeno 4168 x
Fiat Punto MK1, 55s rv. 1996
Sp4jo
Začátečník
Příspěvky: 36
Registrován: 09 lis 2010, 20:37
Bydliště: Ladce

Re: tmava folia na zadne okna

Příspěvek od Sp4jo »

Myslim si, ze najlepsie urobis, ked skocis do firmy kde chces dat lepit folie a tam ti najlepsie poradia.
Fiat Punto MKII 1.2 r. v. 12/2001
Odpovědět

Zpět na „Punto - interiér“