Něco mi šustí v pravým předním kole asi...

Tlumiče, pružiny, kola, pneumatiky, brzdy, řízení

Moderátoři: intel_sk, peta.smolik, mad mike, Katy, Matto

Odpovědět
Uživatelský avatar
peta.smolik
Všeználek
Příspěvky: 2559
Registrován: 26 dub 2010, 15:19
Bydliště: V.M.
Kontaktovat uživatele:

Něco mi šustí v pravým předním kole asi...

Příspěvek od peta.smolik »

Dnes při otáčení na parkovišti sem zaslechl podivnej zvuk jako by něco kovově šustilo o něco jinýho a dělá to když dám plnej rejd doleva a tuším že to jde od pravýho kola... Jak sem to zaslech zajel sem cestou do práce k pumpě a tam sem se parkrát otočil a dělalo to jen dokola doleva... Ložiska jsou měněný před dvěma roky, kotouče vloni, není mi to jasný... U Una se mi to pamatuju kdysi stalo ale mohly za to plíšky nad kotoučema ale ty u Punta nejsou tak čím by to mohlo bejt??? Gumy mám ještě letní, brzdí to normálně, tlumiče fungujou, nikam to netáhne, ani nepřeskakuje ... Musim se na to v sobotu podívat líp...
Punťa fire, Rosso Tiziano
Fiat 128 sport 1300 SL, zatím rozebrán na prvočinitele
Reklama
 

Tommy.S
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 12 zář 2011, 00:19

Re: Něco mi šustí v pravým předním kole asi...

Příspěvek od Tommy.S »

Mě kolo střejchá o plastový podběh tak, že už tam mám vydřenou díru. Dělá to když zatočím na plno doleva. Nevím čím to, ale asi tím, že předchozí majitel něco dělal s blatníkem, protože je vidět, že je naťuklej. Mám 14" plecháče, ale za chviličku přezuju na 15" alu, tak jsem zvědavý jak to s tím bude.
Tommy.S
Začátečník
Příspěvky: 41
Registrován: 12 zář 2011, 00:19

Re: Něco mi šustí v pravým předním kole asi...

Příspěvek od Tommy.S »

Tak už vím, čím to bylo. Bylo to špatnýma plecháčema z nějaký Alfy, koupil jsem originál na Punto a už je to v pohodě.
Odpovědět

Zpět na „Punto - podvozek“